Наречена на заміну-2

2

Сил майже не залишилося, але я бажала негайно забратися звідси. Поворухнула пальцями, відновлюючи чутливість, вхопила просторові нитки, створюючи портал в село вірів і... натрапила на порожнечу! Щось блокувало, але не мою магію і навіть не потоки енергії. Тут стояв глухий захист на саму можливість проникнення. Будь-яким шляхом. Зсередини і зовні. Причому, не конкретно на цій кімнаті, а на куди більшій площі. Швидше за все, заблоковане було ціле місто або палац, в якому я перебувала.

Здаватися з першого разу мені не хотілося. Я спробувала ще раз, трохи змінивши плетіння. Потім ще і ще...

Марно! Тільки сили даремно втрачаю.

Вичавлена, як лимон, впала на подушки і приречено зітхнула. Схоже, моя доля зробила новий виток, привівши мене в руки цього загадкового і моторошного чоловіка.

Він не був красенем. Його зовнішність здавалася зловісною, але не відштовхувала. Крижаний спокій зовні і ураган емоцій всередині викликали в мені інстинктивний страх. А від пильного погляду палаючих червоних очей я починала тремтіти всім тілом.

Коли він взяв мене за руку, я злякалася своєї реакції: від його дотику по моїй шкірі поширилася хвиля тепла, яка почала стікати вниз і зосередилась внизу живота пульсуючою грудкою. Він пішов, а я все ще відчувала загадкове хвилювання, змішане зі страхом. Неначе доторкнулася до чогось забороненого, але дуже бажаного.

Що ж це відбувається зі мною? Чому Айренір так впливає на мене? Я ж навіть його не знаю!

Може, це знову любовний напій? Що ж, якщо втекти звідси я не можу, виходить треба вчинити так, щоб принц темних сам мене вигнав! Але спочатку потрібно дізнатися, навіщо я йому.

Думки перескочили на події останньої доби. Я глухо застогнала, згадавши все, що сталося. Напевно дроу нікого не залишили в живих в тому проклятому лісі! Недарма ж Мерільєн сказав...

А Брейн? Чи знає він де я і що зі мною? А Арлет? Боже мій, Арлет!!!

Туга була настільки нестерпною, що я не витримала і розревілася.

Важко залишатися сильною, коли на твоїх очах вбивають дорогих серцю людей. Я не можу їх поховати, так хоч оплачу їх…

Хіба можна виправдати навмисне вбивство? Хіба можна знайти в цьому світі хоч щось, що було б цінніше за життя? Ніякі скарби, ніякі переконання не варті того, щоб за них вбивати. Але тут смерть стоїть у тебе за плечем і дихає в потилицю. Тут вбити ближнього так само легко, як господині – зарізати курку.

Я не могла з цим змиритися.

Так, на Землі теж не рай. Там постійно йдуть якісь війни, кожен день в новинах чуєш про нові вбивства. Але ти не знаєш цих людей, їх проблеми тебе не стосуються. Вони далеко за межами твого маленького, тихого світу. А тут жорстока дійсність увірвалася в моє життя без попередження і розбила мої рожеві окуляри, не запитавши, чи хочу я їх знімати!

Ні, всі ці ельфи, дроу і віри зовсім не герої казок, написаних для знемагаючих без кохання жінок, вони - жорстокий продукт своєї цивілізації. Вбивство собі подібних для них проста буденність.

А я не могла ні зрозуміти цього, ні змиритися.

Еріонар, Брейн, Кір, Вінар – будь-який чоловік, що зустрівся на моєму шляху, вбивав і сам був на волосок від смерті кожну мить свого життя. Жорстокий світ - жорстокі закони. Правило виживання тільки одне: знищ ворога, бо він набереться сил і знищить тебе.

Мені варто було зрозуміти цю істину ще тоді, коли мене збентежили плани герцога Анторійського. У той момент я була ошелешена і перелякана його спробою отруїти свого майбутнього зятя, а тепер зрозуміла: для них це нормально – вони так живуть!

***

Служниці з'явилися через кілька хвилин після того, як пішли принци. Це були дві темношкірі жінки низького зросту, повненькі і круглощокі, схожі на пишні паляниці. Кожна з них могла похвалитися розкішними грудьми, соковитою філейною частиною і товстою чорною косою, що спускалася з-під скромного чепчика.

Щоки служниць горіли рум'янцем, а очі були схожі на блискучі виноградинки. Фірмовий одяг у вигляді довгої темно-коричневої сукні з білосніжним фартухом довершував портрет ідеальних покоївок з пристойного будинку.

Це були дварфи, вірніше, їх прекрасна половина. Знання про цю расу розкривалися в моїй пам'яті, ніби я читала підручник з видів, що населяють Еретус.

Жінки дварфів ніколи не виходять на поверхню і не контактують ні з ким, крім дроу, які, так само, як і вони, живуть під землею. А ось чоловіки більш товариські: цілком вдало торгують тим, що видобувають в надрах гір, виготовляють кращу зброю за секретними технологіями і навіть тримають мережу сімейних банків, які ще за життя мого батька позичали гроші королівським сім’ям. У ті часи дварфи тримали на поверхні цілі торгові мережі і представництва, не думаю, що зараз щось змінилося.

Я зустріла служниць важким поглядом і з підозрою поставилася до їх спроб завести бесіду. Жінки дварфів були відомими мовчунами, а тут такий словесний водоспад! Не варто навіть сумніватися, що хтось наказав їм розговорити мене.

Я не пискнула а ні пари з вуст, поки четверо міцно збитих широкоплечих дварфів з бородою, що ледь пробивалася на їхніх обличчях, внесли в кімнату бронзову ванночку. Напевно, чиїсь сини, віддані в служіння дроу.

Мовчала, поки служниці заливали воду і готували все для мого туалету.

Не видала ні звуку під час купання, хоча служниці без зупинки щебетали, захоплюючись, яка у мене ніжна шкіра, які прекрасні риси обличчя і який чудовий колір волосся, мовляв, вони такого ще не бачили.

Навіть помітивши, як дівчата крадькома торкаються тейтрів, що розмалювали моє тіло перловим візерунком, я промовчала. Все-таки ці дівчата ніколи в житті не бачили нічого подібного.

Але коли мене спробували запхати в декольтовану червону сукню з напівпрозорої тканини, я рішуче чинила опір.

- Це що за шматок лайна?! – вперше в житті я оскаженіло накинулася на інших людей.

- С-сукня, - заїкаючись від несподіванки, пробелькотіла та, що здавалася трішки старшою.Аліна Углицька

Відредаговано: 21.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись