Наречена на заміну-2

7

Тепер, кожен день після сніданку, я відправлялася на розтерзання магам, а після обіду кілька годин проводила в бібліотеці за читанням запорошених фоліантів, вивчаючи закони цього світу. Щось я і так знала, щось виявилося зовсім новим. За півтори тисячі років життя тут досить змінилося, з'явилися нові правила, багато які зі старих були скасовані або замінені на більш сучасні. Але суть залишалася та ж і мені вона абсолютно не подобалася.

Отже, за ельфійськими законами я вважалася неповнолітньою і належала своїм батькам або особам, які їх замінюють – опікунам, так би мовити. Офіційним опікуном міг вважатися і майбутній чоловік, якщо шлюбний договір вже підписаний. Але як сирота, яка не має свого клану, я потрапляла під юрисдикцію загального закону, який однозначно встановлював моїм опікуном Владику Леоверена. Тепер він не тільки відповідав за мене, але й мав право розпоряджатися моєю долею, як верховний правитель Еретуса. Ось він і розпорядився...

Визнав мене цінністю світового масштабу і вирішив ощасливити своїх родичів-дроу. Сволота!

Всередині стало гаряче, заклокотала образа, витягаючи з далеких закутків темні нитки. Я почала дихати повільно і глибоко, як у підручнику з медитацій, намагаючись відмовитися від усього, що мене дратувало.

Треба заспокоїтися. Треба взяти себе в руки...

Що ж, будемо вчитися володіти собою і новими силами, а там подивимося...

  ***

  Текли одноманітні дні, наповнені виснажливими тренуваннями тіла та духу, що доводять до знемоги. Кращі маги Королівства вчили мене володіти своїми почуттями і моїм новим даром. Вони раз по раз навмисне викликали в мені злість, роздратування, образу, ненависть – всі ті почуття, що притаманні кожній живій істоті, крім, на жаль, місячних ельфів. Я спалахувала факелом від найменшої образи, намагалася придушити своє темне єство, підпорядкувати нитки руйнівної енергії та навчитися керувати ними. Мені знадобилися всі мої резерви, вся сила волі, щоб через кілька тижнів тільки-тільки почало виходити хоч щось.

Після тренувань, змучена до напівсмерті як морально, так і фізично, я поверталася в свої апартаменти і мертвим вантажем звалювалася на ліжко, покірно дозволяючи служницям доглядати за мною. Покоївки Саная і Ерна, ті самі товстунки-дварфи, швидко вивчили мої переваги і розуміли з півслова. До речі, мешкала я тепер навіть не в гостьових покоях, а в крилі, призначеному для членів королівської сім'ї! Можна здогадатися, за що така честь.

Після вечері мене залишали в спокої, і тоді я могла просто потинятися по підземному палацу або навіть вийти на поверхню, але, завжди в супроводі збройної охорони і двох сильних магів, здатних в будь-який момент перекрити мені доступ до потоків сили. Вихід з палацу був тільки один: стаціонарний портал, що ретельно охоронявся , перетнути який без особливого дозволу було просто неможливо.

На відміну від загальної думки, у володіннях дроу не було ніяких підземних ходів, і потрапити в надра гір можна було лише за допомогою порталу. Таких порталів існувало кілька в кожному місті і палаці – такі собі чарівні ворота, що ретельно охороняються від несанкціонованого доступу. Кожен мешканець і кожен підданий цієї дивовижної країни мав свій власний ключ для відкриття цих порталів: одні користувалися спільними воротами, інші – призначеними для знаті і державних осіб. Члени королівської сім'ї та особи до них наближені мали свій особливий VIP-портал, який вів безпосередньо до палацу кронпринца. Саме цим шляхом мене доставили сюди після битви в лісі, а тепер, так само, супроводжували на поверхню.

Одного разу я випадково зіткнулася з Айреніром. Він пройшов повз мене, навіть не поглянувши. Сіре обличчя блищало від поту, а на сорочці розпливалися темні плями, ніби він кілька годин поспіль займався важкою фізичною працею. Так я дізналася, що вільний від державної служби час спадкоємець проводить на тренувальній базі разом з іншими воїнами, виснажуючи себе до знемоги. Мені стало до жаху цікаво поглянути хоч одним оком, чим він там займається.

В один з вечорів я наказала сторожі відвести мене в тренувальний зал, де дроу вдосконалювалися у володінні холодною зброєю. Я точно знала, що Айренір там, тому що відчувала багряні нитки його аури. Біля високих, оббитих бронзою дверей, я забарилася на секунду, намагаючись впоратися з хвилюванням, а потім обережно ковзнула всередину.

Принц займався тим, що зазвичай називають «бій з тінню»: оголений до поясу, з блискучим від поту м'язистим торсом, він розмахував важким дворучним мечем, поперемінно то атакуючи, то захищаючись. Його рухи були розміреними і чіткими, м'язи плавно перекочувалися під гладкою шкірою, а обличчя залишалося зосередженим і відчуженим, навіть коли він побачив мене.

Я завмерла, притулившись спиною до дверей, і відчула, як внизу живота мимоволі зароджується легке тремтіння. Така неприкрита чоловіча сутність не могла залишити мене байдужою. Нічого не кажучи, я просто спостерігала, намагаючись зрозуміти, що в ньому такого, що притягує мене, немов магніт.

 Аліна Углицька

Відредаговано: 21.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись