Наша історія

Глава 1

Падав дощ,їїї вечір закінчувався телефонною розмовою з Тобою.Вони розмовляли більше ніж годину,а дощ так і бив густими краплями по вікну... Ти любив дощ, так як і вона, вона  любила запах сирості після нього,прозорі калюжі по яких скакали дітки і той шум грому ,який дозволяв їй обіймати теплу ковдру і пити гаряче какао. Ти любив дощ, а вона любила Тебе. 

Вони були загадковими.У неї була з тобою обіцянка,яка примусила її мовчати зразу.Обіцянка полягала в тому, що якщо хтось із них закохається,має зникнути ,щоб відвикнути,відв'язатися...    Було важко,адже саме тоді вона вже була закохана в твій голос.

Ти пам'ятаєш  першу зустріч? Ваше,або її хвилювання ,яке змушувало битись серце сильніше!?...

Твоє перше запитання,перші обійми,перше враження... Ти спитав: "як ти?"

Цей день починався ідеальним,так як і закінчився ,обіймами з тобою... Починався ж він з твого голосу,який будив її зранку , а завершився - міцними обіймами,які вона пам'ятатиме все життя. Так ,як  і твою картату оранджево-білу  сорочку. 

Їй так легко та радісно ще не було, саме тоді

світило сонечко, світ чудовий, цвітуть дерева

Тюльпании! під її вікнами , виросли її тюльпанчики♥️

Вона  дуже люблила тюльпани, такі милі та гарні, витончені та горді, нагадують чимось тебе, ти теж милий, а оскільки вона любила тюльпани , то чому не порівняти їх з тобою.

Ти навіть не можеш уявити, як сильно звикла вона до тебе, та як сильно хочеться бути поруч.

Вона любить  бачити тебе у снах, бо ти у них її обіймаєш, розмовляєш з нею і ніколи не мовчиш, не ображаєш , а якось в сні вона тебе зупинила, ви говорили , але ви були чудовими друзями і після її фрази:

"Я люблю довгі обіймашки, люблю коли ти усміхаєшся, або даєш повід усміхатися мені, люблю коли ти нервуєшся і заглядаєш на годинник, або коли ти спішиш і на все погоджуєшсяк, колити все розумієш , але робиш вигляд що нічого, ти найкращий друг,якого я коли небудь випадково візьму за руку.Ти береш мене за руку і ми щасливо йдемо в новий світ, уявляєш, як це круто... "

Вона дійсно мріяла про те, але майбутнє може бути трохи іншим , я знаю яким , але не хочу говорити на перід, просто... Я знаю продовження книги, а ти - ні...Соломія

Відредаговано: 14.07.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись