Не за планом

Пролог. Глава 1

Пролог

 


Все своє життя вона оминала красунчиків. Надто вже солодка зовнішність у чоловіка не приваблювала її, а правильніше сказати навпаки – відштовхувала. От хоч кілок на голові теши, а дівчина не вірила, що під яскравою обгорткою у таких мужчинчиків є щось хороше.

Ось і зараз Катерина сиділа в одному із затишних кафе столиці та поглядала на парочки, від яких за кілометр несло захопленням, закоханістю та іншою надмірною романтичністю, в що так наївно вірять молоденькі дівчатка. Більшість з них були багатенькими нащадками своїх батьків. Хтось просаджував свої статки на дівиць, які без мук совісті витрачали кошти на так зване вдосконалення себе. Ось і виходило, що половина залу заповнена однаковими на вигляд дівками з губами, як у качок.

Усіх їх вона зневажала. Зневажала розкіш і достаток хоч і сама його мала, але не користувалася сповна, як робила інша золота молодь. Катя працювала ще зі шкільних часів і тепер могла похвалитись власною агенцією з підбору працівників, – будь то звичайні секретарі чи бухгалтера, кухарки чи прибиральниці.

Думки дівчини порушив телефон, що тихо завібрував. От і все її час на відпочинок завершився. Час вертатись у звичне життя бізнеследі та мами.

 

Глава 1

Вона любить і цінує пунктуальність у людях. Це один з головних критеріїв за яким вона підбираю персонал не лише для себе, а й для клієнтів. Дехто може сказати що жінка помішана на пунктуальності, і буде цілком правий. А ще чорноволоса завжди усе планує. Якщо щось іде не за планом, то це стрес, витрачені нерви.

От і зараз її просто бісить новий клієнт, хоч вона ще не бачила його жодного разу. Хоча ні, бачила. Його модельне обличчя дивиться з обкладинки журналу, котрий дбайливо залишила Ліля – секретарка, щоб пані Ходзінська хоча б уявила хто наш шанований клієнт. Йому б в актори податись, а не керувати готельним бізнесом, – промайнула в голові думка, коли жінка гортала глянець і роздивлялась фото цього красунчика-багатія.

Чи це вона так захопилася розгляданням фото, чи власними думками, але вперше і житті не почула як двері в кабінет скрипнули та зайшов він.

— Катерино Сергіївна, сподіваюсь гарно я на фото вийшов?

Жінка, мало не підскочила почувши в голосі чоловіка, що зійшов з обкладинки прямо в її кабінет, якусь насмішку.

— Пристойно. Ви завжди вриваєтесь в кабінети до потенційних партнерів без стуку? Мало того ще й запізнюєтесь? 
 Аля Галентюк

Відредаговано: 10.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись