Не залишай мене одну

Від автора

Ось і настав той час, коли закінчилася моя перша книга. Звісно ж дуже не хочеться прощатися з Нікою і Владом, але все має свій кінець.

Маю надію, що ви разом зі мною занурилися в їхній світ і пережили всі емоції, які відчула я. Ця книга - це тільки початок мого письменництва. Будуть й інші і надіюсь, що не одна, але, як то кажуть, перше ніколи не забувається.

Хочу подякувати всім, хто був поряд і підтримував книгу коментарями і зірочками. Дякую, мої любі читачі, за те що дуже часто саме ваші відгуки ставали джерелом мого натхнення. 

Окрему подяку хочу висловити Milena Miligan. Дякую тобі, люба, за підтримку і допомогу в створенні оздоблення до книги ❤️❤️❤️. Саме історія Влада і Ніки познайомила нас. Я безмежно вдячна тобі за все) Ти дуже часто підтримувала не тільки словами, але й своєю допомогою, адже в цій справі я тільки початківець)).

Але не час засмучуватися. Зараз набирає обертів  моя інша книга - Не правильно. Буду вдячна, усім, хто підтримає її зірочками ❤️.

Та це ще не все. Зараз планую написання ще одної книги. Нехай сюжет і назва поки що залишаються в секреті. Коли все продумаю, обов'язково поділюся з вами новинкою. Але зараз можу сказати одне, що в цій історії буде багато таємниць і загадок. 

Заінтригувала? 

Буду рада, зустрітися з вами на сторінках своїх інших книг, а зараз прощаюся)))

 

 Анна Тейлор

Відредаговано: 05.07.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись