Ненавиджу (кохаю) тебе

Глава 1

Матуся, плокидайся - синочок за стрибнув до мене на ліжко - нам потлібно в садочок, там чекає Катлуся - я засміялася та обійняла свого найкоханішого чоловіка в моєму житті. Катруся це найкраща подруга Матвія, вони товаришують з самого народження. Мама Каті моя найкраща подруга Мілена, ми з нею познайомилися в жіночій консультації.

 Мілена дуже мені допомогла адже в мене ледве не стався викидень, я дуже переживала та подруга разом з Іваном чоловіком Міли, дуже підтримували мене всю вагітність. Моя вагітність була дуже важкою мене постійно мучив токсикоз, я майже всю вагітність була на збереженні, але це було варто того, зараз я щаслива мама найкращого зернятка, так я й досі так називаю синочка. 

Що до Влада, Матвій питав у мене де тато я розповіла легенду про моряка, можливо коли він підросте я розповім правду. Я часто згадую Влада і те, як він жорстоко зі мною поступив. Я й зараз пам'ятаю той день, коли моє життя пішло шкереберть. 

Наскільки я знаю Влад поїхав закордон, та історія з моїм братом розвіялась адже виявилось, що зам Влада вирішив прибрати всі гроші собі, а по скільки Женя був партнером Влада всіх собак вирішили пустити на Женю. Коли брат дізнався, що я вагітна він казав щоб я розповіла всю правду Владу і навіть грозився сам все розповісти. Та я йому сказала, що нічого говорити не буду і, Владові дитина не потрібна. 

Після цього всі розмови про Влада припинилися. Матвій все таки копія Влада, коли я дивлячись на зернинку, моє сердце стискається від болю адже в глибині свого розбитого сердце я ще люблю Холодова. 

Мамуся - сказав синочок - ми запізнюємося - блін, за роздумами я і не помітила, що ми запізнюємося. 

Зараз, зернятко - сказала, а син скривився, він завжди так робить коли я його так називаю. 

Іди вмивайся, та приходь до кухні снідати - Матвій побіг вживатися, а я пішла готувати сніданок. 

Все синку,веди себе добре, ввечері тебе забере тітка Мілена і ти сьогодні залишишся в них - Матвій підскочів, обійняв мене та побіг до групи. 

Сьогодні дуже перезавантажений день, в компанії де я роблю буде перевірка, приїде друг нашого головного. Наскільки мені відомо з пліток, які ходять по компанії, в друга Ігора Миколайовича також є власний бізнес не тільки в Україні, а й в Америці. 

Анна Вікторівна, зайдіть будь ласка до Ігора Миколайовича - ну все, тепер дійшла черга до мене. 

Ігор Миколайович, можна? - я підійшла до кабінету головного. 

Анна, заходьте - я увійшла до кабінету і побачила того, заради якого я готова була померти. 

 Вика Жиденова

Відредаговано: 05.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись