Новорічні інтерв'ю

Ліззі та Еш з дилогії "Покидьок"

Кореспондентка Букнету : Привіт, мої любі Еш та Ліззі! Дуже рада вас бачити такими щасливими сьогодні. Ви вже погодились на інтерв’ю, тому вам не вдасться втекти *жартую*. Отже, перше питаннячко таке: розкажіть про ваші найтепліші спогади в цьому році, не зважаючи на пандемію.

Еш: Ні для кого не секрет, що у нас є син, Еш-молодший, і наша маленька надія, Хоуп)) Вони і є нашим найтеплішим в усьому світі)))

*кореспондентка Букнету радісно плескає в долоні й ледь не пищить від милоти, коли колишній Покидьок розповідає про своїх дітей*

Кореспондентка Букнету: Ох, здається, я зараз почну плакати. Хоча мене не можна назвати плаксою. Так, не відволікаємось і продовжуємо далі, а то Соля зараз на іншу тему перепливе. Наступне питання: чи є такий день, який би ви поставили на repeat?

Ліззі: Так, є, день, коли Еш встав з інвалідного візка. Я була шокована, і готова його вбити за те, що так довго мовчав та приховував правду 😊.

*Соля дивиться пронизливим поглядом на Янга, ніби запитуючи: «Якого фіолетового ти мовчав і тримав у напрузі нерви своєї Туристочки?»*

Кореспондентка Букнету: Гаразд, продовжимо. Яка ваша улюблена пора року? Бо в мене – зима. Люблю зимові свята(особливо – своє день народження, хі) та прикрашати ялинку, а потім після Нового року ще тиждень доїдати всі приготовлені страви. І ось у мене виникає до вас питання:  чи подобається Вам зима та вся ця передноворічна лихоманка? Якщо так, то чому?

Еш: Ненавидів, колись це свято було занадто самотнім. Тепер у мене сім'я, і прикрашати дім, ялинку, з дітьми, виявляється дуже весело, а ще небезпечно 🤣

Кореспондентка Соля: Ох, певно, у вас там ну ду-у-уже весело *сміюсь*. І я тепер зрозуміла, що діти – то не моє, я занадто емоційна J. Скажіть чесно: у вас є якісь мрії? Якщо так, то розкажіть про це бажання, яке ви збираєтесь виконати наступного року.

Еш: Моя мрія ще раз одружитися з Ліззі. Здійснити її можна, але вже тоді, коли наші діти розділять це свято з нами.

Ліззі: Ха, а моя, це знову стати Туристкою. Тому, Еш, я чекаю квиток, наприклад, у Бразилію.

Кореспондентка Соля: Ой, все. Така романти-и-ика, що аж самій захотілось такого кохання. Прямо як у кіно. До речі, поділіться назвами фільмів/серіалів, які прямо потрапляють у тему новорічних свят.

Ліззі: «Гаррі Поттер» , класика на Різдво))

Соля-журналіст Букнету: З фільмами наче розібрались… Тут усі дуже цікавляться таким питанням для вас: яка подія розділила Ваше життя на «до» та «після»?

Еш: У нас їх було так багато, але напевно найголовніша - це коли Ліз прилетіла в Штати. Це змінило нас обох.

Соля-журналіст: Зараз, коли ще не настав 2021 рік, а всі вже будують на нього плани. Я теж така сама, чому ж тут відмовчуватись. І хочу вас таке спитати: що ви хочете змінити у своєму житті, коли Новий рік завітає на поріг?

Еш: Чесно? Нічого. У нас все так, як ми навіть не мріяли. Життя разом ідеальне.

*Соля підтверджено киває головою та усміхається*

Кореспондентка Букнету: Так як під час нашої розмови згадувались ваші діти, яких так і хочеться затіскати в обіймах, то задам таке питаннячко: що хочете подарувати їм на це свято? Вони ж були слухняними весь рік.

Ліззі: Не були, ох як не були *сміється*. Але Санта однаково принесе щось, може то буде маленька копія мустанга…

Фанатка Еша – Соля: Ну, це діти, вони такі. Головне, щоб вони були слухнянішими, коли їм буде по 15-16 років. А не так, як я, хі :D Придумала таке доволі веселе питання для вас обох:  чи святкуватимете так, що потім цілий тиждень відлежуватись будете? :)

Ліззі: Якщо Кара буде з нами, то так 🤣🤣🤣.

Кореспондентка-письменниця Букнету: А й справді, що може бути краще за сім’ю, з якою ви святкуєте усі події? *усміхаюсь* Аж якось того Нового року захотілось))) Ех, на жаль, наш час розмови вже підходить до кінця, тому прощаючись, побажайте чогось своїм фанатам, які вас дуже люблять.

Еш: Мої фанатки найкращі з найкращих. Ніхто не може любити Покидька і Туристку краще за них ❤ Тому, я бажаю вам знайти те саме кохання у своєму житті, щоб один раз, і назавжди, щоб взаємно і зі щастям у погляді.

Ліззі: А я бажаю кожній знайти свого Еша. Щоб вдома ваше кохання не міг відірвати від очей, навіть якщо на роботі, він ще той Покидьок)).Solomia Star

Відредаговано: 03.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись