Оповідки

Собака мордою вниз

Я практично обожнюю жінок і дуже прикро, що моя кохана дружина від слова зовсім не поділяє цього мого милого захоплення. Це трохи гнітить життя, бо насправді не маю жодних заборонених контрактів - я ж не впертий самовбивця. Тільки і виключно милування задля естетичної насолоди. Здаля.

Бо є на що глянути. Ну, чесно. Приміром, мене завжди вражає диявольська винахідливість жіночого колективу в способах і методах приховування віку. Я просто дивуюсь, як це вони досі не придушили Кікабідзе за його роки, його багатство. Ясно ж, що з точки зору навічно шістнадцятилітніх, це абсолютно мерзенна заява.

Звичайно, банально забити до смерті дамською сумочкою з ключами за натяк на вік в біса надійно. Але грубо і крові багато. Більшість доленосних щастячок надають перевагу більш елегантним методам знищення років. Одна п’ятдесятирічна дівчинка всім казала, що їй сімдесят п’ять. І вуаля. Постійно щодня плавала в щирих оваціях і компліментах, як молодо вона виглядає. При цьому від конкуренток також. Вони милосердно могли дозволити собі таку компліментну розтрату, бо пам’ятали, що їй сімдесят п’ять. Хіба не тонко?

Домашня кохана веде нещадну боротьбу з часом за допомогою вранішніх йогічних вправлянь. Приймає різні статично-динамічні пози.

[Необхідна вставка. Пози в камасутрі, нещасний ти старий хтивець. Тут - благородні асани].

Вибачайте, панство, приймає різні статично-динамічні асани. Страшно, що ці асани мають поетичні назви, які треба не плутати різним поганцям. Ну там, асани верблюда, посоха, половини місяця, трупа і таке інше. На жаль, я запам’ятав асану «собака мордою вниз». Ніяких асоціацій, просто так чогось вийшло.

Треба ж було такому сьогодні статися, що син зателефонував в розпал битви асанів і хвилин. І це тоді, коли я мав поводитись як миша під віником. Більше того, він злочинно поцікавився як там мама. Виключно, щоб не збивати з ритму войовницю часу я опустив важливі, як виявилося пізніше, подробиці. Відповів коротко – собака мордою вниз!

Сто раз правий був мій товариш, який повторював, що важко збирати вибиті зуби переламаними руками. І як добре, що на сучасному ноутбуку можна писати це послання одним вцілілим пальцем.

А головне пам’ятайте: не треба казати «собака мордою вниз», кажіть просто - Адхо Мукха Шванасана.Сергій Волошин

Відредаговано: 29.05.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись