Оповідки

Таксист

Прошу вибачення за надмірну натуралістичність опису. Текст 18+

Ніщо так не схоже на паскудну брехню, як свята правда. Ніхто з жінок не вірить у цю історію і жоден з чоловіків не сумнівається у її правдивості. Що ви хочете - особливості сприйняття інформації людиною.

Якось зустрів свого зненацька почорнілого знайомого і поцікавився, що з ним трапилось. Той приречено озвався, що розводиться. В його випадку сюжет був не новий, тож спитав, що на цей раз. Виявилося, що секс в машині. Я скептично хекнув і зробив припущення, що це тягне на довічне, а не розлучення. Паша, а його звали Паша, обпік поглядом і зацьковано угукнув - жарт явно не зайшов. Що так серйозно? Невже справді випала екзотична нагода в авто і ти не встояв? Як би ж то. Було б не так обідно…

За місяць до описуваних трагічних подій Павлік вирішив таксанути. На цигарки. На свою майбутню біду натрапив на закохану парочку. яка в своїй шаленій пристрасті відразу розвела багаття кохання на задньому сидінні. Паша, допоки довіз, ледь самостійно не відчув смак любові від такого саундтреку. Зопрів бідний увесь. Сп’янілий від любощів мужик дуже щедро розрахувався і порадив  не перейматися. До такого прямо поту. Виявилося, що переживати треба було…

Бо саме тоді це і трапилося. Вітер кохання був настільки сильним, що закинув найінтимнішу деталь жіночого туалету до кишені спинки водійського сидіння. Там ці трусики мереживні і упокоїлись. Хто їздив у жигулях, той знає про такі кишені ззаду передніх сидінь. Паша в житті туди не заглядав і це було дуууже необачно з його боку.

Через кілька тижнів потому, передовик виробництва, спортсмен і зразковий сім'янин, Павло Олександрович віз сім'ю до тещі в село. Була весна, співали метелики. Донечки з дружиною медом сюркотали на задньому сидінні.

Небо впало на землю зі словами «Мама, со це?». Смерч, який пантерою накинувся на Пашу, ледь не перекинув машину з дітьми. Нещасний, в якого зі свистом видряпувалися очі, з останніх сил зупинив авто на узбіччі.

І спробував видертися. Повстання було жорстоко придушене, а його розпачливий зойк потонув в мереживі жіночих трусиків. Які вперто пхались на самісіньке дно його скотинячої горлянки.

П.С. Будь-які спроби пояснити походження трусів закінчуються нападами безпричинної люті.

«Мама, со це?»Сергій Волошин

Відредаговано: 29.05.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись