Острів моєї душі

Передісторія

    Ця історія про те, як проста жінка, сама звичайна людина така як ми з вами, проходила свій шлях. Не легкий з різними випробуваннями долі, зі злетами і падіннями, які не проходили без сліду і з купою запитань до життя без жодної відповіді. Де коли були і щасливі моменти, та частіше болючі до самої глибини душі, приносячи великі рани і розчарування. Історія про дівчину яка колись вміла мріяти і мріяла, яка любила і надіялася, прагнула мати щасливе життя, та не знала що щастя шукала не там. 

Втратила все, пройшла крізь бурю і вижила, стала сильною, справжньою, щасливою і вільною. Вона знайшла істину яка перевернула все. Вона змогла відкрити себе, знайти свою свободу, і відшукати власну душу серед усього бруду і болю на самісінькому дні. Віднайти себе майже втративши, здобути повну свободу і гармонію і нарешті знайти істинну любов там де навіть не очікувала і не шукала, тоді коли здавалося що саме життя залишило її.

   Ця історія не могла б бути реальністю але кожен знайде в ній свою правду і зможе зрозуміти як змінити свою реальність. Головне зуміти побачити ту приховану суть усіх наших проблем і зрозуміти, як все можливо наладити у житті. Навіть здавалося б тоді, коли не має варіантів, коли повний крах, коли ти на самісінькому дні, навіть тоді вихід є і він є завжди, зумій знайти його в самому собі, зміни себе і зміниться ввесь світ навколо.     

  Знайди себе, свій острів де ти зможеш вдихати свободу, бути справжнім, бути вільним врешті бути собою і від цього отримувати насолоду. Насолоду в кожному дні серед проблем, рутини і хаосу. Скрізь куди не доторкнешся ти, все зможе перетворитися на той острів, якого так бракує навкруг, бо скарб в тобі. 

Бо ти і є той скарб, який колись так чекали твої батьки, які тоді були емоції і щастя яке не вміщав цілий світ. І воно нікуди не зникло, воно залишилося в тобі, просто час його десь заховав, а реальність і жорстокість цього світу закрила на замок. Зумій це все здолати і ти збагнеш, що все що тебе оточує, ти робиш сам, і наповнюєш світ тим, чим ти сам побажаєш, бо твоя сила це і є ти. А ти це і є частина чогось великого і вічного, могутнього і неосяжного. Знайди гармонію свого життя... Знайди себе, як би глибоко тебе не сховали, ти сильніший!Lora Savar

Відредаговано: 17.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись