Пертурбація: Хако; Я- Бог

2

2

******

Хако стояв в залі, а перед ним голова міста Кронах. Після того, як Хако розніс кімнату в щеки, а двоє поліцейських втратили свідомість, він вирішив діяти більш радикально. Звісно, голова не послухав його, однак те, що він має феноменальні здібності- факт. Через десять хвилин приїхали машини спецпідрозділу які вмить оточили будівлю.

-Здавайся, ти в пастці. Навіть ти нічого не зможеш зробити цієї армії.- Самовпевнено каже голова.

-Дійсно?- Хако виходить на вулицю та бачить десятки машин та два вертольоти. Ця армія майже моментально відкрила вогонь, однак Хако лиш підняв руку і зупинив всі ці кулі. Всі були налякані, бо не знали як на це реагувати,- і цим ви хотіли мене зупинити?- каже Хако, а потім разводить руками в боки,- Вітхий торнадо!- Хако викликав потужне торнадо яке вмить змело всі машини по вулиці, та зачепив ще декілька будинків.

Хако відчув, що зараз він Бог і тільки йому вирішувати що робити. Він думав, що цими діями від діб’ється, що голова послухає його та прийме нового Бога, однак він помилився. Голова так і не прийняв його, а тому Хако просто задушив його, бо сміття не має говорити більше ніж треба.

Звісно Хако потім пішов з місця та рушив далі, однак куди саме, він ще не вирішив. Йому хотілось  показати, що Бог прийшов і що пора принести мир цьому світу. Коли він ходив по вулиці бачив багато задоволених людей які гуляли та раділи життю. Однак на думку Хако вони не розуміли основної проблеми цього світу- люди. Справа в тому, що філософія Хако була така, що саме люди знищили Землю і знищують самих себе. А тому щоб був мир, треба знищити кожну людину на цьому світі, а потім залишитись єдиним Богом, який спокійно проведе життя в повному спокої. Йому не хотілось бачити, як наш світ впаде так і не розкрившись, а тому бажання принести мир ціною всього людства для нього було абсолютно адекватним варіантом. Та йому досі не вистачало сили, він хотів ще більшої могутності і ще більше можливостей до знищення всіх людей. А тому, він відправився в ліс, що перевірити нові сили. ЛІс був чималий, приблизно десять кілометрів в діаметрі, а тому для Хако це було ідеальне місце. Він використовував як найслабші техніки так і поки найсильнішу- вітхий торнадо. Та йому хотілось більшого, щоб все могло різко зникнути. Він покликав тогт Бога, який дав йому цю силу та спитав:

-Скажи, як мені навчитись виконати нову техніку? Я хочу, щоб я в секунду міг знищити весь цей ліс.

-І ти ще називаєш себе Богом? Ну добре, я допоможу, ти маєш зібрати всі свої думки на тому чого ти хочеш і відчути як в тобі пливе ця сила. І коли ти відчуваєш, що тобі вже боляче від  неї то можеш спокійно випускати її на волю. 

-Так просто? Я спробую.

-А ще одне, я тобі дещо не розказав. Ти можеш віддати своє тіло мені і тоді я віддам тобі всю мою силу, і ти буквально зможеш робити все що побажаєш. Однак, в такій формі тобі жити одну хвилину, але для такої сили одна хвилина це дуже багато.

-Я зможу взяти цю силу в будь-який момент?

-Так, тому думай добре як саме ти хочеш отримати цю силу.

(Тим часом в одному із прихованих сіл Японії)

-Мардук, ти вже чув про того хлопця який назвав себе Богом?- питає Джет

-Так, і мені дуже цікаво хто він, бо його здібність не схожа на здібність дволикого. А якщо він якийсь секретний експеримент, то він неймовірно вдалий. Єдине, що мене турбує так це його ціль. Він хоче вбити кожного на цій планеті, щоб був мир та спокій.

-Цікаво. Напевне йому добряче промили мізки раз він так вважає, ну що ж, тоді нам прийдеться його спіймати. Нам треба хіба-що розібпатись з одним із дволиких в цьому селі, а потім вже йти за ним. Його ціль це Імператор, тому буде розумно відправитись назад в палац.

(Ліс де був Хако)

Хако зміг зібрати всю концентрацію та знищити весь ліс однією здібністю. Однак пішло в нього на це багато сил, тому навіть Богу треба відпочивати. Він пішов до того покинутого дому, де раніше проводив багато часу, але його зустріла група бандитів. Вони були вдягнуті в чорні безрукавки, на обличчях були балаклави, а в руках битка та мачете. Їх було п’ятеро, а тому вони вважали, що зможуть його перемогти.

-Чого таке сміття як ви, стали в мене на шляху?- питає Хако.

-Ти надто багато почав говорити, а ще ми знаємо, що ти простий самозванець, а те що було в будівлі голови, це лише постанова. Ми тобі зараз покажемо хто тут головний.

-Ваші мотиви надто примітивні, ви навіть не спроможні думати як свині, тому йдіть геть, поки я збергі вам життя.

-Га? Ти щось там сказав, ми не чуємо знизу,- сказав лідер та всі гучно засміялись.

-Здохніть,- після цієї фрази Хако почав душити їх, але забув, що якщо буде більше ніж троє осію, то ефект буде і на ньому. Тому, задушивши цих людей, Хако ледь не помер сам.

На ранок він відправився до головного телеканалу. Йому було важливо щрб Імператор почув його і прийняв нового Бога. Всі хто бачив його відчували страх, вони відчували як все в стискається в животі, а голова починає ніби закипати. Хако прийшов до телеканалу та попрямував зразу до студії де знімають телепередачі. Всі хто хотіли його зупинити- мертві. Абсолютно кожну атаку він відбивав, а потім своєю силою знищував ворога. В студії йшла телепередача “все для саду”, і коли гість розказував про шкідників, заходить до студії Хако. Під час прямого ефіру Хако зайшов та погрожував всім хто старався його зупинити. Із-за його попереджень ніхто не зупиняв ефір, а транслювали його по всьому світу.

-Я- Бог! Ви маєте склонитись перед мною, бо тільки я знаю як влаштований цей світ і як його покращити. Я звертаюсь до Імператора, нехай він встане перед мною та признає мене як Бога та вашого спасителя. Я не буду звертатись до цього політика як до верховного правителя,він лише комаха. Навіть Імператор це сміття в порівнянні з Богом. Тому я наказую, щоб Імператор встав перед мною  та схилив голову, а інакше вам всі прийде смерть!DReaper

Відредаговано: 19.07.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись