Принц Єгипту

ГЛАВА 12

     Марина прийшла вчасно, Реймс вже чекав її за одним з столиків. Коли дівчина наблизилася він не поворухнувся, щоб допомогти їй сісти, молодий чоловік лише тріумфально зазирнув їй у очі. З таким виглядом, наче вона вже належить виключно йому.

- Поглянь сюди, - він простягнув їй паперовий пакет з фотокартками.

     Тримтячими пальцями, вона дістала фотокартки, на яких Філ стояв в одвірках з Санні, яка торкалася його оголеного в одному рушнику тіла.

- Ці фото зовсім нічого не доводять, - тихо промовила дівчина.

- Можливо, тобі так хочеться в це вірити, що ти готова заплющити очі, - процідив Реймс, як здалося Марині завчену заздалегідь фразу, - а це теж нічого не доводить?

     Промовивши це, він вийняв з карману зкладений папірець.

- Це чеки за проживання і витрати пані Олександри, всі їх оплатив Філіп. Натомість я пропоную тобі не тільки допомогу, - з цими словами він поліз у кишеню і дістав пакунок з грошима, які були у прозорому пакеті з блістером, - я готовий повернути за тебе борг й вирішити питання щоб тебе не вигнали з роботи.

     Він поклав гроші на стіл. Марина сиділа ніяка.

     В ресторані освітлення було досить інтимне, легка полутемрява, лише на столах стояли невеличкі лампи, на кшталт нічників. Тому коли Філ зайшов до ресторану ні Марина ні Реймс вчасно його не помітили, а лише, коли він відсунув стілець і сів за столик.

- Доброго вечора, всим присутнім, - з сарказмом вимовив Філіп, - щось не дуже радісні у вас обличчя.

- Що ти тут робиш? – Вигукнув Реймс.

- Шукаю свою дівчину, - відрізав Феріт.

- Котру? – уїдливо поцікавився хазяйський син і підсунув світлини ближче до нього.

     Філ провів кінчиками пальців по фотокарткам, розклавши їх віялом, насупив брови, і саркастично посміхнувся.

- То ти вже шпигуєш за мною? Сам чи найняв когось? Тільки тут не вистачає останніх фото, тих де Санні йде вже через декілька хвилин.

- Хто за жінку платить, той її і має, - Реймс зухвало поглянув на Марину, - так?

     Потім перевів погляд на гроші, які лежали поряд з рукою Марини.

     Філ напружився.

- Вона не могла погодитися!

- Вона просто нє успєла, ти прийшов зовсім невчасно. Краще поясни чому всі рахунки своєї так званої «колишньої», оплатив ти, - не вгамовувався Реймс.

     Філіп змінився в обличчі, і Марина зрозуміла, що має хоч якось пояснити ситуацію.

- Мене звинувачили у зникненні коштовності на суму сто тисяч фунтів, я прийшла, бо Реймс пообіцяв вирішити цю ситуацію. Я не уявляла, що він запропонує мені кошти.

- В них немає вже ніякої необхідності, я знайшов злодія, він повернув каблучку, - Філ дістав із кишені коштовність, - ранком віддам її пані Земі.

- То може це був ти Філ? Ти найняв злодія?

- Досить! – Вигуктув Філіп, - а тепер Реймсе, встав і пішов зі мною.

     Дівчина бачила Фериіта таким вперше. І поки хазяйський син вставав з-за столу, ховаючи гроші та шукаючи очима охорону, Філ нагнувся до дівчини і прошепотів на вухо.

- Ти просто мала прийти до мене. В моїх діях не було жодного приводу, щоб образити тебе чи зробити боляче.

     Одного погляду Марині було достатньо, щоб відчути його біль та образу.

     Після цих слів він штовхнув Реймса в плече, щоб той прямував до виходу. Вже на вулиці хазяйський син позвав охоронця, який накинувся на Філіпа, але він швидко вклав його на землю, потім підхопив за барки самого Реймса. Погляд Філа був такий, що міг вбити. Губи міцно стиснуті, подих глибокий. Реймс запанікував, але з останніх сил намагався не подавати виду.

- Філіпе, облиш його, - взмолилася Марина, яка з тривогою спостерігала за цим всім.

     Феріт з силою жбурнув Реймса на землю.

- Ти пожалкуєш, чуєш, я не облишу цього так, - прокричав ображений Реймс, - пакуй речі, я тобі цього не подарую.

Філ лише розсміявся почувши гнівні репліки.  Життя навчило його нічого не вирішувати в гніві. Не озираючись, Філіп просто покрокував геть. Ранком, коли заспокоїться, все стане на свої місця, тоді він знатиме, як діяти йому далі...

***

- Філ, - вигукнула Марина і почала пробиватися скрізь натовп, вона не відразу але впізнала молодого чоловіка.

Сьогодні її попросили допомогти у якості дитячого аніматора на вечірньому шоу, яке щойно закінчилось.

Феріт змінився, обличчя було ідеально виголене, а зачіска інша набагато коротша. Хвіст обрізаний. Але так йому теж дуже пасувало. Замість сорочки синій піджак на білу футболку, замість джинсів брюки.

     Філіп теж одразу помітив дівчину, бо як тільки прийшов, шукав її очима. Вони зустрілися десь на середині, майже у центрі танцполу. Марина ніжно пригорнулася до нього.

- Ти так налякав мене, я думала вже щось сталося, телефон був по за зоною досяжності, - вона зазирнула в його очі, їй було важливо, чи відношення до неї не змінилося, так само кардинально, як і зовнішність.Олександра Малінкова

Відредаговано: 19.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись