Пробач. Я не змогла...

Трішки глибше про мене і моє життя

Оля не висока блондинка з голубими очима, сильна духом і великою силою волі. Зростом вона трішки вище мене , формами матінка природа не пожаліна і наділила навіть більше ніж треба . Я на фоні  зі свої першим розміром грудей і її четвертим просто стою і палю нервово в сторонці. Ні я не палю цигарки , тільки кальян і тільки зі смаком цитрусу. Повернимося до нашої Олі . Майже два роки тому вона закохалася в мого сусіда , про існування якого вона не знала до того моменту поки випадково вони не зустрілися в мене в дома. Так сталося що ми сиділи пили чай на кухні, а до мого брата прийшов він. Так у мене є брат. Зроблю невеличкий відступ і розповім вам про свою сімю.

*****************

Мене звати Вітовська Луна (походить з латинської мови. На латині Lūna означає Луна, що подібне до імя Діана, Юнона.)  Володимирівна. Мій брат Вітовський Денис Володимирович (тобто Ден) йому 21 і він юрист і допомагає батькам у фірмі, але часто буває в селі  йому тут подобається більше. Мріє відкрити тут невеличку баню з хамамом і сауною. Моя мама Вітовська Анна Борисівна допомагає татові у фірмі. Мій тато Вітовський Володимир Миколайович недавно відкрили свою фірму і майже весь час там , тому вони і переїхали до міста і практично не покидають його межі. Моя бабуся Степанюк Ганна Миколаївна пенсіонерка в самому розквітусил. Як вона любить казати "вік це лише цифра в паспорті, головне що ти відчуваєш і, що хоче твоя душа. Моя душа хоче червоного напів солодкого такщо внучка клич свого Льоліка боя іду по чевоне напівсолодке. Будемо кістки всім му**кам перемивати" Да бабуся в мене ще та дама , а скільки вона сердець розбила ви не уявляєте. Так сталося що дідусь помер коли мені було всього 5 і я його майже не памятаю. Але бабуся розказувала що вони любили один одного дуже сильно і не вірить що якщо справжню любов ми зустріли іпрожили з однвєю людиною  то із іншою також можна прожити такіж самі почуття. І напевно я пішла в Бабусю адже не вірила , що знову зустріну такуж любов. Але я не могла уявити, що то не була та справжня любов про яку всі говорять , то була закоханність яку я дуже тяжко пережила. Але про це згодом ви дізнаєтесь...

***************************************

Олександер так звати того хто розбив серце моїй принцесі ( ну як принцесі швидше вигнанець пекла , але я її дуже люблю і те, що ми пережили, ну як ми наші п'яті точки не кожен витримав би.)

- Хвилюєшся?

-Трішки 

Непереживай, - сказала я і обійняла її . Я  уявляю як їй важко, -ти не забувай про те , що сьогодні буде-сказала я не знаючи , що доля підготувала мені сурприз, але про це трішки пізніше.

Оля щаслива тому , що сьгодні нарешті повертається її хлопець з яким вони вже 6 місяців разом , але приховують свої стосунки ( щастя любить тишину) це не пусті слова за весь час , що вони разом в них не було серйозної сварки. Але сьогодні він приїде із свого відрядження і вони оголосять всім нашим друзям що вони зустрічаються. 

-Я памятаю, -і посмінулась так щиро і безтурботно - нарешті ми зустрінемося. Пройшло два тижні а таке відчуття , що два роки.

-Скоро зустрінетеся. Ходімо , ато нас всі мабуть зачекалися - сказала я і потягнула її в центер села де завжди ми зустрічаємося. І знаєте я не помилилася коли ми прийшли вже всі були взборі. 

-Привіт всім радісно сказала Оля , нарешті ви дома

-Ми доречі скучити встигнули поки вас не було 

- Привіт годі скиглити ми також скучли, - почали відповідити всі хором,- ну що ходімо до річки комарів кормити, - і ми всі пішли на  наше звичайне місце яке стало таким особливим для кожного з нас.

Наш вечір був таким звичайним і в одночас дуже особливим, ми сиділи біля багаття і співали пісні під гітару , ділилися смішними ситуаціями , згадували наші минулі зустрічі. І уроки які ми запамятали на довго.Наприклад: горілка без пива гроші на вітер , а в замін ти отримуєш незабутні враження після яких тобі соромно і дуже погано на наступнийдень.  І ще рево +горілка, багато не потрібно лише запивати  і память зникає миттєво , язик розплутується . Да да я так раз розповіла свої секрети і дала доступ до своєї сторінки в інстаграмі. Хіба не дура з того часу я більше рево не пю ,адже наш експерт по алкоголю , а це Льолік сказала - в всьому винне рево- я їй не повірила ,але ще раз пробувати не захотілось. В нас було багато пригод про які згадувати соромно можливо якось розповім.

Так весело ми проводили час поки не з'явився Олін хлопець на горизонті із якимось самозакоханим нарцисом.

*****************************

Як ви гадаєте , що далі сталося? Цікаві ваші думки. 

Я в ці дві глави розтягнула розповідями про себе і своє щасливе життя, яке не завжди було таким. Скоро ви все двзнаєтеся.

Нова глава зявиться через день можливо і не одна глава. 

Дякую, що зі мною.Акнель

Відредаговано: 16.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись