Пробач. Я не змогла...

І знову цей нарцис

Саша так звати хлопця Олі. Ну так вже сталося,що доля поєднує її із хлопцями одного імені. 

Наевно ви думаєте, що зустріч у ни була якась особлива , романтична. Правильно думаєте...

Все найкраще приходить в той момент коли найменше чекаєш. Так сталось із Льоліком. Звичайного осіннього вечора коли ми з нею допомогли моїм батькам облаштувати квартиру в місті ми вирішили піти прогулятися місцевим парком . Ми сміялися, їли морозиво (ми навіть зимою їмо морозиво). Випадково зустріли колишнього хлопця із його новою пасією. Всі ми знаємо це відчуття коли зустрічаємо колишніх та щей із новою пасією, Хочеться йому і їй розмалювати фізіономію  тай так, щоб мама рідна не впізнала. Саме це і хотіла вона зробити якби випадково не збила з ніг молодого юнака який поспішав на попачення. 

-Пробач , я ненавмисно,- проториторила Оля встаючи із землі, -пробач я справді не хотіла 

- Ти дивишся куди летиш ненормальна, чи в тебе проблеми з кординацією рухів?- сказав той піднімаючи букет квітів який виглядав не дуже, ну як не дуже він виглядав жахливо. Нє а що ви хотіли щоб з їм було після того як на йому полежало двоє осіб.

- Я ж ненавмисно,- саме в цей момент і підійшов її колишній. Дівчата це все, провал... Це ж треба було так осоромитися перед колишнім хлопцем.

- Я бачу ти взагалі здуріла , не можеш змиритися з тим , що ми вже не разом тому кидаєшся на всіх. Яка ти жалюгідна, - сказав її колишній і разом зі своєю пасією розсміялися і були готові піти , але сталось те, що ми не очікували. Той бідолашний якого збила моя подруга врізав йому і знаєте не фігово так врізав. Сказати, що ми в шоці це нічого не сказати 

-Ще одне криве сло в її сторону і ти не живий , ти мене зрозумів? З чого ти взяв , що в її немає хлопця? Я її хлопець такщо раджу поводитися з нею обережно.- Він розвернувся і обійняв її, - ходімо .

Чи то по іронії долі чи  то зірки так зійшлися , що саме в цей момент підійшла його дівчина і це все бачила . Вона не влаштовувала скандалів не кричала, не звинувачувала його , просто підійшла і сказала - ядумала що сьогоднішня розмова буде тяжкою , але в мене є інший і в тебе я бачу також нова пасія,тому бувай!- Сказати що я в шоці нічого не сказати.І з цього моменту розпочалась їх історія.

*********************

Луна

Саша приїхав зі своїм найкращим другом який недавно повернувся зі Львова Артемом. Даманський Артем Вікторович високий брюнет  190 із голубими очима і привабливим тілом , що гріха таїти сексуальний самозакоханий нарцис. Самозакоханий нарцис! Чому нарцис? Так все просто  любить себе , свого байка, і знову себе. Він мені не сподобався ще при першій зустрічі. Добре що ми лише один раз бачилися. 

-Привіт всім, - привітались вони.тБачили б ви Олю такою щасливою її ніхто не бачив давно.І доречі тоді її колишній не повірив у їхні стосунки. А дарма... Всі були дуже раді коли дізналися про їхні стосунки. 

- Луна в тебе також є хлопець ? От тільки давай без своїх відмовок, - почали говорити всі із нашої компанії  

- Хто хлопець? В кого? В цієї неадекватної? Да вона мені під час нашої першої зустрічі чуть голову не розбила . 

-А що ти хотів , щоб вона тобі на шию почала вішатися ???- Почали питати всі із нашої компанії.- Воно і не дивно після того що вона витримала і пережила 

-Годі! - Скрикнула я,-  ми домовлялися, що більше не піднімемо цієї теми!  

- Луна  вже минуло чотири роки, - сказала Оля обійнявши мене. - Вони думали, що ти забула  вони ненавмисно.

- Я знаю , але мене не покидає почуття зради, - і почала сильніше обіймати свого Льоліка,- гаразд ходімо , вже все добре. 

Артем 

-Привіт друже, - сказав я заходячи у квартиру до свого друга 

- Невже ти нарешті вернувся? Як там батьки ?

- Та все добре працюють , моя допомога їм більше не потрібна і тому я повернувся. 

-Ти сьогодні зі мною? Я їду до дідуся і бабусі в село і до своєї коханої дівчини. 

- Ні я пас там буде та навіжена яка мене мало не вбила, - аж мурашки пройшлися по тілу як згадав нашу першу зустріч. Тоді я приїхав по справах  і вирішив піти із своїм другом він мав зустрітися із своєю дівчиною а та мала бути із подругою. А я не був проти розважитись. Вона мені даже сподобалась , особливо шикарна п'ята точка , і те як вона картавить це так мило. Але це все було до того моменту поки наші друзі нас незалишили. Я вирішив підкотити до неї , а вона мені ясно дала зрозуміти , що нарциси її не приваблюють . Але я не здався і вирішив її поцілувати . Знали б ви як я про це пожалів коли я тільки поцілував її вона відсахнулась від мене і вдарила чимось дуже гострим по голові.З того моменту я уникаю зустрічі із нею , адже тільки Бог знає що в цієї навіженої в голові.

- Та годі їдемо там будуть наші друзі яких ми давно не бачили , їдемо,- ія здався. Ми поїхали до їх , але знавби чим завершиться ця поїздка ніколи б не поїхав.

 

- Луна в тебе також є хлопець , тільки давай без своїх відмовок - почали говорити всі із компанії  

- Хто хлопець? В кого? В цієї неадекватної? Да вона мені під час нашої першої зустрічі чуть голову не розбила . 

-А що ти хотів , щоб вона тобі на шию почала вішатися ??? Воно і не дивно після того що вона витримала і пережила.

-Годі! - скрикнула вона,-  ми домовлялися що більше не піднімемо цієї теми - сказала  і пішла до річки .

- А що с талося ? 

-Про це спитаєш в її,це  стосується лише її.І ми домовилися про це не говорити.Хоча пройшло вже чотири роки - почали говорити друзі.

-Гаразд якось запитаю. А вона що за чотири роки різким не зустрічалася? 

-Ні, багато хто пробував підкотити до її, але вона ясно давала зрозуміти, що нічого не буде. 

 - Готовий вкласти парі на те , що через місяць вона буде моєю дівчиною.

 - А я готовий поспорити , що в тебе нічого не получится. 

 - Значить парі на місяць . Той хто програє виконує будь яке бажання іншого.

 - Домовились.

Далі вечір проходив спокійно і весело , ми співали під гітару біля кострика . І все було чудово поки комусь не прийшла геніальна ідея грати правда чи дія. І ми всі погодилися. Акнель

Відредаговано: 18.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись