Прогноз погоди

7

7

Камін притих і злегка дихав сірим попелом, намагаючись розгорітись з новою силою. Вона спала вже на боку, слинивши його подушку. Пасмо волосся впало на перенісся і здригалось від її подиху. Збоку з-під джинсів вибилася гумка бірюзових трусиків. Роману раптом захотілось лягти поряд і обійняти її за талію. Натомість підклав дров у камін, за вікном знову стало чутно вітер. Вона розплющила очі і зніяковівши від його пильного погляду, сказала:

– Пробач, що я так відрубалась... А ще зайняла єдине спальне місце в хаті, – виправдовуючись, сонно промимрила дівчина.

– Та нормально, я теж ледь не задрімав навіть після подвійної кави. В мене є розкладачка і спальники, так що не переживай за мене, будемо напевно вже лягати, якщо ти не проти.

– Ні, не проти...

Роман постелив ліжка і вклався спати.

Невдовзі почула його рівне дихання, Роман заснув. А вона навпаки, чи то виспалась чи перебила сон, бо довго крутилась на канапі, підпихаючи під боки теплий спальник.

Пройшло трохи часу, невідомо скільки, напевно вона задрімала, але видно, що дров в каміні побільшало, вогонь розгорався, з новою силою освітлюючи кімнату. Розкладачка стояла посеред хати порожня, спальник зсунувся на підлогу. Надворі почулись кроки, двері відчинились і з морозним нічним повітрям сковзнула Романова постать.

– Я тебе розбудив? – очі вже не здавались насмішкуватими, вони нахабно свердлили її груди, стегна...

– Ні, я не змогла заснути, – здивувалась такій його різкій переміні.

Він підійшов ближче і сів поряд, це злякало дівчину, вона трохи відсунулась і спитала:

– А котра зараз година?

– Десь біля другої, – потім різко розвернувся до неї, і нагло та безцеремонно почав цілувати її в губи.

– Ти чого?! Геть здурів? – намагалася боротися з його міцною рукою, яка вже пробиралася їй під футболку. Кімната засвітилася від полум’я, яке виривалось з каміну.

Прокинулась. Годинник показував четверту двадцять. Намагалась зрозуміти, що було сном, а що ні. Роман лежав на боку і тихенько хропів. Камін спав. Аня оглянула себе: футболка на ній і джинси... «Усе наснилося.» – подумки промовила і стала в подробицях переглядати деталі сну. «Що ж він таке – цей хлопець? Чому оселився тут серед лісу, подалі від людей?». З цими думками знову поринула в сон.Таня Саміло

Відредаговано: 11.01.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись