Рай для щурів

Пролог

Все почалось після того, як світ втратив свою міцність. Точніше, він ніколи й не був міцним. Але я цього не знав. До мене, нарешті, дійшло очевидне, і неначе все водночас зруйнувалося. Трохи безглуздо: все одно, що ти пливеш собі на великій глибині, скажемо кролем, і тут згадуєш, що не вмієш плавати. Ні кролем, ні брасом, ні навіть по-собачому. І починаєш тонути. Плив ти досить довго, а опинився на дні за лічені секунди.

Річ у тім, що я не встиг схаменутися як одного за іншим, втратив людей, які могли б віддати за мене своє життя. Майже не залишилося тих, хто так щиро і безкорисливо любив. Просто за те, що я існую; таким, яким я є.

Я бачив, як поступово, із молодих та красивих, люди перетворювалися на зрілих. Літні, але всміхнені, відносно здорові дійшли до тієї межі, коли кожен подальший рік, проробляв з ними катастрофічні зміни. Коли світ втратив свою міцність, я побачив на власні очі, якою силою і ураганною швидкістю володіє час руйнування.

Всі називають мене генієм, але я ніхто без Господа! Не знаю чому, але Він вибрав саме мене здійснити Його задум - зробити рай на землі. Він вклав в мене знання, ідеї ... Я всього лише інструмент в Його руках. Так, звичайно, є спокуса назвати себе генієм, судячи з фундаментальності мого відкриття. Але спочатку я назву себе генієм, а потім ким? Богом ?! Ні ... Я всього лише інструмент.

Два роки мені знадобилося, щоб сконструювати браслет і побудувати апарат для імплантації його в людський організм. П'ять років - щоб довести про повне припинення всіх процесів старіння, іншими словами, переконати раду вчених і уряд в тому, що завдяки браслету я став безсмертним.

Я запропонував зробити «природний відбір», і домігся сто відсоткової згоди . У моїй пропозиції це поняття мало не зовсім звичне для всіх значення. Природний відбір полягав у виживанні не найсильніших, а так би мовити, найдобріших . Уряд визнав ідею цілком логічною . Так людська раса згодом очиститься, і це, звичайно, неймовірно звучить , але настане рай . Добрі люди будуть жити вічно!

Було б дуже ризиковано відразу запустити проект в повну силу . Тому його спочатку потрібно випробувати на малій місцевості. В якості експерименту обрано місто К. з населенням в шістсот шістдесят тисяч чоловік. На час експерименту місто оголосили закритим. В'їзд і виїзд повністю заборонені. Кордони з іншими населеними пунктами охороняють військові. Тільки спеціальні служби доставляють провізію і все найнеобхідніше .Сергей Величко

Відредаговано: 08.02.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись