"Шалені зміни в житті Ніки Увайлет"

Розділ4

Даремно вона метушилась у шафі, тому що нічого нормального  на її погляд не знайшла. Розлючена і клопітка Ніка вдягнула рожеві шорти, і блюзку в кавунчики "Хто може ще так вдягнутись як не я" - говорила вона сама до себе. 

Все було чудово і знову нові знайомства, і прекрасна музика. Це так припало Ніці до душі, що вона просто нікуди не хотіла йти. А ну і звичайно вона знову побачила хлопця, якого бачила два тижні тому. Трохи здивувалась, тому що він не грав на барабанах, замінив їх бас-гітарою. "Ого то він напевно талановитий хлопець, якщо вміє грати на декількох інструментах", Ніка дуже любила говорити щось собі під носа, тому що знала, що ніхто її окрім самої себе не почує. Кумедна дівчина.

 

***

 

Вона все служіння дивилась на нього. По зовнішності було видно що йому років 16 - 17, красивої статури, ріст - приблизно  метр сімдесять. Він постійно був зосереджений на гітарі, щоб не збитись з ритму, тому Ніка майже не бачила його посмішки. Зате очі були красиві "О ні ти що, закохалась?" - запитала сама себе Ніка, бо знала що так воно і є.

 

Після того як вона з сестрою приїхали додому, одразу задзвенів телефон. То був Джеймс.

- Ало, привіт що сьогодні нового було на служінні, познайомилась з новими друзями? - запитав він мене, одразу як я підняла слухавку.

- Привіт, так познайомилась, вони дуже привітні зі мною. Було все класно мені сподобалась найбільше музика і пісні - відказала Ніка і одразу не задумуючись спитала.

- Слухай Джеймс, а як звуть хлопця який грає на барабанах і на бас-гітарі, постійно на служіннях?

- Майкл, а що? - відповів запитально брат.

- Та ні нічого, просто він круто грав, дякую що сказав ім'я.

- Не має за що, звертайся якщо шось буде потрібно.

За це Ніка і любила свого брата, що могла завжди звернутись до нього за допомогою.

 

Отож вона стала думати де ж можна було знайти Майкла, в Instagrami, так і зробила. За декілька хвилин вже сиділа на його сторінці роздивляючись фотографії.

Підписавшись на хлопця, Ніка чекала взаємної підписки. Недовго чекала, бо вже за 5 хвилин, побачила що хтось їй написав в Direct.Vira

Відредаговано: 16.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись