"Шалені зміни в житті Ніки Увайлет"

Розділ12

Через місяць після знайомства з Майклом

Якось дуже непомітно пройшов місяць, від того часу як Ніка зустріла Майкла, дійсно час швидко летів. Але можливо це і на краще. Мама постійно питалась Ніку чи все в них з Майклом добре, інколи ці допити аж вибішували дівчину тому вона просила маму припинити розмову, тому що у всіх було перше кохання, на думку Ніки бабуся її маму так не допитувала, як зараз вона її. Щастя потрохи згасло на обличчі Ніки коли вона дізналась страшну для неї новину.

- Я маю летіти в Чікаго, повір це не моя забаганка, а батьків, тому через 2 тижні вилітаю - сповістила цю новину Бетті. Те що Ніка була розбита, це просто ще м'яко сказано. "Як, чому саме Бетті, чому не хтось інший їде, що я буду робити тепер" літали думки їй в голові, тим часом як сльози лились мов ріка. Бетті найрідніша її подруга, і пережити переїзд просто було б дуже і дуже важко.

 

 З одної сторони Ніка і трішки раділа за подругу, тому що там буде ще більше друзів у Бетті, можливо і лекше навчання ніж в Англії, більше перспектив чи ще чогось подібного. Але з другої сторони, вона не уявляла як буде без подруги, буде чути її сміх тільки через телефон, чути її поради через переписки, а про обійми і мови не йшлося. Все таки є і плюси в ціій ситуації, залишилось 2 тижні, так, це не багато, але і не мало. Тому Ніка вирішила провести ці 2 тижні з Бетті, сподіваючись що Майкл зрозуміє її і не образиться, через те що вона з ним не гуляє.

 

***

 

- Привіт, Майкл я не зможу гуляти з тобою найблищих 2 тижні. Я страшенно скучила, але моя подруга, можна сказати сестра їде в Чікаго на багато років, тому я цей час хочу провести з нею щоб було багато спогадів))

Майкл довго не відписував, Ніка вже було подумала, що він образився, але все ж відповідь прийшла.

- Сонце я тебе розумію, тому не переймайся цим, я поки що здаю іспит останній, тому часу не дуже є. Не засмучуйся сильно що подруга їде, все ж вона колись приїде і підтримає завжди, я також страшенно скучив хоч бачились тільки вчора))

Усмішка сяйнула на обличчі Ніки, "Так приємно коли він каже" Сонце", Слава Богу що він  мене зрозумів" - з легкістю видихнула дівчина.

- Люблю тебе)))

- І я тебе)))

 

Щож завтра почнеться відлік часу до від'їзду Бетті, тому Ніка вже щось старалась шукати в інтернеті як провести ці незабутні дні з подругою. Знайшла пару чудових варіантів, "Зробити моооре фото і відео", "Зазняти відеоролик і кинути в YouTube", "Влаштувати прощальне паті", "Подарувати щось незабутнє". Це буде нелегко виконати, але вони впораються. Знову згадуючи прекрасні спогади з Бетті, Ніка просльозилась, закривши очі, і бачачи як її мрії збуваються. Як завдання яке вона собі склала виконується. Ех прикро, але водночас і щастя на обличчі, від усього.Vira

Відредаговано: 16.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись