"Шалені зміни в житті Ніки Увайлет"

Розділ17

Вже за три дні Ніка мала йти до школи, вона не поставилась якось серйозно до цього, тільки зрозуміла що у 9 класі буде ще важче ніж в попередніх класах і все. Звичайно в англійській школі були свої правила, до яких учні мали ставитись відповідально. Але форму шкільну майже ніхто не носив, у Ніки в класі були дуже самозакохані дівчата які ходили в коротких спідницях, і облягаючих кофтах. Ніка не любила виглядати так вульгарно як вони, тому більшу перевагу віддавала чорним штанам і широким теплим кофтам, навіть коли було тепло дівчина одягала теплі кофти замість куртки, це була ще одна її любов. 

 

Хочеться ще розповісти про англійські школи. Там є молодша і старша школа, цього року Ніка переходила разом зі своїми друзями у старшу школу. Добре що вона не була далеко. Кожного учня перед школою і після везуть на автобусах, тому що школа може бути одна, на доволі великий район і дітям буває тяжко йти пішки годину туди й звідти. Впринципі там ввічливі діти, є звичайно такі як однокласниці Ніки, самозакохані, але таких у школах одиниці. Єдиною справою для англійця, це добре вивчитись і поступити в омріяний універ. Ця мета була звичайно і в Ніки, але вчитись вона  не дуже любила м'яко кажучи, проте цього року пообіцяла що все зробить щоб оцінки були вищими.

 

Так от, потрібно було закупитись всякою канцелярією до школи, цю справу Ніка любила. Брала з собою маму і йшла на закупи, перед тим склала список що потрібно а чого ні. "А то ще зараз накуплю всього, а воно потім не пригодиться" говорила собі дівчина. Очі розбігались від усього що стояло на прилавках магазину, різні штуки для геометрії, алгебри були такими цікавими що Ніка не втрималась і купила їх. Короче все як завжди, купила собі всього і побільше, і навіщо дівчина постійно говорила собі, що потрібно купувати тільки потрібні речі,якщо кожного року не виконувала цього. Звичайно мама не забула і про примхи Кейті - сестри Ніки. Тому з магазину вийшли з двома великими пакетами. 

 

***

 

Доречі хочеться вас познайомити з шкільними друзями Ніки, їх було не багато але  дівчині цілком вистачало. Головне що вони були вірні, добрі і щедрі, а решта відходило на останній план. З Сюзен і Віккі ви вже знайомі, тому перейдемо до інших. 

Алехандро - найкращий друг Ніки з хлопців, звичайно після Майкла, тому що коханий дівчини в першу чергу ще і її друг. Алехандро спокійний, правда незавжди, інколи він дратує Ніку своєю тупістю але то не важливо.

Віолета - дуже любить писати вірші, як і Ніка. Напевно це і зв'язало їх такою сильною дружбою, на будь яке питання вона знала логічну відповідь, у складних ситуаціях  підтримувала, так само як і Бетті.

Анна - о про цю людину можна багато чого сказати, це компаньйон Ніки по житті. Анна дуже весела, складає всякі кумедні приказки. Вона була одна з ким Ніка могла ходити і співати по школі пританцьовуючи. Аххааха, це так кумедно.

Сара - подруга яка мала завжди попоїсти, ну ви ж розумієте, в Ніки перехідний вік а тут подруга яка завжди має щось смачненьке. Сара дуже любила читати вірші Ніки, книжки дівчина ще нікому не давала на читання, а от вірші з задоволенням.

 

Ну начебто нікого не забула, звичайно друзів більше трошки, але саме ці друзі особливі для Ніки. Їх дуже не вистачало на канікулах, хтось їхав до бабусі з дідусем, хтось відпочивати, тому часу на прогулянки в них зовсім не було. 

 

Майкл також піде на науку в коледж, тому пара буде вже не так часто бачитись як літом. Але нічого, кохання як палало в їхніх серцях так і палає далі. Цього літа Майкл для Ніки став дуже дорогим, коханим, другом, вчителем на барабанах. Підтримував її у всьому, радів разом з нею, це була та людина, яку Ніка ніколи б не відпустила. Навідь в коледж не хотілось відпускати, але таке життя, потрібно ж здобути освіту. Цих останніх три дні літа Ніка захотіла провести з Майклом. Ну щож відлік часу до початку навчального року пішов, тому треба поспішати.

 Vira

Відредаговано: 16.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись