"Шалені зміни в житті Ніки Увайлет"

Розділ18

Під час прогулянки Майкл був дуже сумним, нічого практично не говорив, Ніка не розуміла в чому причина. Декілька днів тому все було добре, Майкл сміявся підтримуав, а зараз наче вижате яблуко.

- Коханий щось трапилось, ти якийсь сумний,сонний - наважилась заговорити Ніка.

- Та просто задумувався, над тим чи не порчу тобі життя. Я від тебе старший, тому це все якось не правильно.

- Що, про що ти, різниця у 3 роки не грає великої ролі. І знай, життя в мене стало навпаки кращим коли з'явився ти. 

Ніка хотіла обняти Майкла, щоб він не говорив такого більше, але той просто піднявся поцілував у щічку і пішов сказавши "Вибач, зустрінемось іншиим разом, мені треба подумати".

Ніка не розуміла що трапилось, чому Майкл говорив такі дивні речі, чому просто взяв і пішов. Дівчина сиділа в шоці від Майкла, і його слів, про що думати, що він хоче зробити. Не довго думаючи Ніка зірвалась на ноги, підбігла до Майкла, і поцілувала. Стало краще обом, Майкл більше не тікав, стояв і радів що Ніка підбігла, що поцілувала.

- Хто б тебе не намовив, батьки чи друзі, про те що ти портиш мені життя, знай я тебе люблю. І не переживу якщо через чиїсь слова ти підеш від мене. З тобою мені легко, можу розділити з тобою будь яке горе. Ти єдиний кого я кохаю дуже дуже сильно, чуєш, єдиний кому я буду вірна доти доки потрібно - говорила Ніка зі сльозами на очах.

Долоня Майкла доторкнулась до її обличчя, витерла сльози, а губи поцілували. 

- Пробач, за ті слова шо сказав, просто я говорив з батьком. І він  не давав згоди на наші стосунки, сказавши мені щоб я відстав від тебе, тому що ніякого толку не буде, тепер я каюсь за те що послухав його, пробач що зробив боляче.

 

Після такого шоку, Ніка просто дякувала Богу що підняв її з тієї лавки, що привів до Майкла, що не розвів їх. Це було дуже дивно, але коли хлопець просто без причини пішов, Ніка відчула страшну біль, душа кричала "Зупини його", а серце рвалось на тисячі клаптиків. Добре що пара порозумілась, і все стало на своої місця. "Я його вже нікуди не відпущу" - говорила тихенько Ніка. 

 

***

 

Два наступні дні, було все чудово. Майкл вже не був сумним, навпаки багато говорив про вчителів у коледжі, було дуже класно, виявляється у коледжі вчителі більш агресивніші на погляд Майкла. Ахаах, на думку Ніки всі люди агресивні, звичайно хтось більше хтось меше, але це факт.

- Завтра до школи - сумним голосом говорила Ніка.

- Нічого, в нас всерівно буде час на прогулянки - обнімаючи говорив Майкл.

Ніка наблизилась до коханого, витягнула листочок і почала тихенько говорити.

- За це літо, я пізнала багато пригод з тобою, цього літа зустріла тебе. Дякую тобі що попри складні ситуації залишався поруч, і залишаєшся далі. Цього літа я вперше за своє життя поцілувалась з хлопцем, і я вдячна Богу що цим хлопцем був ти. Завдяки тобі, я стала спокійнішою, сттриманішою. Дякую тобі за таке насичене літо, я сподіваюсь що наша історія кохання продовжиться і буде тривати вічно. Люблю тебе.

Майкл не знав що робити, просто тихесенько на вушко Ніці сказав ті приємні слова, які дівчина любила найбільше "Моє, моє. Ти сама найкраща, люблю". Як це мило.

 

Люди, любіть своїх коханих, цініть їх. Дякуйте за кожну секунду проведену з ними. Кажіть частіше що любите, ніколи не розчаровуйтесь, будьте наполегливи, такими як Ніка. Ніколи не кладіть друзів на перше місце, а коханих на останнє. Знайте, що в старості, саме кохані люди будуть з вами, коли вас буде боліти серце чи спина, вони будуть переживати разом з вами, плакати та радіти, не друзі будуть вас доглядати, а кохані люди. Задумайтесь над тим чи часто ви дякуєте своїм любимим, просто за те що вони є. Не за подарунки, а просто за їхню присутність у вашому житті. Здавалося б подумаєш, хіба ці слова для когось значать щось. Для Ніки і Майкла значуть. Подивіться, вони кожного разу говорять один одному приємні речі. Просто через те що кохають. Завдяки простим словам, пара не розійшлась, подумайте над тим, чи багато ви робите приємних речей один одному, це ж так легко сказати "Я тебе люблю", просте слово, але скільки ж в нього змісту. В Ніки і Майкла почненься навчальний рік, але вони вірять, що будуть бачитись, стільки ж, скільки бачились і літом. Вірте, любіть, говоріть, слухайте. Це дуже важливо, тому задумайтесь...Vira

Відредаговано: 16.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись