"Шалені зміни в житті Ніки Увайлет"

Розділ20

Дні минали якось дуже повільно і нудно для Ніки. Майкл не писав, тому що не було інтернету, але часто дзвонив. Нуу, не скажу що Ніка була в якійсь депресії, чи щось типу того. Але ходила по школі трішки сонна і змучена. Стоп, стоп. Ви напевне зараз подумаєтте, що Ніка ревнина і плаксива якщо себе так поводить. Але тут ви будете не праві, Ніка в 9 класі, і в кінці цього року в неї буде морее іспитів. Тому ходила вона ще сонна через це. 

 

Отож, дівчина планує йти після цього класу у коледж, звичайно престижний і з поглибленим вивченням усіх предмеів необхідних для медицини. Так так, Ніка природжений психолог, тому дуже хотіла поєднати своє життя з цією професією. Вона не ходила до репетиторів, тому що вірила у свої сили. Готуватись було важко, але все ж робота того була вартою. Подруги Ніки переконували її йти до 12 класу, але, та не погодилась. Переконували й батьки, але дівчина надзвичайно вперта. Тому, будемо сподіватись, що в Ніки все буде добре, і іспити будуть здаті.

 

- Короче, я зусрічаюсь з таким класним хлопцем - поділилась одного дня новиною Бетті - правда йому 18, мені скоро 15, сподіваюсь що ми будем разом довго.

- Ну яксо ти будес в се вірити, то так - пережовуючи булочку говорила Ніка.

- Він такий класнийй, я просто млію від нього.

- Ого, Бетті відколи це ти так млієш від хлопців.

Дійсно,до того як Бетті переїхала до Чікаго, нічого не змінювалось. Ніка єдина, хто гуляв з подругою, ніяких хлопців. А тут вже у двох настав той час закоханості, ну що ж поробиш, таке життя.

- Майкл писав? 

- Ще ні.

- Ти чого, не розчаровуйся, три місяці минуь швидко, з'їздь тим часом відпочити.

Ахахах, напевно Бетті була в чомусь права, але як можна кудись поїхаи, коли готування до іспитів єдине що в голові Ніки.

 

***

 

Усе ж таки, думка про відпочинок не відходила з голови дівчини тиждень. Тому, на вихідних Ніка разом з батьками і Кейті, поїхали до Італії. Звичайно для Майкла це мав бути сюрприз, і ніхто нічого не говорив. Але декілька годин у літаку були дуже напряжні, і тривожні. Дуже переживала що скаже Майкл, бо не бачила його вже майже місяць. 

 

Корнелію сім'я не брала із собою, цуценя ще маленьке тому залишилось з бабусею Ніки.До маленького містечка Італії Мартіно, було тяжко доїхати. Після літака одразу на автобус, там ще декілька годин провели, і нарешті доїхали до пункту призначення. Батьки пішли заселятиь до готелю, а Ніка телефонувала до Майкла.

- Привіт коханий, ти не уявляєш де я зараз - заговорила радісно дівчина.

- У Іспанії? - запитав зацікаввлено хлопець.

- Ні, вийди з будинку.

Було все дуже хвилююче, Ніка бачила як відкриваються двері. І в мить вигулькнуло загоріле обличчя Майкла.

- Сюрприииииз!!!!

Майкл неповірив своїм очам. Підбіг і міцно міцно обійняв Ніку. Дуже було зворушливо, на що здатна  Ніка у 14 років щоб побачити коханого. Ех жаль що вона приїхала тільки на вихідні, але все ж Майкл був дуже радий, здивований, і збентежений, але в мить поцілував дівчину, кохання всього його життя.

 Vira

Відредаговано: 16.12.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись