Шалена Вишня та Лісяка-Кусяка

Пролог

За віконною шибкою скаженів ураганний вітер, зносячи все на своєму шляху. Дерева надсадно тремтіли, прихиляючи віти донизу. Масивні струмені дощу перетворили навколишнє буяння природи на сіре місиво з баговиння і вивернутих із землі коренів. Здавалось, сама природа протестує і волає проти відродження зла, готового у всеозброєнні стерти з лиця Землі саме поняття добра і справедливості.

Він просто обожнював лють і спротив погоди. Медова насолода прокотилася по жилах від відчуття людського гніву, розчарування та обурення. Ніби губка, вбирав навколишній негатив, який і подарував йому безсмертне існування. Віковічна історія світу з війнами, розрухами і хворобами робила його все сильнішим із кожним днем. Ось, нарешті, зовсім трохи залишилось, щоб стати Володарем Землі.

Егоїстичне бажання підкорити собі все живе і неживе не давало спокійно існувати. Він обіперся на підвіконня і почав спостерігати за лихоліттям, яке коїлося за його бажанням. Однак, роздуми про світове панування перервав стук у двері.

— Заходь, якщо життя не обридло, – владно звелів, не обертаючись навіть для того, щоб з’ясувати особу візитера, точніше слуги. У розкішному маєтку не було більш нікого, крім його рабів тілом та душею.

У кабінет зайшов молодий чоловік із яскравою зовнішністю:

— Пане, прошу вашої милостивої аудієнції, – відвідувач припав на одне коліно.

— Говори вже, чого порушив мій спокій. Невже щось важливе? – скоса глянув на гостя із-за плеча.

— Перше відділення вашої армії закінчило мінімальний курс підготовки, – відрапортував підлеглий, – Ви планували почати першу операцію по захопленню світу після виконання цієї умови. Ми продовжуємо дотримуватися наміченого графіка? Чи у вас уже інший план?

— Як сказати … — задумливо пробурмотів він, – Ні, нічого не змінюється. Відносно моїх вказівок перше відділення здійснює розвідку і доносить важливі факти щодо магічних захисників. Якщо супергерой проходить тільки перший етап свого становлення, то підлягає знищенню силами пошукового загону. Як тільки відкриється шлях,  я з легкістю підкорю своїй владі все людство, – різко обернувся до стіни, на якій висіла величезна мапа світу.

Він зміряв оцінюючим поглядом зображення материків і океанів, ніби приміряючи на себе величезну владу, яка ось-ось впаде до рук наливним яблучком. Очі зачепились за картографічне зображення України. Особливо свердлив поглядом одне з міст. Багато років тому він там програв, але повністю не втратив сили. Згідно з новітнім передбаченням, наступний супергерой з’явиться знову у цьому ж місті. Хай йому грець! З руки зірвався згусток магії, який у польоті перетворився на чотиригранний кинджал. Ніж пролетів над головою відвідувача, заледве не зачепивши йому вухо, та вгризся лезом у злощасний населений пункт на мапі.

— Атакуємо звідси, – суворий наказ підписав майбутній смертний вирок багатьом жителям цього міста.Софі Найтінґейл

Відредаговано: 14.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись