Спаринг з любов'ю

Розділ 6

- Отже, сьогодні до нас прийдуть боксери з інших клубів? - без особливої цікавості запитав Діма.

 

- Так. Точніше - вони вже тут. Хлопці з «Легіону» займаються з самого ранку, а наші й інші скоро зберуться. Хоча, начебто, майже всі вже на місці, - Ваня уважно оглянувши хол, кивнув: - точно, залишилося лише кількох наших почекати, але, думаю, вони підтягнуться. Зрештою, не думаю, що вони пропустять щось надважливе, - хмикнув хлопець.

 

- Боже, ти так говориш, ніби це не звичайне знайомство, а справжній чемпіонат. Вгамуйся!

 

- Гаразд, тоді пішли, - махнув йому приятель, і жестом так само покликав за собою й інших. Швидко переодягнувшись, вони увійшли до залу.

 

«Занадто багато тестостерону», - раптом промайнула у Діми думка, коли він побачив, скільки спортсменів зібралося біля рингу. І це ж явно не новачки - тих поки тимчасово відсторонили від занять, щоб розібратися з ситуацією. Ваня одразу ж залишив його, щоб поговорити з тренерами.

 

Князь з цікавістю розглядав потенційних суперників, хоча і не відчував ніякої напруги - адже він був у рідному середовищі, не те, що інші. Пройшло кілька хвилин, і в загальному гулі почувся гучний крик Вані:

 

- Так, народ, стаєте всі разом. Як ви, можливо, вже знаєте, деякі тренери відмовилися переходити в «Арену», пояснивши це тим, що для них бокс - не основне заняття. Ті хлопці, які залишилися без тренерів можуть заспокоїтися - вас візьме під свою опіку один зі старших наставників. Тепер про тренерів. Більшість з вас їх знають, але я все ж нагадаю ...

 

Діма стояв серед інших боксерів, в той час, як тренери вишикувалися навпроти них. Так вони могли бачити своїх підопічних і контролювати ситуацію. Князєв без особливого інтересу слухав друга, навіть не дивлячись перед собою - і так знав, що Віктор Логінов залишиться з ним, то навіщо тоді йому запам'ятовувати зайву інформацію? І все ж, зацікавившись, він мазнув поглядом по тренерському складу, й застиг - серед них була Аріна!

 

«Що за чорт?!» - ледь не скрикнув хлопець, і став жадібно слухати Ваню - може хоч він щось пояснить ?!

 

- Ігор Васильович Лоза буде, в основному, працювати зі своїми підопічними з «Легіону», але готовий взяти ще кількох спортсменів, якщо виникне така необхідність, - представив тренера Ваня, і знову подивився на листочок, з якого читав інформацію, - І остання - Аріна Олександрівна Вітрова, - хлопець підняв погляд і сторопів. На те, щоб опанувати себе пішло кілька секунд, після чого Ваня продовжив: - вона також прийшла з «Легіону» і готова навчати тих, хто залишився без тренера.

 

Серед хлопців почулися смішки й перешіптування - відразу було зрозуміло, як саме вони сприйняли Аріну. По тому, як звузилися очі дівчини, й стиснулися її губи, Діма зрозумів, що вона все чудово чула, і це її розлютило.

 

Частково він розумів цих хлопців - вона що, дійсно думала, що подібний фінт для неї пройде без наслідків? Та вона ж і дня не витримає! З іншого ж боку його теж дуже розлютила реакція спортсменів - з чого вони раптом вирішили, що дівчисько з'явилося в залі виключно для їхніх утіх?

 

На секунду їхні погляди зустрілися, і хлопець помітив, як дівчина, ледь вловимо підняла підборіддя, ніби кажучи – спробуй лише мені щось сказати! Втім, Князь не став звертати на це увагу, і тут же кинувся до Вані, який вже хаотично перебирав документи. Зрозумівши, навіщо до нього підійшов друг, він швидко вимовив:

 

- Ні, схоже, це не помилка, і вона дійсно є тренером боксерів!

 

- Та ти жартуєш! - неголосно зашипів Діма. - Упевнений, що не помічниця, не тренер для жіночої групи або щось таке?

 

- Якби в файлах були хоч якісь позначки, я б це вже помітив! - Ваня мало не під ніс підсунув Дімі теку з паперами. - Але вони мене не виправили, а, отже, все правильно.

 

- Добре, вибач. Просто таке ... - Діма запустив руки в волосся і скуйовдив його.

 

- Знаю, сам шокований! - кинув приятель, все так же переглядаючи документи.

 

Діма ще раз подивився на Аріну, але вирішив, що зараз підходити до неї й розбиратися - не найкращий час. Хоча б тому що Юрійович його тоді в землю живцем закопає - в перший же день і так зганьбитися перед іншими, забивши на тренування. Та й у дівчини явно були справи - вона вже про щось говорила зі своїми підопічними, або хто вони там їй.

 

Чесно кажучи, у Князя були серйозні сумніви з приводу того, що Аріна насправді є тренером боксерів - це абсолютно не жіноча професія. Більш того - не кожен чоловік зможе це правильно робити! Так, існувала ймовірність того, що вона просто вчасно попросилася в помічниці до Лози, але це було вкрай сумнівно. Про цього тренера чув навіть Діма, і хоча раніше, якщо не брати до уваги випадкову зустріч в холі клубу, вони не зустрічалися, але хлопець знав про круту вдачу чоловіка. Він намагався витиснути зі своїх підопічних не те що всі соки, а відсотків на двадцять більше, ніж ті могли. Зате і результати були відповідні. То ж думати, що така людина погодиться на вмовляння фітоняшкі було б нерозумно.Олена Блашкун

Відредаговано: 18.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись