Спаринг з любов'ю

Розділ 13

Навіть уві сні Діма відчував, що за ним хтось спостерігає. Пильно вивчає його обличчя, запам'ятовуючи кожну рисочку й оцінюючи. Ось ще трохи, і скуштує, щоб дати повну характеристику!

 

Тільки він про це подумав, як по його обличчю тут же провели чимось колючим. За відчуттями було схоже, що цілує якийсь вусатий тракторист. Ні, у хлопця, звичайно, такого досвіду не було, але він припускав, що саме так це і відчувалося б. Від несподіванки, Князєв різко відкрив очі й вдарився головою об дерев'яне бильце.

 

- Твою ж ... - неголосно вилаявся він, притискаючи руку до забитого місця.

 

Цербера це анітрохи не збентежило, і він продовжив вивчення об'єкта. Прямо так, стоячи на задніх лапах, і спершись передніми на злощасне бильце. При цьому він з цікавістю дивився на хлопця зверху-вниз, небезпечно нависаючи над ним своїми величезними щоками.

 

- Та не ображу я її, заспокойся. І нікуди не заберу, чесне слово, - чомусь раптом заговорив з собакою Діма. Пес з цікавістю його послухав, і навіть повернув голову, ніби розмірковуючи, чи варто довіряти такому пройдисвіту. - Ну піди, прошу - я спати хочу. Потім все обнюхаєш. Навіть відганяти не стану, - Цербер якось іронічно хмикнув, ніби сумніваючись в тому, що якийсь хирлявий хлопчина може його відігнати, але все ж зістрибнув на підлогу і попрямував до спальні, де було його місце.

 

Князєв похитав головою - так, ніколи він не думав, що серед конкурентів за увагу його дівчини, буде собака. Тим більше не якийсь дрібний тер'єр, а величезна машина для перемелювання кісток.

 

За всією цією ситуацією, Діма навіть не відразу зрозумів, де саме знаходиться. Чомусь йому здалося, що прокидатися в Аріни вдома дуже звично, і навіть правильно. Хлопець заплющив очі й обережно повернувся набік, щоб не розбудити дівчину. Дивно, що у неї виявився такий міцний сон, і навіть розмова з Цербером її не збудила.

 

Спати вже не хотілося, але й остаточно прокинутися теж якось не виходило. Дивно, адже раніше він не особливо любив просо так повалятися в ліжку - тіло вимагало негайно кудись бігти й щось робити. А зараз, напевно, стався якийсь збій, інакше як ще пояснити все, що він робить? Не спав цілу ніч, потім до одуріння напився кави, і вирубався, як бабак. Хоча, Діма не шкодував, про те, що все вийшло саме так - жодної хвилини не став би міняти за останню добу.

 

Князєв хмикнув, і Аріна раптом заворушилася, а потім взагалі повернулася до нього. За якусь частку секунди в її погляді встигли з'явитися подив, потім обурення, і, нарешті, розуміння. Здається, дівчина навіть глянула на нього з певною часткою теплоти, але в цьому він не був таким впевненим. Зате потім Вітрова здивувала, коли раптом сама потягнулася до його губ і поцілувала їх.

 

- Привіт соню. Що тебе так розсмішило?

 

- Подумав, про те, що з тобою стаю зовсім іншим.

 

- І тобі це не подобається?

 

- Не знаю, - знизав він плечима, - зі мною такого ще не було. Просто все, що відбувається, здається таким ... - Діма намагався підібрати слушне слово, і раптом скривився, ніби з'їв лимон: - ванільним.

 

Аріна засміялася, почувши подібний епітет, чим знову розсмішила Діму.

 

- Що? Тобі так складно в це повірити?

 

- Дмитро Князєв - частина ванільної історії? А тебе самого це не смішить? - Аріна сіла, й весело подивилася на хлопця. В очах так і стрибали бісенята.

 

- Я сподіваюся, ти не станеш нікому про це розповідати? Це зіпсує мою репутацію! - жартівливо насупився Діма.

 

- І що тоді? Ми з тобою посваримося? - припустила Аріна, чим викликала посмішку хлопця.

 

- О ні, в нашій парі сварок не буде, - потім, не даючи дівчині оговтатися, він додав: - повбиваємо один одного на хрін. Небезпечно для життя і здоров'я, будь певна.

 

- Саме в такій послідовності? Життя і лише потім - здоров'я?

 

- Так. У нашій ситуації померти буде не так болісно. Особливо мені.

 

- Це чому ж?

 

- Тому що якщо я виживу, то мені доведеться жити з усвідомленням того, що мене перемогла дівчина!

 

Вітрова фиркнула й відвернулася:

 

- Я тебе вже один раз зробила, але ти досі живий.

 

- Коли це ти мене зробила? - стрепенувся хлопець.

 

- На рингу, забув уже чи що?

 Олена Блашкун

Відредаговано: 18.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись