Справа чаклунів

Дара

Вона хотіла ще щось запитати. Наприклад, як їх тоді здолати? Чи навіщо їм Роман? Дуже кортіло дізнатись, що то за штука випромінює таке болюче світло!  Вона була схожою на кришталеву кулю, до якої чомусь тягнулись електричні кабелі. Вона бере енергію від електрики?

Тільки відповіді вона б все одно не встигла отримати. Чоловіки заговорили про те, що слід збільшити напругу. Вони бились об заклад з якого разу піддослідний підсмажиться.

Дівчина перевела погляд на Яна, що зосереджено над чимось розмірковував. Можливо складав в своїй голові ідеальний план, та чомусь Дара розуміла, що часу на планування зовсім не залишилось. Її брата от-от закатують до смерті!

– Постарайся тримати заклинання невидимості якомога довше, – попросила вона, міцніше стиснувши арматуру в руці. 

Вона ступила крок вперед, одночасно з тим, як новий спалах світла почав набирати силу. Одразу ж перейшла на біг. Від її швидкості зараз залежить життя брата!

Коли до кулі було вже рукою сягнути, вона почула вигуки. Розуміла, що це спало заклинання та навіть не збиралась зупинятись.

– Не смій! – крикнув хтось. А ще почулись постріли. Та це вже було не важливо. Металевий прут з усієї сили летів на отруйно-зелену кулю.

 Ярина Мартин

Відредаговано: 01.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись