Справа чаклунів

Ян

Він обернувся на грохот. Поглянув на придавленого охоронця. Підняв голову вгору, розглядаючи діру в стелі, звідки все ще сипалась земля. Здивування виказувала лише злегка піднята ліва брова.

– Не погано, –  усміхнувся він.  – та слід тобі все ж розповісти про заклинання.

Наче демонструючи це, підняв нові кабелі в повітря та зв’язав решту членів ордену. Їх всіх потрібно буде доставити в Ирій для суду, та Яну зараз зовсім не хотілось думати про те, як це організувати. 

Він поглянув на Дару, що все ще тримала брата за руку, і усміхнувся. Поки він намагався владнати глобальні проблеми та залучити чаклунів до світу людей, ці двоє виконували його план, навіть не підозрюючи про це. Просто робили свої справу кожного дня, а світ кращим і безпечнішим. Він розповість про їх пригоди. І дуже надіявся, що хтось візьме з них приклад.

 

Вітаю усіх, хто сюди забрів! Прицільно чи випадково, але я рада, що ви натрапили саме на цю історію. Якщо ж дочитали аж сюди, то, маю надію, вам сподобалось)))) Якщо це справді так, дайте знати, написавши про це в коментарях чи поставивши зірочку. Автору завжди приємно знати думку читачів! Якщо ж цей світ припав вам до душі, тоді ласкаво запрошую прочитати інші книги з цієї серії: "Доля чаклунки" та "Вибір чаклуна"

Це оповідання не звичайне. Воно входить до збірки: "Час героїв". Багато чудових авторів написали дуже різноманітні оповідання на супергеройську тематику. Переглянути їх усіх ви можете натиснувши відповідне посилання "Час героїв" в анотації.

Зараз же пропоную ознайомитись з невеликим уривком оповідання одного вельми цікавого автора George Longly

Короткий зміст: Вічна тема боротьби добра і зла. Світла й тіні. Неустанна боротьба і єдність протиріч. Хаос та Порядок. Стихії та елділи. І всі ми лише актори у цьому театрі життя, що вирує вселенським ярмарком марнославства. 

Уривок із твору: «Темний Володар!». Звучить інтригуюче. Жодних моральних засад і тілесних обмежень. Жодних проблем ні з грошима, ні з безпекою. Жодних релігійних чи політичних упереджень. Свято кожного дня. І раптом озвався Telegram: - «Головний. ...готуйся. кінця світу. збір у ВТЗ. Час «Г». А кому то треба? І що робити. Лібрето написано і видано. Ролі всі вже розписані. Ось-ось і зазвучить симфонія кінця часів. І нема на те ради. Немає? А може вийде змінити платівку?

 Ярина Мартин

Відредаговано: 01.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись