Справжня Підставна Любов

Глава 14

Даня діставав щось з під сидіння мотоцикла , а коли обернувся у його руках був пакет з емблемою KFC . 
- Повечеряємо?- спитався він.
- Із задоволенням - посміхнулась йому.
Він ще витягнув з сховку  плед та простелив його на землю. В мене таке враження склалося , що не тільки жіночі сумочки бездонні, а й його багажник ( як що так можна назвати його) у мотоциклі. В пакеті було: 2 пепсі 0,33 , 2 сендвічі, 1 порція крилишок , та 2 порції картоплі фрі з кетчупами.
-Не знав , що ти саме будеш тому зупинився на виборі під свій смак. Надіюся хочаб з чимось вгадав? -  капєц..в нас навіть смаки однакові, ну так на рахунок KFC точно!
-Все гаразд . Не переживай. Коли мене заносить у KFC з друзями ,то я майже те саме замовляю- усміхнулась я. Коли я вже набила рот сендвічем ,  то почула питання.
-Як сьогодні пройшов твій день ? - я почала інтенсивніще жувати , щоб дати відповідь на питання .Хоча хлопець і не підганяв мене з нею.
- Ооо..в мене сьогодні був дуже насичений день - перевівши погляд з хлопця на краєвид я продовжила - Спершу я пішла у спортзал займатися - про бокс вирішила не уточнювати, а то буде дивитися на мене ,як на божевільну. Принаймні покіщо , може з часом і зізнаюся- Потім додому , а вже на 17:00 на танці. Там нас Васька ганяв дві години. Ну так мене точно дві , а інших трохи менше. Короче, мені більше пощастило! - підсмішкуючись сказа я.
-І з чим  звязане таке особливе ставлення ? - ой ой ... тут нотки ревності проскакують, чи це тільки мені так здалось?
- Ну...у кінці місяця будуть проходити батли по танцях. Наша команда є також учасником. А після того, як виступлять усі , з кожної команди вибирають по одному учаснику для імпровізованих батлів  - почала розказувати я, но хлопець мене перебив..
-І до чого тут така підвищена увага до тебе? - я відчувала , що хлопець дивиться на мене , але я продовжувала дивитися на місто, яке  з кожною хвилиною все більше і більше тонуло у темноті.
- Для таких батлів переважно вибирають ,того учасника , який прийшов найпізніше у команду. Не факт , але можливо цього року також виберуть таких людей. 
-А ти і є той найпізніший учасник...? - перебив мене Даня. Я лише похитала головою в знак згоди. 
-А ти здогадливий - сказала я , і дивлячись у очі хлопця посміхнулась.
-Чому саме танці , щей такий стиль? - на його обличчі читалася зацікавленість , чи то мені так хотілося думати? Не копаючись у своїх догадках я почала розповідати трохи про своє захоплення.
- Скільки себе памятаю я завжди любила танцювати. Трохи займалася у школі танцями. А потім коледж , робота... тей якось забулося захоплення з часом. Але десь пів року тому я йшла вечером з роботи і побачила ,як танцює група людей. Вони танцювали так злагоджено , екстремально , красиво. Я дивилася на їх плавні рухи з таким захопленням ...і в той момент я згадала свою мрію. Я не танцюю для людей чи ще когось ... я танцюю завжди для себе , для свого задоволення. Танець переносить мене в інший світ - світ насолоди для тіла й душі. Тому на другий день я пішла і записалася на танці - з посмішкою на обличчі завершила я свою розповідь.
-Якщо ти займаєшся танцями для себе , то чому береш участь у батлах?-не очікувала я такого питання чесно кажучи, але я над цим також задумувалася. Я боялася цього виступу. В школі танцювати то одне , а тут зовсім інший рівень. Та щей ці поодиночні батли? Але треба вміти боротися зі своїми страхами...чи не так?
- Я також задавала собі це питання - після цих слів я задумалася, як правельніше виразити свою думку  - Розумієш, Дань , за цих пів року команда стала мені , як друга сімя. Звісно, як і в кожній сімї у нас є сутечки, але не зважаючи на це - є і підтримка. Вони мені її надавали не раз. І час "відплатити тою ж монетою" . Тей вилізти з свого панцеря мені також не завадить...
- Розумію...навіть більше ніж хотілося б... - якось сумно це прозвучало. А мене почала розпирати цікавість ...
-Розкажеш? - спиталася я і поглянула на нього зацікавленим поглядом...
 Міка Стів

Відредаговано: 22.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись