Співпадіння

Переконання

І справді, вечір видався неймовірним. Поївши морозива в єдиному весь Заяр кафе, молоді люди прогулялися до річки, насолоджуючись теплим вечором і приємною компанією. Олена змогла з'ясувати, що Олегу 32 роки, він проживає з матір'ю. Кілька років тому розлучився з дружиною, з якою прожили п'ять років. З того часу ні з ким не зустрічався і, так як і Олена, давно нікуди не виходив. Побувши біля річки та піднявшись крутою вулицею Замковою до історичного центру міста молоді люди погуляли нічним парком і направилися центральною вулицею додому. За розмовами пройшовши пів міста пара і не помітила, як підійшла вже до свого будинку.
- Це було неймовірно. Так добре я вже давно не проводив час. Ти неймовірна дівчина. Я навіть не здогадувався, що зовсім поряд, через кілька під'їздів проживає такий скарб. 
Олена відчула, як у неї зашарілися щоки. 
- Вибач, я може щось не те говорю, але ти справді неймовірна. Скільки енергії в такому тендітному тілі. Я не буду напрошуватися  на чай сьогодні. Дякую тобі, - і не давши Олені прийти в себе від комплементів, швидко нахилився і легко, майже невагомо, доторкнувся своїми губами до її. У нього були теплі, неймовірно ніжні губи і, не підкоряючись більше господині, губи Олени відповіли на поцілунок. Страх того, що вона вже забула. як це робиться, розвіявся, не встигши з'явитися. Коли Олег нарешті відхилився, дівчина відчула незвичну пустоту і захотіла продовження. Але зрозумівши, що це заходить занадто далеко, все ж відсторонилася.. 
- До завтра, красуне. - Олег провів рукою по її щоці, залишаючи гарячий слід і побіг вниз по сходах. А Олена так і залишилася стояти під дверима своєї квартири з ключами в руках. Прийшовши в себе, вона все-таки заставила себе зайти до квартири. Так добре їй давно не було. Взявши на руки маленький клубочок, який вибіг зустрічати господиню, дівчина попрямувала до спальні, добре розуміючи, що сьогодні не зможе заснути.Семюель Ден

Відредаговано: 21.04.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись