Страшні історії

Mt.Nutz

Був відмінний літній день.  Мені захотілося згадати дитинство, і я вирішив пограти в sega.  Довелося лізти на горище, щоб дістати картриджі, всякі шнури і саму приставку.  Я в неї не грав років 8-10 точно.
Після довгих пошуків я виявив запилену приставку і картридж з грою "Mt.Nutz", чомусь інших ігор я не виявив, хоча обшукав усе горище і будинок.  Мені довелося грати в те, що є.  Я встановив приставку і запустив гру.
Гра почалася як зазвичай.  Я розслабився і став прислухатися до звуків гри.  Раптом музика перервалася нестерпним шумом, що викликало у мене переляк.  Я зробив звук тихіше, але шум став ще сильніше, а екран був чисто чорним.  Спочатку я не зрозумів, що це було, і вирішив перезапустити гру.  Мені стало моторошно.
Я перезапустив і коли побачив звичну заставку "Mt.Nutz", то з полегшенням зітхнув і натиснув на "старт".  Гра почалася з першого рівня, але перервалася і почала перезапускатися.  Я здивувався, адже я не натискав ніяких кнопок.  Раптом з'явився знову шум, а картинка була дуже страшна.  Червоний фон, у білки чорні, порожні очі, а внизу було написано "ocean666".  Я натиснув на старт, гра почалася не з першого рівня, а з "Volcano Underpass".  Я здивувався, але вирішив продовжити.  Рівень був теж страшний.  Очі білки  були чорні і порожні, як і на заставці.  Рівень був як звичайний.  Я помітив, що життів було 0, а не 5, як повинно було бути.
Вороги, що зустрічаються на шляху, були з чорними, порожніми очима, як і сам Mt.Nutz.  Гра зупинилася на середині рівня, і з'явився шум, а фон був рябящім якось по-дивному.  Після настала тиша і з'явився напис "Are you ready to die ..." (Ти готовий померти ...) Після чого гра перезапустилася і пішла, як і повинна була бути, без всяких шумів, дивних очей, і т.д.  Я багато раз перезапускав гру в надії побачити подібність того, що зараз відбулося, але нічого не виходило.
Було вже пізно.  Я відключив приставку і пішов спати.  На наступний ранок я прокинувся від стуку в двері.  Коли я вийшов, на порозі лежав лист.  У ньому було: "Ти готовий померти? Я прийду за тобою ...".  Я злякався і тут же викинув картридж, а лист спалив ...Мио

Відредаговано: 30.09.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись