Супер Брехун

7

 

Клятий ошуканець! От як він людям мозок вимикає?! Ну очевидно ж, що шахрайство, і все одно кожен чинить так, як йому треба! Ну думати ж треба! Мозок вмикати! От як? Як вона наважилась дати дитині ті пігулки? А якби вони їй віку вкоротили? Щоб тоді собі заподіяла?

Я все ще крутив в руках папірець, який дала мені Марія. Дзенькнув месенджер на смартфоні, я поліз за ним, аби глянути, хто там. Якраз збирався телефонувати за отриманим номером. Але телефонувати вже нікуди не треба було.

«Сьогодні, о 20.00, парк Шевченка, лавочка закоханих, візьми букет квітів, ромашок. Приходь один, інакше зустріч не відбудеться», – прочитав в повідомленні. Іконка телеграму була рожевою, на ній дві букви ДД, підпис такий само. Це всі відомості, які отримав, досліджуючи акаунт. Та чомусь відразу збагнув – це він. Він сам призначив мені зустріч.

Але навіщо?

От і дізнаюся. Я вже навіть почав набирати своїх, аби ми спланували захват, треба зробити все так, щоб ззовні не було видно, що в парку повно патрульних, але схаменувся. Я не дозволю йому ошукати себе. Я арештую його і без зайвої допомоги. Якщо, звісно, це прийде він.Лія Щеглова

Відредаговано: 01.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись