Taker. Я заберу твій біль.

Важливо!

Привіт) І знов ми зустрілися тут))) Знаєте, кожен читач для мене дуже важливий. Зізнайтесь самі собі, вам подобається цей твір?)) Якщо так, поставте йому зірочку та підпишіться на мене)) А ще розкажіть, хто ваш улюблений персонаж))) Мені дуже важлива ваша думка щодо моєї творчості))) Дякую))) Люблю вас усіх))) 

 

Також на моїй сторінці ви зможете знайти інформацію про інші романи, які я виставляю на Букнет. Пишу я фентезі та любовні романи, та акцент в них ставлю не на лінії кохання, скільки на лінії розвитку персонажів.

Отже, трішки про кожен з них:

1) Любовне фентезі «Магічне кохання, турнір на виживання.»

Це історія про хлопця-потраплянця, який не пам'ятає свого імені, та й до того ж не має магічних сил...Він потрапляє в паралельний, магічний світ, зустрічає нових друзів і всі вони намагатимуться пройти турнір заради того, щоб отримати пророцтво від єдиної, унікальної пророчиці королевства! Турнір розпочинається як індивідуальний, але майже одразу переходить в груповий. Героїв чекає зустріч з різними магічними істотами, такими як сирени, сфінкс, елементалі всіх елементів(саламандри, русалки, гноми, сільфи), та навіть тіньовим драконом! Також тут будуть і невеличкі загадки на логіку(не складні, все ж, це не детектив). Ну і авжеж - магічне кохання) Кохання як в самій групі, так і поза нею)) Також тут будуть заборонені в цьому світі міжкласові любовні зв'язки! Буду рада, якщо ви зазирнете до цієї книжечки і ми зустрінемось з вами на її сторінках)

2) Сучасний любовний роман «ВІЛ. Моя боротьба».

В цій книзі молодий студент, хворіючий на ВІЛ, майже здається під натиском невиліковної хвороби і готовий змиритися з неминучим кінцем. Однак, в його житті з’являється нова дорога людина, яка не дає йому так просто програти хворобі. Терапії, радикальне лікування, обман, стежка, вбивство? На що готова людина заради того, щоб бути з тим, кого кохає? Любовний трикутник, зобов'язання, хвороблива дружба, реальні факти про ВІЛ, радикальні методи лікування, відносини з батьками і родичами, смерть друзів. Тут буде все це. 

3) "Блокбастер"

На що здатна дівчина заради виповнення власної мрії? На що здатні хлопці заради того, щоб кохана обрала саме їх? Як змінить героїню та її лицарів участь у реаліті-шоу "Блокбастер", яке знімається в столиці і де обирають наступну українську зірку кіно? Кастинги, проби, зйомки реклами і перших фільмів! Кожен крок героїв фільмується, кожне завдання оцінюється і кожен тиждень вибуває черговий учасник або учасниця. Навчання, зйомки, дружба, кохання, пристрасть, зрада і все це намагається зловити камера! Ви готові? Від сьогодні на екрані той самий "Блокбастер" Вмикайте першу серію прямо зараз! 

4) "Барбі"

Анотація до книги "Барбі"

Життя юної Міс "Бровари" розплановано на роки вперед. Ось вже за пару днів вона закінчує виш за модною спеціальністю "Креативний менеджмент" після чого планує одразу ж переїхати до свого коханого бізнесмена-володаря мережі популярних чоловічих барів "BarMEN", який старший за неї на вісім років. Він обіцяв їй, що як тільки вона отримає освіту, то він розлучиться з своєю дружиною і вони нарешті будуть жити разом. Але не завжди все йде за планом... Коханий натякає, що поки що Барбі надто молода для одруження, та й дітям ще потрібен батько... Що ж зробить Барбі і який шлях обере? Читайте вже сьогодні.

 

Буду дуже рада, якщо ви почнете читати та оцінете зірочками і коментарями цю та інші мої роботи. Будь ласка, дайте мені знати, що робота сподобалася або не сподобалася))) Дякую вам))) Холод Влада

Відредаговано: 13.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись