Третя комуністична революція

Пролог

Суспільство, як один організм. Ми народжуємося стовбуровими клітинами здатними на будь які функції, але тільки починаємо виконувати одну функцію так відразу стаємо клітиною системи. Політики - це мозок, працівники - це м’язи, менеджери нервові закінчення. Де це бачено, щоб клітина серця стала клітиною мозку.

От уявіть собі організм в якого мозок накопичує жир. А потім, як кажуть з того жиру просто біситься. Коли в нього болить рука він не відчуває цеї болі. А ж поки рука не вийде на майдан і не плюскне його по пиці. Жир сколихнеться і скерує усмирити зголодалу руку нервовим закінченням.

Єдиний контроль над всім організмом це споживання. Всі клітини стають в ряд і замість виконування своїх функцій чекають на порцію задоволення. КУПИ-ПРАЦЮЙ-КУПИ. А мозок видає дозовано енергію і забирає собі надлишок жиріючи.

Такий організм не може існувати і конкурувати, того він поїдає інші, робить його донорами своєї системи. Це канібали. Але якщо ти клітина тіла канібала в тебе немає вибору, бо клітина не може жити окремо.

В цьому первинному супі плавають такі ж самі мутанти, такі ж самі суспільства які поїдають один одного, зливаються в одне ціле. З’їдають слабкіші структури, і так буде доти. Доки шляхом еволюції не з’явиться нове тіло, більш досконале. З сильнішими м’язами і гострішим розумом.

Це як село в якому всі наркомани і раптом з’явився один накачаний чоловік зі стійкою психікою. О так ці наркомани будуть його клювати і розповідати про користь споживання.

Еволюція це довго, еволюція це випадково. Інша справа селекція. Дикий мандарин як 10 копійок. В природі виживає 1 відсоток ікри, а на рибних фермах 50%. Що вже говорити про генетичні втручання.

Але ніша має звільнитися ці мастодонти мають померти. Так вони почали першу світову війну. Ніхто не страждав від голоду. Більшість громадян були освіченими інтелігентами з широким кругозором, а запорукою миру був кулемет Максим. Це мало знищити більше людей ніж будь яка інша зброя. В перші дні війни Франція втратила 75 тисяч військових. Вердерська м’ясорубка забрала 300 тисяч житів…І знаєте, що їх спинило…ні не почуття глузду, а іспанка. Іспанка вбила більше солдат ніж військові дії.

Канібали звільнили життєвий простір скинули жир і почали відрощувати м’язи. До 1929. Чечіль втратив цілий статок в США. І коли вже не стало, що качати з власних м’язів вони знову глянули на чужі організми. Передумови першої і другої світових воєн ідентичні. Швидкий ріст капіталізму. Глобалізація. Обвал ринку через неможливість більшого розширення. Закритість і націоналізація ринків через страх програти іноземним капіталістам. Збіднення пролетаріїв. Недостача ресурсів. Торгові війни з високими митними зборами. Ембарго та санкції. Пошук зовнішніх ворогів для вирішення своїх внутрішніх проблем. Усі ці канібали приречені на ріст закриті в одній клітці. Усе це наслідок однієї математичної помилки.

Усі товари = робота працівників+прибуток власників. Так як прибуток отримується лише після купівлі товару, то усі товари не можуть бути продані. Сума цін усіх товарів не рівно усім зарплатам. Скільки б не було товарів і яке б різноманіття їх не було.

Організм еволюціонує. Вводиться ПДВ. Жир який мав би бігти до мозку розподіляється між м’язами. Організм крепне. Але суті своєї не міняється. Це просто канібал який впав у сплячку. Формула змінилися.

Ціна всіх товарів = заробітна плата всіх працівників + податки+прибуток. Товари купуються за ціну яку готові заплатити працівники. І якщо забрати податки то ціна не зміниться, прибуток збільшиться . І мозок швидше жирітиме, а м’язи худнутимуть. І тоді цей організм почне шукати ворогів. Лякатися видумувати імпортозаміщення. Вводити санкції. Робити великі мита для Китаю, і будувати стіну з Мексикою. Він настільки злякається свого звичного брата канібала Дойчлянд(Німечину). Що вийде з Євросоюза. Аби націоналізувати власну економіку. Створити союзи і з іншими канібалами.

А м’язи. А м’язи мають кредитні картки. Мають борги на все життя. Вони отримали енергію. Отримали щастя і тепер мають його відпрацьовувати. Так легко пояснити, що найкраще відпрацювати енергію в бійці. І вони згідні. Аби тягар спав з їх плечей і нові сили потекли по тілу, адже той інший канібал це загроза. Це зло. Всі будуть щасливі при його знищені.

Нову війну не зупинить кулемет Максим, не зупинить її навіть ядерна бомба. Так як мозок зажирів, мозок опоєнний героїном і не відчуває болі рук. Так середньостатистичний капіталіст з 2% обраних заробляє в 450 разів більше, а це означає, що за один рік він отримує енергії як 13 житів звичайних середньо класових клітин. 1904 рік криза. 1929 рік криза, 2008 рік криза. Це поїдання мозком своїх же клітин, а тепер він готується до поїдання інших.

Напевне це станеться і в четверте і в п’яте і в шосте поки еволюція не створить супер канібала Одного великого спрута і цей спрут житиме вічно так як не матиме конкурентів. Хіба з космосу прилетять більш загартовані.

І хіба раз таке було в нашій історії. Конкістадори, османи, ломбарди і монголи. І навіть, на острові Пасхи замість того, щоб зрубати дерева і зробити з них кораблі їх зрубали і збудували ізвоянія предкам. Не треба думати, що в бідних на ресурси країнах не може бути хорошої медицини приклад Куба де вона одна з найкращих в світі. Але жителі острова Пасхи померли від сифілісу.

Хтось скаже. Що іншого бути не може.

Але ж був тоталітарний СРСР. І ці канібали хотіли його з’їсти. Жив цей організм в суворіших умовах і напевне це і сформувало його метаболізм. Впав він не через недостачу товарів. А недостача товарів стала через те що перетворився він на такого самого канібала. Через реставрацію капіталізму, коли багаті чиновники набравшись хабарів вирішили стати такими ж хижаками і поїдати власні м’язи.

В еволюції багато тупикових віток. Зникли ж неандертальці. В еволюції багато гібридів. Але еволюція застаріла і на її місце прийшла селекція. Якщо Ви вирішили, щось культивувати, а на його місці росте чагарник, ви візьмете Раундап і покропите для очищення і підготовки площі.33

Відредаговано: 25.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись