Турчанка ТанҐюль ( Туркеня ТанҐюль )

Розділ 19: Перший поцілунок?

Розділ 19: Перший поцілунок

Прибувши на місце проведення вечірки Алі із друзями пішли привітатися із господарями маєтку, які були власниками одного з найважливіших і найвпливовіших ЗМІ Туреччини.
Ґюльшах Емре, досить часто бувала на різних заходах холдингу Кара-оглу, й можна сказати, дружила із Джансу й Ясмін, побачивши разом Сельму із Алі-Онуром та Айшенур, аж здивувалася, адже давно ходили чутки, що у холдингу точиться війна за місце керівника.
- Яка я рада вас бачити разом. - підкреслила жінка. - нарешті всі побачать що у холдингу все гаразд.
- Ґюльшах-Ханим, доброго вечора, й ми раді, бути присутніми на вашій вечірці. - дипломатично промовила Сельма.
- Айшенур, дівчинкою, та ти розкішний маєш вигляд, по-при розставання із Явузом, - наче спеціально сказала жінка.
- Ми не розстались, Явуз, зараз навчається у США, адже окрім співочої кар'єри, він планує згодом відкрити свій бізнес. У нас все добре. Дякую, що спитали. Я піду чого вип'ю, щось дуже пересохло в горлі.
- Ґюльшах-Ханим, а я б хотів вам представити наших українських партнерів, - пішовши у наступ промовив Алі, адже йому дуже було потрібно, зацікавити цю журналістку їх співпрацею.
- А я пам'ятаю, цю красуню із минулого року з вечора презентації вашого холдингу. Анна, якщо не помиляюсь?
-Саме так, Анна. Дуже приємно було прочитати ваш схвальний відгук на нашу роботу. Сподіваюсь, вам сподобається наша нова колекція прикрас під керівництвом Сельми та нашої партнерки Марії Чайки. До речі, саме Марі, буде новим обличчям європейської частини колекції.
- Але я думала, що у вас ексклюзивний контракт із брендом?
- Часи змінюються. Крім того, я готуюся до весілля. 😂
- Але ви були гарною співрозмовницею, жаль, що ви знайшли своє щастя. - засміявшись промовила Гюльшах. - Бажаю вам і вашому обранцю щастя й сімейної ідилії.
- Дякую, Ханим.
- А коли можна буде отримати ваші коментарі щодо новинок вашої компанії? - з зацікавленістю запила пані журналістка.
- Вже наприкінці наступного тижня, ми, влаштовуємо брифінг. Сподіваємось до того моменту вже будемо взмозі розказати й показати наші блискучі ідеї. Будемо чекати на вас у офісі. - лагідно промовила Сельма.
Ґюльшах, лишень усміхнулася й подумки оцінювала усі плюси від співпраці українців та турків. "Це золота жила... Якщо і справді ця команда зуміє з реалізувати свої задуми використавши здібності Сельми й Айшенур у сфері реклами й незвичне бачення Алі-Онура, то за рік-два бренд Кара-оглу буде випускати прекраси із дорогоцінних металів та каменів, а не із бісеру. Хоча їх свіжий й молодий погляд на традиційні українські вишиванки, які стали основою формування колекції, з легкої руки Караоглу, стануть трендом у нас. Я маю мати ексклюзивні права на рекламу їх колекції. Ми заробимо не малі відсотки на продаж. Та і за рекламу мені заплатять." Побачивши реальну вигоду від того наскільки їй вигідною бути доброю й уважною до молодої компанії друзів, Ґюльшах наказала своїй помічниці слідкувати, щоб у Алі й його друзів, було усе чого вони побажають.

А тим часом Софія, їхала у Карпати, щоб викрити Макса і її маму.
Макс і Женя, хоч і про людське око, на публіці тримались стримано й навіть віддалено одне від одного, але все ж класно проводили час разом. Як сказав Макс, Жені, "Кохана, у нас є аж ціла ніч, щоб насолодитися красою природи й нашим коханням."
Не підозрюючи нічого Софі, прибувши у готель де зупинилася її мати, для початку вирішила спробувати самостійно знайти номер мами. Бо ж вона розуміла, якщо між Максом та мамою є якісь стосунки то явно ця парочка їх ретельно маскує. На рецепції дівчина сказала, що є представником київської компанії із продажу мистецтва, а так як її клієнти є досить заможні люди, які не бажають світитися в світській хроніці, дівчина представляє їх інтереси в цілковитій таємниці, на умовах вільного агента.
Зайшовши в номер, Софі, швидко, переодяглась у спортивний костюм, взяла, темні окуляри і кепку, щоб замаскуватися й глянула на себе у дзеркальне із думкою, що вона дуже красива й таємнича. Опустившись у бар, дівчина, добре розуміла, що крім адміністратора на рецепції, клієнтів готелю добре знає й бармен. Вже за деякий час, вона підкупила бармена й таки дізналася де ж знаходиться номер, молоденьконо блогера із Львова Максима Фірмана. Для першого дня перебування в Карпатах, Софі, пункт #1 із списку обов'язкових вже виконала, тому дозволила собі 1 алкогольний коктейль, А потім ще 1, і так, аж поки добряче не спяніла. Мало не повзучи, дівча дісталось до свого номеру, й таки заснуло, одягнене, наче "таємний агент".

Пан Григорій, кинув  на пошуки Агнешки, аж 2-ох детективів. 1 шукав жінку, а інший збирав інформацію про минуле цієї Пані.

А от у Стамбулі, драми було поменше, навпаки, іскри, що палали у двох закоханих серцях нарешті вирвались на волю. Алі раз за разом запрошував на танець усіх знайомих дівчат, й коли дійшла черга Марічки, він не прийняв відмови, мотивуючи, що цього вечору, йому ще жодна не відмовила, й нічого такого у тому щоб потанцювати й трішки насолодитись чарівною музикою він не бачить. Аня аж засміялася, побачивши, зніяковілість в очах подруги.
- Іди розважся, не будь така серйозна. Він же ж пропонує потанцювати, а не вийти за нього заміж, досить соромитись.
"Заміж за нього?... " подумалося Марічці, "Стоп, це лише танець, буде не гарно відмовити, та щей ця базіка Ґюльшах-Ханим, тільки те і робить, що здійснює закликає усіх танцювати й веселитися. "
- Та я й не проти, потанцювати, але опісля подій у Львові, я вже й не пригадаю, коли в останнє танцювала.
- А треба згадувати, бо 1 дружка, має веселити гостей на моєму весіллі.
- Я 1 дружка? Алі зачекай 1 хвилинку.
- Ну так, ти моя 1 дружка, я так хочу. Й Макс наполягає, щоб саме ти нею була. Та годі, витріщатися, йди потанцюй із хлопцем.
- Ми ще про це поговоримо... - промовила Марі й таки подалась у танок із Алі-Онуром.Оксана Олійник

Відредаговано: 03.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись