Тюрма

Тюрма

Короч так, нас пов’язали нас на марші ультраправих націоналістів. Я і Василь ми ж справжні націоналісти і не можемо терпіти. Що президентом став говнюк і до того ж наркоман. Ну і ми пішли тим маршем ходити. На марші всі мають бути тверезі і того, щоб без паліва ми курнули трави. Бо ми проти президента нюхача. От козакі пили горілку і курили коноплю, звідси пішла наша національна ідея. А зараз, що прийшли до влади ці героїнові наркомани. Нюхають всяку дрянь, ні моралі, ні совісті в них немає, корупціонери драні, їх вже всіх давно треба серед Хрещатика повісити і нехай їхні трупи їдять мухи. Нічо от побачать люди, що за нами сила нас стане багато і тоді ми їх всіх вздьоргнемо. Слава нації - смерть ворогам.

Так ми ходили до вечора, потім запалили факели. Прикольно було. І тут Василь нечайно наступив на ногу нацгвардійцю, а може й і спеціально. Почався махач, я короч, теж в тому махачі взяв участь. Нас кинули в автозак і повезли в розподільник.

Біля дверей розподільника спостерігалася дивна картина декілька чоловік просилися всередину.

- Ну пустіть мене назад, пустіть. Якщо не пустити я когось приб’ю, чуєте я хочу назад дайте мені ще 15 діб. Я вас прошу не можна бути такими жорстокими. Ви сволота.

 Скоро ми минує обезяник пройшли в підвальне приміщення. Бити будуть, катувати, ну нічо ми ж за Україну. Не за ту. Що є, а за ту що буде. Ми не зламаємося. Ми не здамося не з тих ми хлопців. Що чутьщо і ховаються за мамину спідницю. Ми не скорені і не зламані. Ми козацького роду і біль нам не почому.

Нас зустріли люди в білиш халатах. Все ми попали розберуть нас на органи. Чого я не бухав в бухіх брати органи не можна.

- Вітаю мої любі в експериментальній пеніціарній системі.

- Ми на експеримент дозволу не давали.

- Або експеримент, або знайомство з колишніми беркутівцями. Вони Вас майдану тих дуже люблять.

- А чо за експеримент.

- О це чудова річ. Віртуальна реальність. Наша технологія базується на оптичній матриці. По суті це штучний інтелект. Програмувати його важко того замість цього він сам вбирає в себе інформацію про світ і створює його віртуальну копію. Так що, чогось фантастичного ми вам запропонувати не можемо. Як казав, Кравчук маємо, що маємо. Але є одне но наш геніальний програміст вніс зміни і тепер, Ви як учасник гри матимете машинку, яка робить гроші, скільки схочете скільки вона і зробить. Правда ми втратили його. Увійшов у гру і так і не вийшов. Ласкаво просимо в наш дивовижний виправний заклад.

- А якщо вмреш в грі то все тобі смерть і вжиті – шукав я підводний камінь.

- О ні просто почнете спочатку. І попереджаю в грі Ви можете прожити 10 років коли тут пройде всього навсього 15 діб.

Короч, натягнули на нас таку фігою як роблять енцилофограму і все покотилося поїхало.

Ну я впершу чергу наробив грошей і почав фінансувати наші марші націоналістів. Збирав мільйони, всі були проти Зеленського, але Зеленський не йшов. Потім я запропонував гроші нашим лідерам. Щоб зробити революцію, захопити владу, і мене ті ж лідери продали здали СБУ. Прийшлося повіситися в камері. Щоб почати все спочатку.

Більш я таких помилок не робив. Створив свою організацію, зразу її озброїв. І нас альфа розстріляла.

Вирішив виграти вибори. Пенсіонери отримали запас гречки на рік. Тріумфально пройшов в парламент і став президентом. Через три місяці отримав хунту. Наші олігархи профінансували війскових і мене розстріляли.

Потім сам рішив замутити Хунту, зразу розстріляв більшість олігархів, інші втікли за кордон. Тут короч, волонтери оборзіли, всякі там фонди. Прийшлося відкрити концлагеря. Олігархи давали їм гроші на те, щоб мене скинути, от я їх всіх сажав. Міжнародна спільнота трубила про порушеня прав людини. Наклали на мене санкції. Причому всі Росія США і Європа. Люди стали жити бідно, скільки я не друкував ті гроші це провокувало інфляцію.  І напали на мене з усіх сторін, вирішили поділити Україну мою неньку. Короч. Застрелився.

Почав заново. Цього разу вирішив реалізувати проект «Венера», збудував таке місто як описував Жак Фреско. Звинуватили в сектантстві встановили економічну блокаду, потім вірвалися в наше місто і отруїли всіх газом. А в новинах сказали. Що мол я організував масовий геноцид.

Нарешті додув, що Україна має мало ресурсів. Вічні проблеми з газом, нафтою, ядерним топливом. Вирішив захватити Росію. Захватив. Путіна розстріляв, потім розстріляв всіх олігархів, розстріляв Собчак, прямо на лобному місці. Ну тут розвернутися було легше. Диктатура встановлена. Почав українізацію Москви. Буквально за місяць всі генерали навчилися кричати «Слава нації-смерть ворогам». І ми захопили таки Польшу. А потім почали ядерну війну.

Ну в новій версія я захопив США, а потім став генсеком Китаю, Ви не повірите. Що можуть зробити гроші. Кожного разу я закінчував ядерною війною, або випусканням смертельного вірусу.

Задовбався одним словом, вирішив поволонтерствувати. Фінансував профспілки, створював кооперативні господарства. Гра пішла легше. Вже і машинкою друкувати гроші не прийшлося. Профспілкові рухи швидко перетворювалися на сильні політичні організації, а кооперативи самі робили зброю побоюючись реваншу і рейдерського захоплення зі сторони олігархів. Почав боротьбу з банківською системою, виявилося. Що кооперативи вразливі до фінансових маніпуляцій і коливань ринків. Ввів систему комп’ютерного розподілу благ та розподілу часу. Помаленьку вимальовувалась утопія. Олігархи втрачали владу і ресурси. І тут мене розбудили.

Все ваших 15 діб пройшло.  І тут я почув крик Василя

- Нє…дайте мені. Ще 15 діб.

Але нас виштовхали з розподільника. Ми стояли і дивилися на зорі ніби втратили в житті щось над важливе.

- Чувак, в мене було все, я купив собі Балі. Секс зразу з чотирма дівахами, кокс, гори коксу. Яхти, Бугаті.33

Відредаговано: 18.08.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись