Убивця Драконів

21 Глава

- У мене є захист! - промовила принцеса. - Це мій син - син, який любитиме мене, який захищатиме мене.

 

- Тренг, ти чуєш, про що вона говорить? - звернувся Абраїс до напівлюдини- напівдракона. - Про сина, який любитиме і захищатиме її. Невже і це я маю сказати тобі першим, принцесо? Хіба Дракон не сказав тобі про це?

 

Принцеса здивовано подивилась на Абраїса.

 

- Ти не народиш хлопчика! Ти народиш Дракона, який знищить всі народи. Лише принц міг перешкодити цьому, якби поцілував тебе рівно на третій місяць від зачаття дитини. Цей день наступить завтра, а принц уже мертвий. Тому нічого не може змінитися, чуєш, все буде так, як я сказав. Твій син знищить всі народи, а ми житимемо вічно!

 

Абраїс і Тренг здійнялися у небо, махаючи величезними крилами, від помаху яких на небі з’являлися блискавки. Сірий туманний стовп пилу засліпив очі принцеси.

 

Небо раптом стало темно-сірим, навіть, чорним. Дракони зникли в широких розпатланих хмарах, але

 

їх голоси ще довго відбивалися від землі холодною луною.

 

Принцеса, витираючи сльози, впала біля скривавленого тіла свого коханого. Витягнувши із-за його поясу ніж, вона останній раз в цьому житті поцілувала свого принца і встромила вістря ножа собі у серце...

 

 

 

- Добрий день, Ельзаро! - сказав Адріан, зайшовши до кімнати.

 

Ельзара, відвівши очі від сценарію, подивилася на нього, але нічого не відповіла. Адріан здивовано подивився їй в обличчя, ніби поглядом запитуючи, чи не збирається вона часом з ним привітатись. Але не помічаючи цього погляду, Ельзара знову заглибилась у сценарій.

 

 

 

Принц і принцеса відкрили очі майже одночасно.

 

- Кохана, ми живі, - радісно крикнув принц. - А я, вмираючи, думав, що ніколи вже не побачу тебе.

 

Принцеса посміхнулася.

 

- Скажи, як тобі це вдалося? Як тобі вдалося врятувати нас? - запитав принц.

 

- Не забувай, що я принцеса і у мене є три життя. Перше життя я собі вкоротила, щоб віддати тобі друге. Тепер ти живеш моїм другим життям, а я - своїм третім. Третім і останнім... Так само, як і ти. Тому бережи його. Бережи це життя, бо саме ми маємо врятувати наш народ. Лише ти можеш убити Дракона...SashaSmail

Відредаговано: 21.12.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись