Убивця Драконів

23 Глава

- Вчора я говорив із нашим спонсором – Рустамом Голеєм, - почав Едуард. - Йому багато що не подобається...

 

- Це мене зовсім не дивує, - вже тихіше промовила Ельзара.

 

- А саме, йому не подобається те, що принц надто швидко оживає, і принцеса не встигає оплакати його. Рустам говорить, що повинно бути більше романтики, більше сліз...Тому я пропоную зробити шостою главою "Другий прихід Дельта-Шопена", а сьомою поставити ту, де принцеса рятує принца...

 

- Ні, це погана ідея! - перебила Дора. - Мені здається, що у блискучому сценарію немає ніяких неясностей. Ми знімемо все, як є, і коли Рустам це побачить, то я впевнена, йому сподобається. А зараз нічого міняти не потрібно.

 

- А я не згодна! - промовила Ельзара.

 

Дора подивилася на неї і голосно промовила:

 

- Люба моя, коли говорять сценарист і режисер, то дурна акторка сидить і мовчки слухає...

 

- Дурна режисерка мовчки слухає, - раптом перебив Дору Адріан.

 

- Адріане, що це означає? Як це розуміти? - невдоволено крикнула Дора.

 

- А чому ти затикаєш їй рота? Мене, наприклад, її думка цікавить набагато більше, ніж твоя. Що ти хотіла сказати? - звернувся Адріан до принцеси.

 

- Я вважаю, що потрібно поміняти ці дві глави, бо романтики в нашому фільмі дійсно не вистачає. Але насправді, мене турбує зовсім інше.

 

- Може, поділишся? - зацікавлено спитав Арсен.

 

- Давайте вдумаємося в сценарій разом, - піднявшись з крісла, почала Ельзара. - На очах у принцеси вбивають принца - людину, яку за сценарієм вона кохає понад усе. Принцеса знає, що у неї є три життя, але нічого не робить. Через деякий час принцеса зустрічає Абраїса, який повідомляє їй, що вона народить Дракона, який її знищить. Злякавшись за себе, принцеса іде рятувати принца. Тобто, виходить, що принцесу перш за все цікавить її власне життя, і виходить, що якби не існувало небезпеки, то принцеса і не подумала б пожертвувати своїм життям заради коханого.SashaSmail

Відредаговано: 21.12.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись