В іншому випадку

15. Кляті годинки

Я одягнула легке літнє плаття жовтого кольору і пов'язку на голову, переплетену по центрі. Думаю це був чудовий вибір одягу на сьогоднішній вечір. Сказала Миколі( так звали мого водія), щоб відвіз мене до центральної парку. Саме там ми мали знайтися з Лікою.

 - Привіт, падруга - з обіймами накинулась на мене подруга.

 - Скільки літ, скільки зим. Як ти там без мене з тою модою? ( Ліка планує стати дизайнером)

 - Рухаюсь помаленьку. Дивись тут у мене два квитки в кіно, але це аж на восьму, тому давай, все докладно про свого Дімку. 

 Довго ми базарили і я все ж зважилася розказати подрузі всюю правду про батька і наш шлюб, про втечу до Лондона, про весілля.

 - Чекай, ти це жартуєш? - запитує.

 - Ні,я серйозно.

 - Боже, та його треба завалити і вбити за таке. Я на весіллі навіть не здогадувалась. А у вас вже було...?

 - Ще ні. Він сказав що гвалтування в його плани не входило. Але він мене карає. От за те, що я не повідомила, що буду ночувати у батьків - бив ремінцем по одному місті, а коли я втекла в Лондон - заставив тягати мішки.

 - Боже, бідна. - подруга міцно обійняла і ледь ледь стримувала сльози. - я давно знала, що щось квас не те. Ну як же можна було вийти заміж за вбивцю, який відсидів 7 років?

 - Я цього навіть і не знала, а зараз сплю з ним в одному ліжку. Вчора у нього помер батько, от він і поїхав. 

 - Мені тебе дуже шкода подруго. Ти ж тепер маєш народити йому сина.

 - Навіть і не збираюся. У мене є план. Мій одногрупник Олексій погодився підіграти у мого коханого. І одного разу ми поцілуємося на очах у Дмитра. Так він і захоче нашого розлучення. Геніально, правда.

 - Ой незнаю, подруго. Небезпечно якось.

Ми ще довго говорили,пили за рахунок подруги, потім пішли в кіно, гуляли по столиці і глянувши на голинник, зрозуміла, що не встигла до десятої, як хотів мій чоловік. Але що тут такого, його і так немає. А водія я навіть і не бачила. Може забув. 

До 12 години ночі ми сміялися і плакали навіть, але зрозуміли, що треба по домам. Я була досить п'яна і все ж подзвонила, не зважаючи на пізню годину до Миколи, той сказав, що чекає біля виходу з парку. Коли сіла в машину, запиталась чи мій чоловік питав щось про мене, але того що сказав мені Микола, я аж ніяк не хотіла почути.

 - Шеф казав, щоб ви до нього подзвонили. Ви мали бути о десятій вдома, але ви не послухались. Зараз ми приїдемо і я замкну вас у спальні аж до приїзду Дмитрія Сергійовича.

І я все зрозуміла, от я і вляпалась. Треба до нього вже подзвонити. Пропущених аж 4.

 - Дімо, привіт.

 - Ти годину бачила? 

 - Ну припізнилась трішки.

 - Ти що пила?

 - Ну не бурчи, а. Я вільна жінка і не збираюсь перед тобою відчитуватись. 

 - Сука... ти чуєш, що верзеш? Я тебе покараю після приїзду, дурнувата. 

 - Чого ти мене ображаєш? Все па.

 Він кинув слухавку. А може це й на краще.

Приїхавши додому, Микола виконав свій наказ. Я прийняла душ і лягла в ліжко. На ранок у мене розколювалась голова і я хотіла вийти з кімнати провітритись, але двері були зачинені. Одже на навчання я сьогодні не піду і батьків не побачу. І що мені так, до вечора тут? Я нудилась половину дня, щось шукала в телефоні і блін, нічого розумного так і в голову не прийшло. Пішла на балкон подихати повітрям, але теж не допомогло. Вже було зовсім пізно і до мене навідалась думка, що я скоро помру у цих чотирьох стінах від нудьги. Десь о десятій замок ручки прокрутився і до кімнати зайшла невдоволена пика мого чоловіка.

 - Добрий вечір, мала.

 - Не для всіх він такий.

Діма зняв з себе піджак, майку і засвітив своїм оголеним торсом. На спині у нього було тату. Тюремне скоріше всього. Підійшов до мене і обпалюючим диханням нахилився над вухом і прошепотів:

 - Ти мене знову не послухала. Тепер я тебе покараю. - лякаючим голосом прошепотів Діма - Мені тебе шкода, крихітко.

 Він дістав із шухляди якусь штучку, схожу до чоловічої ерекції, але металевого кольору і трішки вигнуту. Підійшов ще ближче і забив мене в кут кімнати. Потім пальці зім'яв в кулак і щось аж хруснуло. Він схопив мене за волосся і почав намотувавти його собі на кулак. З розгону кинув на ліжко і я вдарилась об його панель, що було дуже боляче. Потім задер мою сукню і почав знімати трусики і я своїми стопами почала штовхати його, але він швидко відкинув мої ноги у різні сторони.

 - Стій, ти обіцяв, що не будеш мене гвалтувати! - випрошую його.

 - Помовчи, а то ще получиш за цей галас! 

 - Сволота!  Забери свої клешні від мене! 

 - Ти зараз дограєшся! - налякав і роздер мої труси.

 Я почала його благати і кричала з останніх сил, а потім, коли йому це вбридло, він закрив мій рот рукою і заговорив:

 - Я хочу, щоб ти ще трішки побула незайманою і я себе стримаю, якою привабливою і сексуальною ти не була б.

 Через декілька секунд включив цей кусок металу і приклав до мого клітора. Я пищала від болю через його долоню. З очей стікали сльози. Потім він опустився трішки нище клітора і почав штовхати у моє лоно цю штуку. Мене просто розривало від болю і чесно, я тоді не відчувала ніякої насолоди. Лише огиду.

 - А тепер слухай мене уважно! Ти моя! Ти мені належиш і ти зобов'язана мене слухатись. Я тебе жаліти не буду. Тільки попробуй ще щось таке витворити, далі покарання будуть ще гірші. До цього були лише квіточки, далі буде гірше. Зрозуміла?

  Я кивнула.

 - Кажи що зрозуміла!

Він забрав руку від мого рота.

 - Зрозуміла.

 Швидко забрав цю штуку від моєї інтимної зони і закрив сукнею. Тільки потім до мене доперло, що ця штука називається вібратор. Katie Avstrill

Відредаговано: 17.07.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись