Вона не твоя

Розділ 1. Алекс

 -  Слухай, Алекс чого ми взагалі паримося? Відсвяткуєш днюху в клубі мого старого! Організацію повністю беру на себе. Випивка, гарячі дівчата! Брат, ти запам'ятаєш на все життя свої двадцять два, -  мій кращий друг Гліб ліниво потягнувшись розвалився на стільці та взявся перекидати яблуко з однієї руки в іншу. 

 -  Мені вистачило минулого разу, - я всміхнувся сам до себе згадавши минулорічну вечірку на яку завітала поліція, пожежники. Коротше всі служби які тільки можна з'їхалися на під час святкування мого двадцять першого дня народження. Хм-м... Було весело, але після того випадку батьки добряче проїхалися мені мізкам і довелося послухати лекцію про свою недопустиму для      сім' ї Решетових поведінку. Татусь увесь час трясеться над репутацією нашої шанованої родини, але мені час від часу вдається її підмочити. І мені майже нічого за це не буває! Все таки я єдиний син у своїх батьків і спадкоємець величезної бізнес-імперії.

 З самих пелюшок в мене було все найкраще і будь-яка моя забаганка виконувалася беззаперечно, як за помахом чарівної палички. Престижна освіта у Європі, відпочинок на далеких островах посеред океану, чи катання на сноуборді десь в Альпах. Від життя я отримую те, що хочу. А найбільшою моєю слабкістю є дівчата  з привабливою, модельною зовнішністю. Треба сказати, що я ніколи страждав від браку уваги з боку представниць прекрасної статі. Хоча думаю, що вони здебільшого вони ведуться на мій банківський рахунок, хоча страшком я б себе не назвав. Та й до серйозних стосунків я поки не готовий, терпіти не можу відчуття несвободи, тому дівчата довше ніж на одну ніч в мене не затримуються. Не люблю себе в чомусь обмежувати. Якщо розважатися, то на повну! Можу сказати, що ми з Глібом заправляємо нічним життям столиці. Мій друг знається на розвагах, як ніхто інший, адже де він там і свято, море випивки та розкішні дівчата. Ми з Глібом знайомі ще з дитинства. Наші сім'ї давно приятелюють. Мені здається, що в дечому він заміняє мені брата, якого мені завжди так хотілося мати. В нас були однакові погляди на життя, а головне нас поєднує міцна дружба, яку ми ніколи не втратимо, щоб там не сталося... 

 -  Агов! Алекс де ти літаєш? - Гліб кинув у мене яблуко, та я впімав його однією рукою (в мене завжди була хороша реакція), я подивився на фрукт і кинув його назад Глібу, - Ну, то що я прошу свого батька, щоб він надав клуб на одну ніч у повне наше розпорядження? 

 -  Ок! Гліб, ти все одно зробиш по своєму, тому якщо ти хочеш організувати вечірку у вас у клубі, сперечатися не буду, бо собі буде дорожче. 

 -  О! Це вже інша справа! Впізнаю свого друга! - Гліб стукнув мене кулаком в плече, -  А хочеш приватний танець? Я тут познайомився з однією дівчинкою, яка може виконати будь-які твої найсміливіші фантазії, - мабуть він уявив як саме будуть виконуватися ці бажання, бо його обличчя одразу ж розплилося у задоволеній посмішці. Цікаво, він встиг скористатися її послугами? 

 -  Не варто когось спеціально запрошувати. Я думаю, що Єва сама з цим впорається. І не думаю, що їй сподобалося те що хтось інший буде тертися на моїх колінах, а не вона... 

 -  О про вовка промовка! Дивись хто до нас прямує, точніше до тебе друже, - Гліб кивнув у сторону входу в їдальню, - Пощастило ж тобі! Єва - гаряча штучка! 

Я повернув голову й побачив як до нас крокувала моя дівчинка. Єва є першою красунею універу. Довгонога, струнка блондинка з відпадною фігурою. Все як я люблю... Ми зустрічаємося десь приблизно два місяці, це рекорд як для мене! Мабуть мене зачепило не тільки гарненьке личко, а й те що вона витворяє в ліжку. З нею справді гаряче... Ця дівчина знає як привернути до себе увагу хлопців. Про неї мріють чи не все хлопці в університеті. Але ця лялечка моя! 

Єва сьогодні як ніколи спокуслива. Коротенька джинсова спідничка, яка прикривала лише найнеобхідніше і напівпрозорий чорний топ вдало підкреслює її немаленький третій  розмір. Вона посміхнулася і не соромлячись сіла мені коліна і накрила своїми пухкими губами мої. 

 -  Привіт, коханий! Я скучила... Я думала ми вчора заїдемо до Гліба в клуб, а ти навіть трубки не взяв я на WhatsApp відправила мільйон повідомлень, хоч би на одне відповів, - Єва ображено надула губки. 

 -  Єво, у нас вчора була гра, - озвався Гліб міряючи поглядом довгі ноги дівчини, - Тож, не ображайся, на Алекса, в нього просто сил не залишилося на тебе, - я бачив як друг ледь стримував себе, щоб не зірватися від сміху. 

 -  Пробач, сонце. Я зовсім вчора замотався, але сьогодні ми все надолужимо. Обіцяю. Іди до мене... - я знову наблизився до її губ за поцілунком, а моя рука опустилася на її струнке стегно. Була б моя воля замість того, щоб йти на заняття ми з Євою зайнялися б дечим більш цікавішим. 

 -  Народ прибережіть, це до вечора. Зустрічаємося сьогодні у мене в клубі о десятій, - нас до реальності знову повернув Гліб. Вставши з за столу він закинув рюкзак на плечі, - Обідня перерва закінчуються. Пора йти, бо запізнемося на пару. 

 - Ходімо принцесо, -  я поставив Єву на ноги, а потім обняв за талію і ми втрьох вирушили на заняття з судового права. 

***

 -  Треба повідомити всіх наших, про сьогоднішню вечірку. Все таки, ми маємо відсвяткувати вчорашню перемогу у матчі, - сказав Гліб невідриваючи погляду від екрану смартфона, - І мені потрібно розслабитися, а то я щось геть здав. Ці тренування з футболу вичавлюють з мене всі соки. 

 -  Гліб, не розумію чого ти ниєш? Ти найкращий нападаючий за всю історію нашої команди. Саме завдяки тобі ми вчора виграли, - я намагався підбадьорити друга. 

 -  Я теж хочу, щоб моя дівчина була настільки ж красива, як і твоя, - видихнув Гліб. 

  -  Друже, а ти спробуй проводити час з дівчиною не тільки у ліжку. І принаймні хоча б спробуй запам'ятовувати їхні імена. А то важко закохатися в ту, яку бачив кілька годин. Дай комусь із них шанс. 

 -  Серед них тієї самої немає. Всі лиш повії на одну ніч, яким треба мої гроші та статус. Я хочу іншу... Mila L

Відредаговано: 10.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись