Вона не твоя

Розділ 3. Алекс

 -  Кращий переможе. Можеш навіть не сумніватися Гліб, -  я підняв склянку з віскі і зробив ковток. 

 -  Не цього разу, старий, - Гліб криво посміхнувся і залпом випив вміст келиха, -  Не всі ж дівчата ведуться на тебе? Я думаю, що наша мишка не виняток, -  Гліб голосно розсміявся. 

 -  Про, що це ви? -  втрутилася Єва. 

 -  Ні про що, кохана. Просто розмовляємо, -  промовив я поцілуючи губи дівчини. 

 -  Я хочу танцювати, -  Єва буквально повисла у мене на шиї, -  Ходімо, -  вона потягнула мене за руку до виходу, - Вибач Гліб, але хочу щоб мій хлопець приділив мені увагу. 

 -  Без проблем, красуне! - Гліб хитро зіщулив очі, - Можеш його забирати. 

Відверто кажучи танцювати мені зовсім не хотілося, але й Єві не відмовлю, бо просто так вона не відчепиться. Тож довелося надіти на обличчя щасливу посмішку, і підкоритися її бажанню. 

 -  Гліб, ми не договорили! - кинув на останок я. 

 -  Як скажеш бро! - хмикнув друг і потягнувся за другою порцією алкоголю до бару. 

Ми з Євою спустилися на перший поверх і моя дівчина почала впевнено пробратися крізь вщент забитий танцпол. Нарешті Єва досягши цілі, а саме середини танцполу задоволено посміхнулася. Вона закинула руки мені на шию і прогнула спинку притуляючись до мене всім тілом. В мої ніздрі одразу ж ударив аромат її солодких парфумів. М-м-м... Вона зараз спокуслива, як ніколи. Я нахилився до її губ і почав жадібно цілувати. Ми рухалися в такт музиці, одночасно пристрасно цілуючись. Мої руки плавно перемістилися з її талії на пружні сідниці. Дихати стало важко чи то  від спеки чи від бажання, яке повільно розтікалося по венах і поступово накопичувалася в потрібному місці, і нарешті дійшло до точки кипіння. Я хочу її! Прямо зараз! Я нахилився до Євиного вушка і ніжно прошепотів:

 -  Маленька, може ми з тобою... 

Єва одразу ж зрозуміла чого я хочу і потягнувшись до мого вуха сказала:

  -  Я повністю готова... Приготуйся, коханий бо зараз тобі буде жарко! 

Не в силах більше чекати я потягнув Єву на другий поверх, сподіваюся що там є вільні кімнати де можна усамітнитися. На наше щастя одна з vip-кабінок була вільною. А головне там було величезне ліжко. Те що треба. Ледве ми зайшли, як я почав стягувати з Єви її сукню, як тільки вона опинилася на підлозі прийшла черга білизни. Дуже скоро ці шматочки кружевної тканини відправилися вслід за сукнею. Єва в свою чергу похапцем стягнула з мене футболку. Без зайвих церемоній я повалив блондинку на ліжко. Єва закинула голову назад і голосно видихнула. Я оглянув її принади і це ще більше мене завело. Накривши руками її груди я повільно наблизився до її губ, а потім накинувся на них немов голодний звір. Дівчина вигнулася підімною і я здогадався, що пора перейти до найприємнішої частини, тим більше, що ми обоє цього хочемо. Я міцніше притис стегна до Єви, один рух і я вже в її гарячому полоні. Надавивши всією масою я просуваюся все глибше, а Єва подається мені на зустріч. Це змушує мене рухатися скоріше. Моя дівчинка вже не стримує своїх стогонів, і закидає ноги мені на торс. Ми не зупиняємося ні на мить. Давно у мене такого не було! Єва своїми нігтиками роздерла мені всю спину, але болю я не відчуваю. Опустившись до грудей дівчини я починаю цілувати та покусувати їх доводячи Єву до солодкого забуття. Раптом в моїй голові знову нізвідки виник погляд темно-карих очей Ліни. Та, що це зі мною? Відірвавшись від Єви я заплющив очі та видихнув. 

 -  Алекс, що таке? - здивовано запитала Єва піднявшись на ліктях. 

 -  Нічого... Просто дещо згадав... І-і-і, - я ніяк не міг придумати собі виправдання. В ліжку з одною, а в думках - інша. Блін! 

 -  Котику, забудь про все і думай про своє задоволення, - Єва поклала руки мені на шию і торкнулася губ, -  Іди до мене... 

Єва потягла мене за собою і ми впали на ліжко. Я цілував Єву, але моя підсвідомість малювала образ Ліни. Я тільки рефлекторно рухався, але задоволення не відчував. Штовхнувшись ще кілька разів я все таки зміг зняти напругу, яка скувала моє тіло. Єва задоволено вигнулася і її стогін заповнив кімнату. Чомусь мені не хотілося дивитися на Єву, хоча мені завжди подобалося розглядати її коли на ній не було одягу. 

Я швидко піднявся і відвернувшись від дівчини почав застібати джинси. 

 -  Алекс, ти був сьогодні гарячий як ніколи, - Єва підійшла і обняла мене за спину. 

 -  Єв, давай без цих ніжностей, - буркнув я, - Вдягайся швидше і підемо звідси. Мені ще треба з Глібом поговорити. 

 -  Але, ж... - невдоволено хмикнула Єва. 

 -  На сьогодні досить, -  я зрозумів, що дівчина хоче продовження, та мені не хотілося знову лише бездумно володіти її тілом, яке вона з такою легкістю мені пропонує.

Більше не промовивши жодного слова Єва зібрала свою білизну та сукню з підлоги і почала повільно одягатися. 

 -  Любий, мої батьки чекають нас з тобою на вечерю на цих вихідних, - промовила Єва поправляючи волосся. Вона сказала таким тоном, ніби я щось винен їй. 

 -  Так. Я знаю. Неодмінно буду, - холодно відповів я, - Ходімо вже! 

Я швидко вийшов з кімнати потягнувши Єву за собою і піднявся до друзів. А святкування тим часом набирало обертів. Гліб уже добряче напився і безсоромно затискав якусь дівчину у всіх на очах. Підійшовши ближче до друга я поклав руку йому на плече і той незграбно повернувся до мене обличчям. 

 -  О! Наша солодка парочка повернулася! А я думав, що ти Євою  в тій кімнаті до ранку пробудеш. Сподіваюся, що ви приємно провели час? -  забувши про свою подружку  Гліб став з цікавістю нас з Євою оглядати. 

 - Чорт! Гліб, коли ти встиг так набратися? - я притиримав п'яного друга, який ледь не впав перечипившись через стілець. 

 -  Поки ви з Євою там розважалися, я теж часу не гаяв, - Гліб кивнув в сторону брюнетки в короткій блискучій сукні з доволі апетитними формами. 

 -  Ти ж п' яний як чіп! Гліб, у нас завтра тренування. Як ти з похміллям вийдеш на поле? - схоже, що сьогодні друг геть бачив берегів. Mila L

Відредаговано: 10.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись