В'язні часу

Де немає часу

Бачити людей з боку стіни виявилося дуже незвично ... Я не можу з ними говорити, вони мене не бачать і не чують. Але це... так дивно

Тут немає болю, зайвих емоцій, здається, що я єдиний з цим місцем ... Дивовижно ...

Наприклад, сьогодні я кілька разів бачив дівчину з блакитними волоссям кольору морської хвилі. Навіть в тьмяному світлі вони переливаються різними відтінками та кольорами.

Від цього я згадав море. У дитинстві я дуже любив стояти на причалi та дивитися на хвилі. Там було так гарно ...

 

(Запис Катерини) Чорт! Я пофарбувала волосся перед поїздкою на концерт в блакитний колір, а тепер фарба початку линяти. Ненавиджу ці ржаві волосся! Краще б я цього дзеркала взагалі не знаходила!

 

Вона знайшла дзеркало та побачила своє відображення в ньому. Я дуже здивувався, коли вона його розбила. І це все через те, що фарба початку линяти? І що поганого в рудому волоссі?

Якщо подумати, то ця дівчина тільки і робить, що шукає гребінець і дзеркало. А до цього на мені здавалася майже ідеальною ...

Ще я бачив хлопця з камерою. Носиться з нею, як та дівчина зі своїм волоссям. Невже він думає, що зможе зловити в кадр Хризантему?

І Галя ... ми вчимося з неї майже три роки ... І я завжди думав, що вона тихоня і зубрила. Але тепер, коли я бачу її на підвіконні з книгою, розумію, що був неправий.

З книгою вона перетворюється до невпізнання! Куточки губ піднімаються, пальцями грає кінчиком чорної коси, а світлі карі очі наповнюються бурею почуттів і емоцій. І це при тому, що вона майже не рухається!

Мені здається, що я навіть чую стукіт її серця. Точно поранена птиця.

Мене дивує тільки одне - чому вона не бореться? Бити вікна, ломитися в двері - марно. Це вже робив один хлопець - справжній панікер. Але Галя ... ти ж розумна! Ти знайдеш вихід!

 

(Запис Галини) По-моєму я знову чую чийсь голос. Може, це хтось із в'язнів, як я?

Ти мене чуєш? Чуєш, я знаю! Галя, ти особлива! Ти обов'язково виберешся! Перехитри Хризантему, проведи якийсь ретуал, побудуй машину часу!

 

-Одна пропозицію іншої краще! - розсміялася Хризантема.

 

(Запис Галини) Ось чудово! Хризантема знову з'явилася спиною до мене, але тепер каже зі стіною. Мабуть, ніхто тут не застрахований від божевілля.АМин

Відредаговано: 30.05.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись