Хлопець з червоною трояндою

38 глава

*Елізабет
Я вважала з драбини і то дуже сильно .Я відчула різкий біль в нозі і не змогла навіть встати .Даня одразу підбіг до мене і почав допомагати .
—Це мабуть вивих ,потрібно негайно в лікарню .—він швидко взяв мене на руки і ми поїхали на таксі в лікарню ,де мене оглянув лікар .Весь цей час Даня був поруч і не відходив від мене .
—Лікарю ,що з нею ?—запитав він .
—Не переживайте так юначе ,з вашою дівчиною все буде добре .В неї просто вивих .Потрібно буде просто декілька днів полежати і все пройде .Причин залишатись в лікарні немає ,тож ви можете їхати додому .Але не нагружайте сильно ногу .
Ну добре ,що хоча б не перелом .
—Бет ,я допоможу тобі добратись додому .І це не обговорюється .
Він знову взяв мене на руки і поніс .
—Даня,опусти мене ,я зможу іти сама .
—Ага ,аякже .
Він так і не відпустив і доніс мене до таксі .
*Артем 
Ранок вівторка. 
Сьогодні я прокинувся раніше і вирішив побігати .Все було добре ,поки я не побачив за вітриною знайоме мені лице .Це була Елізабет і вона сиділи за одним столиком з цим Данею ,з тим ненормальним .І що це все означає ?Як вона може так спокійно з ним сидіти і про щось мило розмовляти ?Невже вона забула ,що він хотів з нею зробити ?Я був такий злий ,що не знав ,що мені робити ,але якось стримався ,щоб не ввійти туди і не зробити наробити дурниць .Я себе накручую .Вони ж просто однокласники,можливо випадково зустрілись .І я пішов собі далі .Потім написав їй ,що хочу зустрітись ,але вона сказала ,що не зможе .Ну хоч завтра побачимось .Я вирішив не казати їй про те ,що бачив її з Данею .Сам не знаю чому ,вони ж просто разом сиділи і все ,але на душі було якось неприємно .Блін ,я ревную ,сильно ревную .Тепер ви знаєте найбільший мій мінус .Я дуже ревнива людина .І так з самого дитинства ,нічого з собою зробити не можу .Просто стараюсь контролювати свої емоції .В середу все було добре і навіть побачивши Елізабет я заспокоївся .Ми весело проводили час ,катаючись на роликах .Думаю ,якби вона мала мені щось сказати ,то обов'язково б це зробила ,ми ж домовились ,що ніяких таємниць .Наступного дня я вже й забув про все ,але в п'ятницю одне повідомлення знову мені нагадало .
Анонім :
—Хм ...Поки ти вдаєш з себе Пікассо твоя дівчина часу не гає .Ну хоча я б не назвав уже її твоєю .
І внизу дві фотографії .На одній Елізабет і цей Остапенко обнімаються на якійсь сцені ,а на іншій він несе її на руках .Сказати ,що я був в шоці це нічого не сказати .Що це все означає ?Вона ж зараз на виставці має бути ?Я не хотів себе накручувати ,але погані думки затаїлись в моїй голові і не вилазили звідти .Я так скоро збожеволію .Тому я вирішив набрати її .Дзвоню раз ,два ,три ...  на 15 раз я просто відкинув від себе телефон .Чому вона не бере трубку .Невже вона з ним ?Аххх і я вдарив кулаком об стіну .Елізабет ,ти ж не могла вчинити так зі мною ,я ж тебе знаю ,ти не така .
І тут мені прийшло ще одне повідомлення від цього аноніма .
—Розумію тебе зараз .Злість і лють тиск по жилах ,від того ,що не можеш нічого вдіяти .Важко повірити ,якомусь незнайомцеві ,але що якщо побачиш на власні очі .За хвилин 10 я думаю ця парочка буде біля дому Елізабет .Впевнений ,що ти знаєш де вона живе .Переконайся сам .
—Хто ти в біса такий ?І що тобі від мене треба ?
—Я ?Можеш називати мене другом .Просто не люблю брехливих дівчат ...
І як все це розуміти ?Що мені робити ?Я набрав її ще 3 рази ,але вона знову не брала трубку .Ні ,я не можу просто сидіти ,склавши руки .А якщо цей анонім просто все це прифотошопив ,а сам щось з Елізабет зробив .Я хочу її побачити ,тому я швидко сівши на байк помчав до неї додому. 
Але таку картину я не був готовий побачити .Даня ніс її на руках до будинку .Це що таке блін ?Невже це правда ?Я вже не витримував і підійшов до них .Мені було байдуже навіть на те ,що батько Елізабет міг все дізнатись .Я просто хотів почути її виправдання ,почути ,що все добре і це якась помилка . Можливо я сплю ,а це просто жахіття ?
—Елізабет .—в мене дрижав голос і я просто не міг видавити з себе жодного слова .Сльози наверталися на очі ,а в горлі був ніби якийсь неприємниц комок .—Як це все розуміти ?Що це ?
—Артем ,я тобі зараз все поясню .Будь ласка ,давай поговоримо .Даня залиш нас .—цей Остапенко відійшов і ми присіли на лавочку .
—Елізабет .—я намагався вловити її погляд .
—Я як тобі й казала була на нагороджені .Я і Даня маємо одинакову кількість балів ,тому ми разом отримали перше місце .Все було добре ,але потім  я полізла знімати арку з кульок біля сцени і впала в драбини .Мій телефон розрядився ,а Даня мені допоміг і відвіз в лікарню .Мені було важко іти і він взяв мене на руки ...—я не знав як на це реагувати .Він ніс мою дівчину на руках .—Тьома не мовчи будь ласка .—вона благально зазирала мені прямо в вічі .
—Якицсь ненормальний анонім почав присилати мені дивні повідомлення і ваші з ним спільні фото .Я почав дзвонити до тебе ,але ти все не брала .Я дуже хвилювався за тебе .А цей я чокнутий написав ,що ви тут будете .Звідки ця людина знає де ти знаходиться і хто це взагалі ?—на її лиці я побачив здивування .
—Я не знаю хто це ,не знаю ,що йому від нас потрібно ,але повір це все брехня .Він просто мені помагав і нічого більше .Вибач ,що не подзвонила до тебе раніше .—коли вона на мене так дивиться ,то я й злитись на неї довго не можу ,бо так сильно люблю .Зараз вона тут я поруч зі мною ,тому я трохи заспокоївся .
—Як твоя нога ?—все ж мені було цікаво як вона .Я турбувався ,надіюсь нічого серйозного .
—Вже краще ,але в мене вививх .—я бачив ,що їй болить ,тому обняв .
—Будь ласка не роби так більше .Я так хвилювався ,боявся ,що втратив тебе .
—Твої переживання марні ,жоден хлопець на світі крім тебе мені не потрібен .—більше не потрібно було жодних слів .Я їй вірю і на цьому крапка .Даня сів на таксі і поїхав ,а Елізабет пошкутильгала в будинок ,так як провести себе не дозволила ,щоб ніхто з охорони нічого не запідозрив .З нею все добре ,але хто ж цей анонім і чого йому взагалі від нас треба ?Цього я зрозуміти ніяк не міг .
*Елізабет 
Зайшовши в кімнату я вздихнула з полегшенням .Який ж важкий сьогодні день .І з Артемом не гарно вийшло .Надіюсь ,що він все правильно зрозумів .Але цей анонім .Я впевнена ,що це Ден ,бо саме він погрожував перетворити моє життя на пекло .От вирішив зіпсувати мої стосунки з Тьомою .Нехай тільки мені на очі попадеться і я йому покажу .Але зараз я дуже стомлена від всіх цих подій ,тому я швидко заснула .Добре ,що хоч вставати швидко зранку не потрібно ,бо завтра субота .Mia Do

Відредаговано: 30.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись