Зграя

Розділ 27

- Альфи що цілуються - це щось новеньке, але ми вже вдосталь надивилися, - глузливий голос змушує Еріка відірватися від мене. Нахабство яке.

- Тіль! - радісно вітає його Ерік, вітаючись за руку. – Ось ти мені й  потрібен! Є розмова, але трохи пізніше. А поки мені належить представити мою дівчину моїм батькам.

- Твої батьки похилого віку, їм тягарем бачити тебе з альфою. Їхньому  поколінню буде складно прийняти подібний перекіс в законах природи вульфенів. Все одно що мавпа в обіймах з алігатором, вже пробач. Мене і те пересмикує, так і чекаю, що ви перегризете один одному глотки.

- Не дочекаєшся! - звузивши очі, з викликом кидаю я в його бік. Він людина. Законник. А законникам останнім часом я не довіряю.

- Він свій, - Ерік намагається згладити напругу.

- Ти сказав, що тепер ми можемо покластися лише один на одного, що моя спина прикриє твою, а твоя мою. Більше вірити нікому не можна!

- Вовчиці за своє завжди б'ються на смерть, - киває цей Тіль і мене бісить його волохата шапка. - Альфа, тебе повинно заспокоювати те, що я ненавиджу альянс так само як і ти.

- Гей, видихни , - Ерік, має бути, знаходить це дуже милим. - Ти мені так всю рідню сполохаєш, - обіймає мене, чи то стримуючи мене, чи то бажаючи приголубити. - Пішли, мені не терпиться познайомити тебе зі своєю матір'ю.

   Мобільні будиночки, які збираються за пів години, чіпляються до машини, оснащені генераторами, антенами, стійкі до ураганів, морозів  та спеки. Досить затишні, але жахливо дорогі. Хтось вклав купу грошей в це селище.

Батьки Еріка стримані в привітанні, немов вони усі тут нормальні, одна я чудовисько. Вони вочевидь не знають як себе зі мною поводити. Гадаю, вони дивилися б на мене простіше будь у мене волохата родима пляма на підборідді, а так ні, примудрилася народитися альфою, і ось в це страховисько закохався їхній син перевертень.

- Вона гарненька, - батько виявився хоробріше, навіть голос подав, але все одно дивиться не на мене, а на Еріка.

- Нікі чудова дівчина, і ви звикнете до того, що я обрав собі альфу. Я люблю її - це все, що вам потрібно пам'ятати, - вимовляє Ерік м'яким поблажливим тоном. - Мам, раніше ви так само ставилися до мобілок та  комп'ютерів, - навіть пожартувати вирішив.

- Вона живе створіння,  Еріку, без кнопки перезавантаження, - заговорила Лілі, мати Еріка виглядає все ще добре, і ймовірно молодша  за батька на добрий десяток років. - Ви й самі не знаєте, як будете реагувати на ті чи інші ситуації. Мене, як лікаря, це сильно турбує. Хімічні реакції мозку у альф і звичайних вульфенів мають суттєві відмінності. Сподіваюся, ви не тішите себе казкою, що ваше почуття любові подолає усе на світі?Тому що для вас любов - це той стан, коли ви не будете віддавати собі звіту. Все одно що дві хвилі цунамі мчать назустріч одна одній - загине все, що між вами. Так не повинно бути і поруч з вами тепер небезпечно.

- Прекрасна лекція мам, дуже бадьорить, - з іронією хитнув головою Ерік. Я ж все ще мовчу. - І все ж таки ми разом, а всім іншим ризикувати не вперше. З причини сформованих труднощів з альянсом, у нас з Нікі виникла дуже пікантна проблема особистого характеру, і тільки ти можеш допомогти нам її вирішити.

- Ти хочеш, щоб я назавжди позбавила вас радості стати батьками, - а вона кмітлива і прямолінійна, мені подобається його мати, шкода, що я не викликаю у неї довіри. - Щоб щось обіцяти - мені потрібно обстежити твою дівчину.

- Приступимо прямо зараз, - цей рішучий рівний тон належить мені, хочу нарешті прийти хоч до якогось результату.

- Відмінна ідея, - Ерік навіть не припускає заперечень матері, - Мені ж потрібно обговорити деякі деталі з Тілем.

Буквально пара секунд і я залишаюся один на один з уважно вивчаючим  мене поглядом Лілі.

Я вже не дивуюся, що у них тут є специфічна міні поліклініка. Лілі зосереджена, напевно, тому вона мовчить. Вона бере у мене кров, вивчає очі за допомогою спеціального приладу, вимірює температуру і тиск, проводить гінекологічний огляд. Я слухняно виконую всі її прохання, в свою чергу безвідривно вивчаючи її емоції.

- Ви вважаєте, що раз я альфа, я повинна була вчинити мудріше? Але я намагалася залишити його. Не змогла. Я потрібна Еріку, тепер ми захищаємо один одного від цих шавок альянсу, які ніколи не залишать нас у спокої.

- Між вами вже була близькість? - строго запитує вона мене, ігноруючи мою спробу завести душевну розмову.

- Так, була.

- Неодноразово?

- Угу. Ми використовували презервативи.

- Курям на сміх, - зітхає вона, - Дивом не співпало з овуляцією і ти не зачала, але це лише справа часу, якщо вже пристрасть так розгулялася між вами. Ти цілком здорова, Ніколь, в чому я в принципі не сумнівалася. Єдиний же спосіб убезпечити ваш секс - це оперативне втручання. Тобі варто подумати і все зважити, після операції ти ніколи не зможеш народити. Це серйозна психологічна травма для жінки вульфена, особливо альфи, і в певному віці вона обов'язково позначиться.

- Якщо я доживу до цього віку, - важко зітхаю я. - Але ви маєте рацію, мені потрібен час.

Залишаю її вагончик з поцупленим радіотелефоном в кишені. Тут у них потужна антена, а мені щоб розкласти свої думки потрібно зробити пару дзвінків і дозвіл Еріка на це зовсім не потрібний. У мене, у закоханої дурепи мозок альфи, і в екстрених ситуаціях він працює набагато швидше, ніж сліпе сп'яніле серце.Лаванда Різ

Відредаговано: 19.06.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись