Жахливий сусід

Кайл

Хто б міг подумати, що та дівчина виявиться моєю новою родичкою. Коли Джейк повідомив мені про те, що він збирається одружуватися, то чесно, я був дуже радий за нього. Він вже давно ні з ким не зустрічався, адже його перша дружина розбила йому серце, зрадивши з одним з найкращих друзів. Класична історія, проте від цього краще не ставало. Він кілька років був повністю занурений в роботу. Поки не зустрів Женевьєву. Кожен раз як я чув про неї, то в брата очі горіли. І я підозрював, що між ними щось є, от тільки він ніколи не зізнавався.

Я дуже радий, що він нарешті знайшов своє щастя. Після смерті батьків він всі свої сили віддавав на те, аби виховати мене. Тому ми і були настільки близькими.

І байдуже, що доведеться інколи терпіти цю Аніку. Це ж треба було так скластися зіронькам, що я саме з нею прокинувся після ночі в клубі. А я ж так сподівався, що більше ніколи не побачу її. На щастя, ми будемо зустрічатися лише в рідкісних випадках.

Однак мені здається, що вона щось задумала, і їй зовсім не подобається Джейк. Тому я зроблю все, але вона не зашкодить моєму братові...Ана-Марія Еріш

Відредаговано: 18.01.2021

Додати в бібліотеку


Поскаржитись на передплату