Зірка у долоні

3. Не схожа на себе Шерон

Приїхавши в клуб нам довелося заходити через головний вхід і радісно усміхатися журналістам, що фотографували усіх новоприбулих. В якусь мить зовсім поряд я відчула присутність Еріка і стало набагато спокійніше.  

- Ти спеціально так одягнулася? - шепнув мені на вухо,  поки ми позували перед фотокамерами. 

- Що ти маєш на увазі? - не перестаючи усміхатися, запитала. 

- Ця сукня майже нічого не прикриває. На тебе не погляне хіба що імпотент, і то не факт.. - невдоволено заявив.  - Хочеш випробувати наскільки я терпеливий? 

- Взагалі - то я цю сукню для тебе обирала. -  заявила ображено. - Сподобатись тобі хотіла.  

Ми зайшли всередину, де лунала музика і по троху збиралися гості. В першу чергу поспішили до іменинника, котрий до речі був дуже радий нас бачити. Поки пробиралися крізь натовп до свого столика, я відчувала руку Еріка на своїй голій спині. Впевнена, що він навмисне мене дразнив, але все одно було дуже приємно.  

- Що будеш пити? - запитав Бен, сідаю чи поряд зі мною. 

- Шампанське. – не задумуючись відповіла. Хотілося трішки розслабитися, але не переборщити з кількістю алкоголю.  

Хлопці взялися розливати текілу і лише Ерік пив безалкогольне мохіто і розслаблено слідкував за тим, що відбувалося в залі. Вже скоро мені набридло сидіти на одному місці і я вирішила піти потанцювати. До того ж, тут дійсно було багато відомих особистостей і я сподівалася, що цього разу усе пройде тихо і спокійно.  

Поки тримала шлях до танцмайданчику, дорогу мені перекрила сама Клер Девіс і побачити її я точно не сподівалася. Одразу склалося враження, що ця дівка відвідує усі заходи де є і мій гурт. А може вона на Еріка полює? 

По судинах одразу ж розтіклася ревність разом з кров’ю,  і я поглянула на цю дівчину зовсім іншими очима. Сьогодні Клер одягнула коротку шкіряну спідницю, туфлі на високих підборах і блузку з відвертим декольте. Наче б то нічого нового, але я в думках одразу ж почала нас порівнювати.  

- Яка зустріч, Лілі! Чудово виглядаєш. - Клер показала свої білосніжні зуби, а мені захотілося відправити її кудись подалі.  

- Ти теж нічого. – стримано відповідаю і намагаюся її обійти, та блондинка схоже не закінчила. Знову перекриває мені дорогу і оглядає зацікавлено.  

- Мушу визнати, що професіонали Девіда зробили з тебе справжню цукерочку. Не розкажеш, як тобі живеться в одному домі з чотирма красивими хлопцями. Один Ерік чого вартий. - солодкий голос Клер ніяк мене не вразив.  

- Я щось не пригадую, щоб ми з тобою подругами ставали. – якнайбільше впевненості в голос щоб ця сучка зрозуміла, що зі мною не варто грати в ігри. - Та й я не можу розповідати про те, що відбувається в будинку кожному зустрічному.   

- Свого часу я часто там бувала. – обличчя блондинки залишилося холоднокровним, та очі її видали. Клер розізлилася і це додало мені впевненості. - Ми з Еріком жили в одній кімнаті, спали на одному ліжку.. 

- Як добре,   що усе це в минулому. Для нас усіх. – все ж таки не втримуюся і кажу те, що крутиться на язику.  

- Що у тебе з Еріком? - а ось і пряме запитання, якого я так чекала. 

- Це не твоя справа. – холодно відповідаю. - Ти остання людина на землі котрій я буду розповідати про свої відносини з учасниками гурту. Тому вибач, але ти мене затримуєш! 

Не надто ніжно відштовхую цю дівку в сторону і все ж таки опиняюся на танцмайданчику. Лише зараз відчуваю, що руки тремтять і розумію, що з танцями доведеться почекати. Варто води попити щоб заспокоїти розбурхані нерви. Саме тому прямую до барної стійки .  

Та коли прошу бармена налити мені води, бачу зовсім поряд Шерон. Дівчина сидить так, наче навколо нікого не має і крутить в руках келих з чимось коричневим і явно алкогольним. Помітно що вона засмучена, і в мене навіть з’являється бажання підійти і запитати чи все добре, але в останню мить я зупиняю себе. Все ж таки з цією дівчиною я мало знайома і спілкуємося ми лише на робочі теми. До того ж, у мене і так проблем вистарчає з хлопцями, тому я вирішую не лізти до неї з питаннями.  

- Ти чого тут? - поряд з’являється Ерік і я одразу ж забуваю про все на світі. Схоже це його близькість так на мене діє.. 

- Хотіла води попити. – осушую келих одним махом і усміхаюся хлопцеві. - А ти чому тут? 

- Тебе шукав. Потанцюємо? - Ерік мені підморгує і не чекаючи відповіді бере за руку і тягне за собою на майданчик. Його руки лягають мені на талію і я розгублено оглядаюся навколо. Не хочеться щоб нас зловили саме в такий спосіб, адже до нашої пари прикуто занадто багато уваги. Та на щастя гості уже трохи напідпитку і веселяться. Саме тому вирішую відпустити ситуацію і починаю рухати стегнами в такт музики. Пісня що лунає з динаміків доволі відома і танцювати під неї одне задоволення.  

Бачу як горять очі в Еріка поки я рухаюся в його руках і відчуваю, що грати з ним в такі ігри доволі приємно.  

- Може нарешті втечемо звідси? - шепоче мені на вухо і я чудово його розумію. 

- Уже натанцювався? - лукаво посміхаюся. 

- Ти зводиш мене з розуму. - серйозно поглядає мені в очі і я навіть на мить не сумніваюся, що так і є. До того ж, це взаємно.  

Беру руку Еріка в свою і ми разом прямуємо до виходу з клубу. В коридорі зупиняюся і прошу його почекати, поки я зроблю свої жіночі справи.  

На щастя в туалеті порожньо і я зачиняюся в одній з кабінок. На устах все ще щаслива посмішка, а в голові сотні думок про те, як ми проведемо сьогоднішній вечір. Нарешті лише удвох... 

Виходжу з кабінки і мию руки. Розглядаю себе в дзеркалі і вперше бачу щоб мої очі так сильно блищали. Схоже це кохання робить мене такою. Закриваю воду і вже збираюся йти, коли чую тихе схлипування з котроїсь кабінки. Завмираю розгублено і знову прислухаюся. Схлипи повторюються і я одразу ж підходжу до тієї кабінки з якої вони почулися. 

- З вами все добре? Допомога потрібна? - невпевнено запитую і завмираю.  Уляна Пас

Відредаговано: 20.11.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись