Ліка Радош

Activity

About me

Рада вітати Вас, мої любі читачі, на своїй сторінці!!! Дуже рада, що моя творчість змогла зацікавити вас! Сподіваюся не одноразово мої твори зможуть вас порадувати та підняти настрій!

А тепер кілька слів про мене, і те чому я почала писати.

В юності я писала вірші, оповідання та починала писати романи. Проте, як це часто трапляється, потрібно було зіштовхнутися з реальністю, і розуміти, що окрім мене це нікому не потрібно. Отримати кілька відгуків типу "Не читабельно(" і тому подібне. Зрештою... всі ми дорослішаємо і нас, попри нашу волю, в свої обійми приймає повсякденна рутина. Про мрії часто забувається... 

Тож, коли перші рази мені на очі потрапляла реклама Букнету, з якимись конкурсами, моє творче нутро тільки слабо відгукувалося на це.

Але оскільки, я дуже люблю читати! І як більшість з нас тут, страшенні книгомани. В один період, я просто відчула, що і я маю історію котру хочу написати, ось так і з'явився мій перший роман "Знову ми", в процесі його написання одразу з'явилися ідеї, щодо інших "Тільки ми" та "Іди за мною", можна сказати, що ці дві історії діти першої... Тож прошу до прочитання моїх книг)))

 

Registered: 02.08.2021, 12:50:43


Contacts

Groups
Websites