Юліанна Бойлук

Activity

About me

Яка дівчинка не мріяла бути принцесою? Танцювати на балах у розкішних сукнях з чарівним принцом, стати причиною дуелі, зустріти справжнє кохання і пройти до щастя шляхом, вимощеним труднощами та небезпеками... І щоб обов'язково щасливий кінець...  

Я мріяла. Кожен вечір не могла заснути, поки не вигадаю нову історію про чудесну принцесу. І, можливо, саме це вплинуло на те, чому я тут. Чому я письменниця. 

Ласкаво прошу у чарівні світи любовних романів.

В моїх творах ви знайдете авторські світи, придворні інтриги, боротьбу за владу, кохання, перешкоди головним героям, гумор, небезпеки, таємниці, і, звичайно, Хеппі Енд.

Працюю у жанрах: любовний роман (в альтернативному світі), любовне фентезі, СЛР.

Стала комерційним автором, тому романи можуть увійти в підписку, а в подальшому і в продаж.

Найголовніше для мене - мої читачі! Я завжди в очікуванні коментарів, критики, зірочок і нагород. Це суттєво додає натхнення))) Для активних читачів іноді проводяться додаткові розіграші. Тобто є сенс бути активним: ви читаєте, ділитеся враженням і за це отримуєте додаткові плюшки))

❤❤❤

Моїм найбільшим звершенням в літературній діяльності стали видані на папері новела "Мій випадковий наречений" та роман "Ілюзія шлюбу", а також надруковане в альманасі "Межа/Мяжа" оповідання "Якось під Новий рік...", оповідання "Колір натхнення" - у "Політ моїх думок" від видавництва "Лілія" у 2020 році.

Виданий на папері роман "Скарб його серця" та оповідання "Віра в краще" у альманасі "Сузір'я" від видавництва "Лілія", також оповідання "Я тебе не відпущу" у альманасі "Ковток життя" від видавництва "Час змін" у 2021 році.

Видана на папері книга "Сяйво обручки" у 2022 р.

Registered: 20.05.2018, 20:34:54


Contacts

Groups
Websites
Books language: