Безмежжя минулого

«Зрада»

- Я не розумію, чому ти психуєш, Мелісо, Метью мій хлопець. Хочу і йду гуляти із ним.

- Йди, куди хочеш, - крикнула Меліса мені у відповідь.

Я пішла у свою кімнату, взяла телефон і подзвонила Хлої.

- Привіт, як  ти?

- Привіт, я добре, а ти як?

- Я не знаю, Хлоє, що сталося із Мелісою. Чому вона так біситься, коли чує про Метью. Вона ображається, що я йду гуляти із ним, на те, що по телефонк з ним говорю. Чому?

- Ой, Кейт, забий. Я не знаю, у Меліст свої причуди. Вибач, але зараз я зайнята, не можу говорити. Ввечері передзвоню.

- Як хочеш.

Я не могла зрозуміти, що сталося з Мелісою, але не хотіла думати про це. Мені подзвонив Метью і запросив на квартиру до друга, де буде вечірика. Сказав, щоб я брала з собою подруг. Я погодилась і вимкнула телефон.Спустившись вниз у вітальню, я ще встигла застати там Мелісу.

- Ти не хочеш піти на вечірку сьогодні?

- Куди? - гордо запитала вона.

- До Сенді. Його батьки поїхали відпочивати і він влаштовує тусовку.

- Піду.

- Тоді повідом Хлою.

І я пішла в свою кімнату. За останні два тижні все так змінилося. Меліса так часто почала зраджувати мене. Ні, це незначні зради, але зпершу вона проміняла мене на Хлою, хоча спочатку ненавиділа її. Потім Меліса забула про нашу зустріч, зперши все на те, що в неї почались місячні, хоча до чого тут це я так і не зрозуміла. Коли я говорю про Метью, вона психує, і біситься. Та й ще багато чого вона мені не договорювала тоді, коли я питала про минуле. Я не уявляю що із нею сталося. Так швидко час змінив її. Вона мені  нічого не розповідає і не ділиться своїмт секратами, хоча раніше я була єдина, хто знав про все її життя.

    Та і Хлою, ніби, підмінило. Вона була найріднішою людиною для мене, а тепер. Я, навіть,  говорити про це не  хочу. Бо вона перейшла на бік Меліси, і щось не те відбувається зараз. Хлоя вже не спілкується зі мною так, як раніше, не вислуховує мене і не дає порад. Із першої нашої зустрічі, я відчула, що це особлива людина для мене,  у нас, ніби, був зв'язок, нас щось об'єднувало, але зараз щось пішло не так і все змінилося. Може  я у чому винна?

    Залишився Метью, на данний момент ця людина для мене - усе життя. І, якщо я втрачу його, я втрачу своє життя.  Проте його ставлення до мене змінилося. Він міг не дзвонити весь день, а то й добу, соромився мене й не відповідав на телефоні дзвінки.    

***

    Мені не хотілося сильно виряджатися на цю вечірку. Тому, я вдягнула чорні штани, розтяггутий светер і  зав'язала високий хвіст. Подзвонив Метью і скащав, що чекає в таксв під будинком, тому я поквапила Мелісу і ми вийшли з будинку ,направляючись до таксі. Метью поцілував мене в щічку і закрив  за нами двері таксі. Сам сів спереду.

- Хлоя прийде? - запитала я у Меліси.

- Я не знаю.

Після цієї грубої відповіді мені вже не хотілося з нею розмовляти.  Погляд Меліси був спрямований на Метью. Мені був знайомий цей погляд. Погляд жаги.

***

   Квартира у Сенді була великою і просторою. Звісно,  його ж батьки підприємці фірми "Apple", тому можуть дозволити собі відпочивати 3 рази на рік.

     Музика грала дуже гучно, було багато смачненького і багато алкогольного на столі. Булитакож і  фрукти та соки. Мені сьогодні до душі саме вони. Взагалі не було настрою тут знаходитись. Проте і вдома було нудно.

     В мене було таке відчуття, ніби зараз проти мене налаштований увесь світ. Початок був такий хороший, були і друзі, і було з ким поговорити. А вже сьогодні такі кардинальні зміни відбулися в моєму житті. Мені просто хотілось дізнатись: хто я, ким була раніше, чим займалася. Так, дізналася, але не впевнена, що це правда. Тепер не впевнена.

    Усі веселилися, пили, танцювали, сміялися, фліртували. Сенді пригощав коктейлем власного приготування того, хто подолав силу волі та зміг випити пів пляшки коньяку за один раз. Не знаю, що він намішав у свій "фірмовий" коктейль, але після нього, явно було веселіше тим, хто випивав його, а потім таких "переможців", відправляли в туалет пускати стрічки. Звісно, куди ж без цього. Тусовки у Сенді просто так не минають. Тільки в хлам, тільки без пам'яті на ранок.

  Так я спостерігала за усим, що відбувалося навкруги. Смішно та кумедно, звісно, бути в адекваті й дивитися на натовп п'яних осіб, які не в змозу контролювати свій мозок і піддаються власним емоціям, хоча скоріше навіть інстинктам. Знайти серед них Метью мені не вдалося та й Меліси поруч не було. А от Хлоя намагалася охмурити якогось, на диво, сипатичного хлопця біля басейну. Ставлю ставку на те, що їй це вдасться і вже через хвилин 15, він буде під впливом чарівної  дівчини Хлої. Я пішла шукати Метью,  бо дуже хотіла його обійняти і побути трішки з ним у цьому шумному місці. Піднялася по сходам на другий поверх, думала може він в одній із кімнат вирішив заховатися від галасу та шуму. Я йшла по коридору, прислухаючись до кожної кімнати, щоб не вломитися до когось і не завадити.  У Сенді був доволі довгий коридор, тому мені здавалося, шо я йду цілу вічність. З усіх кімнат чулися крики, ахи і постонування, які  видаютт під час задоволення. Ох, же ці вечірки у Сенді, відбуватися спокійно не можуть...

    В кінці коридору була кімната, в якій я почула до болю знайомий голос. Це був голос Меліси. Ну як сказати голос, - це було стонання і я вирішила не заходити, щоб не заважати. Проте, коли я розвернулася, аби піти роздався голом Метью з тієї самої кімнати. В моїй голові крутилося безліч запитань: Меліса і Метью? Вони кохаються? Чи мені просто здалося? Я відчинила двері кімнати і побачила те, чого найбільше не очікувала побачити...Daria Korzh

Відредаговано: 21.03.2018

Додати в бібліотеку


Поскаржитись