Дві половинки одного почуття

Літо.Однокласники.Любов (2)

 Розділ Перший

Літо.Однокласники.Любов

(частина друга)

                                       

                                

                            Коли ми з тобою були - то ранки росою, росою цвіли,

І сонце всміхалося нам, і падали зорі у наші долоні...

Коли ми з тобою були - весна чарувала, а вишні цвіли.

І місяць з-за хмар виглядав, і падали зорі у наші долоні...

 

Десь біля години дев'ятої вечора Сашко вирішив, що йому уже досить святкувати і пора додому. Ще не вистачало, щоб мама переживала, хоча вона і знала, де зараз її син.

На його думку усе пройшло чудово, вечір таки вдався. Останні години дві їхня компанія круто відривалась на танцполі і Сашко, як завжди, був у центрі уваги. До речі, то був той самий танцювальний зал, але дивної незнайомки, яка запросила його тоді, там не було і протягом вечора вона не з'явилась.

Сашко з'ясував, що в другому залі є ще люди, які святкують день народження одного солідного чоловіка, тому цілком не дивно, що два абсолютно різні покоління зібрались на одному танцполі. Видно вона була запрошеною гостею, та тепер хлопцю до того було байдуже.

Веселощі, ігри, жарти, випивка - все пішло своїм ходом, і вже Сашко забув про свою пригоду. Сказати, що він був п'яним - та ні, це було не так. Хлопець міг дозволити собі перехилити кілька чарок "за компанію", але ніколи не напивався до чортиків, щоб потім бродити вулицями і виробляти різні дурниці.

Відношення до алкоголю у нього було таким же, як і до цигарок. У такий стан полюбляли влазити Ігор та його товариші, тож Сашкові не дивно, що їх уже немає на вечірці. Мабуть, десь уже знайшли пригоди на свої голови... Колись навіть були чутки про те, що Славко колеться і тихо пропонує іншим. Ну чим же іще може зайнятись ідіот, якщо в нього грошей повні кишені?

Зараз у Сашка виникла одна проблема. Його Оленка чомусь не відповідала на дзвінки і повідомлення. Невже не чує? Мабуть варто піти перевірити...

Справа у тім, що його кохана сьогодні теж справляла випускний вечір зі своїми одногрупниками у кафе за кілька кроків від закладу, де святкував Сашко. Вони були однолітками і вчились в одному коледжі, тільки в різних групах. І от коли вирішували питання по випускному, то Ксандер запропонував дівчині зробити їхні два свята в один день, щоб навіть тоді бути разом.

Але сумістити дві групи в одному приміщенні не вдалось, тож однокурсники Оленки зупинились на виборі невеличкого кафе поблизу. Сказати по правді, то Ксандер майже нікого не знав з її курсу і не дуже горів бажанням гуляти на масштабному випускному. Все це було заради неї одної.

І була іще одна досить вагома причина, щоб їм сьогодні побачитись. Оленка вже давно цього хотіла, а він все ніяк не міг наважитись. Важко повірити, але він комплексував з приводу фізичних стосунків з протилежною статтю. От би посміявся Ігор, якби дізнався, що ще й нормального справжнього сексу у нього не було...

Хлопець завжди уявляв собі жахливі картини. А що, якщо щось піде не так? Якщо він не зможе? Або зробить їй боляче?..

От він в пориві суперечки десь місяць тому і ляпнув, що мовляв, давай після випускного. І тут він уже збирався дотримати слова і хоча б спробувати щось із себе склеїти.

Але от біда - вона, що, його динамить? Чи може вирішила погратись перед гарячою нічкою?

Хлопець накинув куртку і попрощавшись зі своїми (до речі, усі засумували, що він уже їх покидає), попрямував до того кафе. Зайшовши всередину він помітив, що Оленчина група також непогано відмічає свято. Там уже все було на стадії: "брудні танці - випивка - секс"... Ну або все зводилось до останнього пункту.

Музика валила на весь зал, і не було дуже добре зрозуміло, хто де і хто з ким. Помимо цього, із "аромату", що вдарив у ніс, Сашко зрозумів, що і тут усім начхати на своє здоров'я, лиш би напитись і накуритись.

Сашко вирішив не гаяти часу і просто запитав у першого-ліпшого, де Оленка, якої він чомусь у залі не помітив. Той же просто пояснив, що вона кудись вийшла кілька хвилин тому, а потім почав розмахувати руками і ще щось питати, але Сашко відіпхнув цього "фрукта" подалі, щоб не набридав. Ще йому тут бракувало якоїсь сутички... Нібито все було добре, і юнак захотів почекати свою Оленку в цьому кафе. Потім уже разом можна буде піти до гуртожитку, де вона жила, і там...

Сашко і не помітив, як забрів у службовий коридор і якраз проходив мимо туалетів. І тоді ж він чутливим вухом уловив якийсь шепіт, потім ахання і стогони нарівні з диханням, яке збивалось з ритму. "От же підлітки!" - посміхнувся в думці Сашко. - Їм лише одне в голові...

Та що там казати, якщо у нього в голові крутяться десь приблизно такі ж картини, що зараз відбуваються наживо за цими дверима. Він повільно пройшов іще пару кроків просто тому, що не мав куди подітися, і раптом чітко почув жіночий голос, що доносився із того самого приміщення. І цей голос виявився таким знайомим...

Недовго думаючи, Ксандер різко повернувся і з нахабним гуркотом відчинив двері жіночого туалету. Картина, яка постала перед його очима, геть йому не сподобалась.

Прямо біля кабінок, впершись в стіну, стояла його ненаглядна Оленка у своїй сліпучій короткій сукні до колін, яка була покрита блискітками, і над нею навис якийсь геть посторонній чолов'яга, який уткнувся своїм поганим ротом у її білосніжну шийку. Зачіска у дівчини вже була геть розтріпана, декілька локонів маячили біля обличчя, проте це їй геть не заважало.

Її стрічка із написом "ВИПУСКНИЦЯ" була розірвана навпіл і безбожно валаясь поряд, а її наманікюрені пальчики томно зжимали сорочку на плечах у цього незнайомця в той час, як його брудні лапища безсоромно мацали її стегна попід сукнею.Лександра Славичч

Відредаговано: 13.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись