Дві половинки одного почуття

Привиди минулого (1)

Розділ П'ятий

Привиди минулого

(частина перша)

...Дай мені цьом - шепочу на вушко,

Я твій симптом, хвороба твоя.

Раніш була моя ти подружка,

Тільки ти стала кохана моя...

Минуло три місяці і на календарі закінчилась зимова пора. Проте, як тепер у нас буває із зимонькою-зрадницею, яка звикла приходити уже після різдвяних свят, судячи із погоди, весною ще і не пахло. Молоді і закохані просто літали від щастя... Тому що вони були разом. Разом відсвяткували Новий рік, потім на Різдво Меріан запросила Сашка у гості, на Водохреща вони дуріли наче дітлахи, обливаючись крижаною водою...

День Закоханих, у який Ксандер нарешті зміг зізнатись своїй половинці, що кохає її по-справжньому, вони теж провели разом. Ну а Марічка у відповідь завірила, що їй ніхто інший, окрім Сашка, не потрібен. Це було кохання з першого погляду, з першої зустрічі.

Вони просто раділи життю і проводили свою молодість як годиться. Жартували, веселились, ходили на побачення, не могли і дня прожити, щоб не зідзвонитись і не поділитись планами на день.

Щодо різних характерів, то з часом Сашко звик до усього, що його раніше дратувало. Тепер навпаки, він знав, що його кохана - особлива, і вона лише його. Марія так само вчилась довіряти і любити, з кожним днем все більше пізнаючи свого хлопця.

Привиди минулого, здається, щезли разом із Оленкою і всією її ріднею, що була на тому весіллі. Вона просто переїхала в інше місто і Саша більше не згадував про неї. Тепер для нього існувала лише Марія.

З Дмитром у нього відбулась просто розмова під час перерви на роботі. Адміністратору набридли колючі відносини з колегою, тому він спокійно пояснив ситуацію, і Саша зрозумів, що ворогувати з ним тепер немає за що, Оленки ж не було.

Та і як виявилось, що тоді знайомі вони з Дмитром були всього днів два, і дівчина не розповіла йому про те, що у неї вже був хлопець. Вона просто захотіла екстриму і розваг, ну а коли дівчина хоче, то , напевно, був би гріх їй відмовити...

У Марічки в житті також стались зміни, бо вона дізналась, що її батько схоже знайшов собі половинку. Вона якось раз побачила їх разом, коли вони щось обговорювали у їхньому дворі. Олексій Іванович запевняв, що ця жінка - це просто його хороша знайома та ще й психолог, а про щось більше і мови бути не може.

Хоча, тепер Марії яка різниця? Вона виросла. І якщо б у батька усе склалось в цьому плані, то вона була б тільки рада. Адже за стільки років він міг би стати щасливим. Випустивши її у світ, він просто заслуговує на це.

А щодо свого майбутнього, то поки дівчинонька задумувалась про успішну кар'єру. Мала б закінчити навчання і з головою поринути в улюблений світ малювання, проектування і дизайну. З Сашком вона не спішила поєднувати долі, хоч він був дуже дорогим для її серця. Жити разом вони також поки не планували, та і про серйозні наміри ніхто не говорив перший. У них просто були їхні зустрічі, палкі поцілунки, дружні суперечки, які так їм подобались...

Обидвоє розуміли, що якщо вони хочуть у подальшому щось будувати разом, то тут потрібна велика праця і кошти. У них же не було батьків-олігархів, і забезпечити безтурботне життя з квартирою, яхтами і курортами їм ніхто не спішив. Отож, Марія вирішила, нехай поки що у них буде лише це прекрасне почуття, а все інше з'явиться з часом.

В принципі, у більшості випадків, пари спочатку зустрічаються, кохаються, а коли тест показує дві смужки, то тільки тоді задумуються про спільне майбутнє. Дівиця ж прагнула, щоб у них усе було навпаки...

Та і батьків до того треба було підготувати. До речі, Оксана Михайлівна дуже сильно бажала побачити ту дівчину, що заполонила серце її сина. Звісно, вона була рада за Сашка, бо бачила, як він світиться від щастя. Сама ж колись була такою, закоханою мрійницею, і вважала, що в тому щоб кохати, немає нічого поганого. Просто треба дуже пильно обирати собі того, з ким хочеш провести все життя.

А ця Марія... Він так захоплено розповідав про неї, наче вона була восьмим чудом світу. 

Ну і врешті Ксандер вирішив, що настав той час, щоб можна було познайомити їхніх батьків і разом подумати про те, що їх чекає. Парубку вистачило трьох місяців, щоб зрозуміти, що Марічка і є тою єдиною для нього на все життя. Та і вже прийшла пора, щоб створювати власну сім'ю.

Тому він вирішив не вагатися, а як усі нормальні чоловіки, зробити пропозицію руки і серця коханій дівчині. Та й нагода була якраз підходяща - вони з Марічкою планували влаштувати сімейний вечір в якомусь ресторані і своїх батьків запросили теж.

Приводом до цього стало те, що Марія якраз закінчила висококваліфіковані курси із програмного дизайну і отримала сертифікат із запрошенням на роботу у будь-який дизайнерський офіс міста. Отже, як тільки дівчина похвалилась своїми здобутками (це ж тепер може здійснитись її мрія), вони і спланували ідею для такого вечора. А тут іще коли Ксандер освідчиться, то це буде свято "три в одному" - супермегаподія.

Отже, всі на все згодились, і у призначений час Марія із батьком сиділи за столиком у невеличкому затишному ресторані. Для такого випадку дівчина потрудилась із своїм виглядом на всі сто: акуратна мінімалістична зачіска, невеличкий макіяж, манікюр у тон до блузки і улюблені чорні туфлі на підборах.

Хотілось сподобатись його матері, і хвилювання не відпускало її весь день, так наче від цього вечора залежала уся її подальша доля.

Олексій Іванович також дотримувався урочистого вечірнього стилю і його сірий ідеально випрасуваний діловий костюм якраз підходив для цього. Та і можна було хоч один вечір розслабитись, не думаючи про проблеми на заводі, та і все ж - це його єдина рідна кровинка. Кому ж як не йому пасувало підтримати її у такий хвилюючий момент!Лександра Славичч

Відредаговано: 13.08.2020

Додати в бібліотеку


Поскаржитись