Культ Істини, книга друга, Шляхом Істини

9,33 Психічний вампіризм

                Я думав, що нове місце роботи було визначено сформованими умовами життя і моїм вибором, бо в той час я навіть не здогадувався про те, що життя моє розвивалося за програмою Вищих Сфер. Я не знав і не здогадувався про те, що затишшя в моєму житті було тимчасовим. Після короткого затишшя мала настати чергова фаза еволюції моєї свідомості, в якій я повинен здати іспит на зрілість мого Духа. Я знав, що я можу змінювати долі людей і цим зрідка, в міру необхідності користувався.

                 Змінювати еволюційну програму людини злочинно, але ремонтувати програму корисно, за умови, що людина цього хоче і прагне до цього. Ремонтувати програму треба, таким чином, щоб людина сама свідомо і активно брала участь в зміні своєї програми. Кодування позбавляє людину такої можливості, тому кодування дає не користь, а шкоду. Чорні маги самовільно втручаються в людські програми і змінюють їх в гіршу сторону. Змінюють так, щоб людина і близькі йому люди потрапили в трагічні ситуації. У той період часу, коли чоловік потрапить в трагічну ситуацію, він буде сильно хвилюватися і виділяти в простір величезну кількість психічної енергії. Програмуючи людям трагічні ситуації, чорний маг прив'язує свою програму до програмованої ним людини, з установкою на переадресування енергії. До цієї енергії чорний маг додатково отримає і приплив чорної енергії від психоцентра Мороку у вигляді заохочення за шкідництво праведній людині.

                Не у кожної людини може бути багато життєвих етапів. Це залежить від програми, з якою людина прийшла в цей світ. Не у кожної людини можна змінити програму. У андроїда програму не зміниш. Андроїд - біоробот, яких на Землю впроваджують космічні прибульці. Не зміниш програму і у того, хто обмежив себе до такого стану, на якому людина стає подібна андроїду. Зміна етапів життя відбувається тоді, коли людина опиняється в життєвому тупику, коли умови життя стають нестерпними, і немає надії на їх поліпшення. У такому випадку людина повинна звернутися за допомогою не до ворожки, а до своїх померлих родичів, але краще звернутися до Неба. Ангел-хранитель допоможе людині і без його прохання, якщо людина веде правильний спосіб життя. Померлі родичі теж іноді надають допомогу без прохання про допомогу, але іноді. На прохання людини померлі родичі обов'язково нададуть допомогу не тільки порадою, а й дією. Але це можливо за умови, що ваші померлі родичі будуть дієздатні. Померлий чоловік стає недієздатним, якщо його перед смертю «соборує» священик, і якщо релігійним ритуалом свідомість померлої людини запакують релігійною печаткою. Найактивнішу допомогу від померлих родичів і Неба отримують люди, які не порушують патріархального способу життя і є членами роду, де кровні зв'язки по батьківській лінії вважаються священними, де підтримується постійний зв'язок між родичами, а кожен член роду добре знає своє родовідне дерево.

                У той час, коли мені було лише сорок чотири роки, я мав смутні, і не завжди вірні уявлення про таємничі, а тому могутні і небезпечні сили. У юному віці, коли треба було винести своє визначення в конфліктній ситуації і прийняти правильне рішення, я подумки і по черзі займав позицію кожної задіяної в конфліктній ситуації людини. Я намагався максимально відчути все, що відчуває кожен учасник конфлікту. Я аналізував, наскільки мав рацію кожен з них. Визначення ситуації і вирішення проблеми, які я приймав, не завжди були в мою користь, і не завжди задовольняло моїм бажанням, але моя вища свідомість була задоволена, а по закінченню короткого часу, я отримував подарунок від своєї долі в зовсім іншій обстановці і серед інших людей.

              Мені було дев'ятнадцять років, коли я вперше потрапив на масовий сеанс гіпнозу. У числі восьми чоловік я вийшов на сцену, виявивши бажання бути піддослідним кроликом. Гіпнотизер пару хвилин працював, намагаючись нас приспати, а потім взяв мене за руку і повів зі сцени в зал. Він мені тихо сказав: «Іди - не заважай мені працювати». У вісімнадцятирічному віці я звернув увагу на те, що ворожки-циганки бояться мене. Вперше до заслуженої ворожки я звернувся за допомогою в двадцять два роки. Гадати вона мені відмовилася категорично без будь-якого пояснення. У своєму житті мені довелося п'ять разів звертатися до допомоги ворожок, але мені завжди відмовляли. Одна ворожка мені сказала: «Тобі не можна гадати». У шостий раз я попросив поворожити мені одну відому ворожку. Це була циганка з сірими очима. Вона не відразу погодилася мені поворожити, а, погодившись, сказала:

              – Я погодилася поворожити тобі тільки тому, що тобі підвладні долі людські. Я покажу тобі тільки короткий період часу, в якому ти зараз знаходишся, і те, що станеться з тобою протягом найближчих двох тижнів. Ти сам все побачиш. Ти можеш змінювати майбутнє, тому про майбутнє ти можеш дізнатися тільки те, що вже неможливо змінити. Так що, дізнаєшся ти дуже мало і будеш розчарований. Швидше за все, в цьому ворожінні ти отримаєш таємничу інформацію, над якою будеш ламати собі голову багато років, намагаючись її розгадати. Нічого такого, що буде тобі гранично зрозуміло, ти не дізнаєшся. Я, так само як і ти, не маю права брехати, тому я веду з тобою відверту розмову. Ти намагаєшся створити хорошу сім'ю, але ти, так само, як і я, приречений Небом на самотність. Якщо якусь ділянку твоєї долі можна і потрібно змінити, то Небо тебе про це попереджає і підказує. Чи не так?

                – Так.

               – Ти прийшов до мене, намагаючись дізнатися про свою подальшу долю. Це говорить про те, що Небо тебе про подальші події в твоєму житті не попередило, значить так треба. До мене нещодавно приходили поворожити чотири дівчини. Трьом дівчатам я погадала, а четвертій дівчині гадати відмовилася. Їй не можна було говорити правду, а брехати я не маю права. Після ворожіння дівчата вийшли від мене і вирушили до автобусної зупинки. Дівчина, якій я відмовилася гадати, на перехресті загинула під колесами автомобіля.Луцор Верас

Відредаговано: 29.12.2019

Додати в бібліотеку


Поскаржитись